SCANIA R500
- 2018
- BÍLÁ
- motorová nafta (NM)
- 12742 cm³
- 368 kW ≈ 500 k
VINYS2R4X20005510029
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 6:07 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YS2R4X20005510029
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- SCANIA
- Model
- R500
- Typ
- / N323
- Rok výroby
- 2018
- Datum 1. registrace
- 10. 4. 2018
- Datum 1. registrace v ČR
- 17. 4. 2018
- Barva
- BÍLÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 12742 cm³
- Výkon
- 368 kW
- Kategorie
- N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Provozovatel: JK speed kipper s.r.o. (IČO 01614851) od 22. 7. 2020
- Vlastník: JK speed kipper s.r.o. (IČO 01614851) od 12. 1. 2026
Obvyklé u modelu ve stáří 8 let: 479–811 tis. km (medián 638 038 km, 98 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 10. 4. 2018 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 17. 4. 2018 | První registrace v ČR | Registr silničních vozidel | |
| 17. 4. 2018 | Nový vlastník | SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. (IČO 61061344) | Registr silničních vozidel |
| 17. 4. 2018 | Nový provozovatel | Jiří Kejík (IČO 62083775) | Registr silničních vozidel |
| 22. 7. 2020 | Nový provozovatel | JK speed kipper s.r.o. (IČO 01614851) | Registr silničních vozidel |
| 12. 1. 2026 | Nový vlastník | JK speed kipper s.r.o. (IČO 01614851) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20. 7. 2026 | Pravidelná STK + měření emisí | Znojmo (č. 3717) | 761 303 km | způsobilé | 1 lehká
| 20. 7. 2027 |
| 23. 7. 2025 | Pravidelná STK + měření emisí | Znojmo (č. 3717) | 671 019 km | způsobilé | 1 lehká
| 23. 7. 2026 |
| 29. 7. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Znojmo (č. 3717) | 571 868 km | způsobilé | 1 lehká
| 29. 7. 2025 |
| 28. 7. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | Znojmo (č. 3717) | 464 334 km | způsobilé | 3 lehké
| 28. 7. 2024 |
| 3. 8. 2022 | Technická silniční kontrola | Pardubice (č. 7717) | 368 427 km | způsobilé | bez závad | |
| 25. 7. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Znojmo (č. 3717) | 365 080 km | způsobilé | 2 lehké
| 25. 7. 2023 |
| 24. 7. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Znojmo (č. 3766) | 262 058 km | způsobilé | 1 lehká
| 24. 7. 2022 |
| 25. 1. 2021 | Technická silniční kontrola | Brno (č. 7706) | 214 232 km | způsobilé | bez závad | |
| 21. 7. 2020 | Pravidelná STK | Lednice (č. 3734) | 163 315 km | způsobilé | bez závad | 21. 7. 2021 |
| 21. 7. 2020 | Měření emisí | Lednice (č. 470414) | 163 314 km | způsobilé | bez závad | 21. 7. 2021 |
| 16. 4. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Kostelec nad Černými lesy (č. 3219) | 136 581 km | způsobilé | bez závad | 16. 4. 2020 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace ve světě
-
První registrace v ČRNový vlastník SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. (IČO 61061344)Nový provozovatel Jiří Kejík (IČO 62083775)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: výsledek nezjištěn · platnost do 17. 4. 2019
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 4. 2020 · stanice: NÁM. SMIŘICKÝCH 16, 28163, KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY · protokol CZ-3219-19-04-0898
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 7. 2021 · stanice: Nejdecká 719, 691 44, Lednice · protokol CZ-3734-20-07-0732
-
Nový provozovatel JK speed kipper s.r.o. (IČO 01614851)
-
Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Kounicova 24, 61132, Brno · protokol CZ-7706-21-01-0185
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 7. 2022 · stanice: DRUŽSTEVNÍ 3894/28, 66902, ZNOJMO · protokol CZ-3766-21-07-1990
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 7. 2023 · stanice: NÁDRAŽNÍ 389, 67167, HRUŠOVANY NAD JEVIŠOVKOU · protokol CZ-3717-22-07-0499
-
Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Na Spravedlnosti 2516, 53048, Pardubice · protokol CZ-7717-22-08-0060
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 7. 2024 · stanice: NÁDRAŽNÍ 389, 67167, HRUŠOVANY NAD JEVIŠOVKOU · protokol CZ-3717-23-07-0599
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 7. 2025 · stanice: NÁDRAŽNÍ 389, 67167, HRUŠOVANY NAD JEVIŠOVKOU · protokol CZ-3717-24-07-0634
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 7. 2026 · stanice: NÁDRAŽNÍ 389, 67167, HRUŠOVANY NAD JEVIŠOVKOU · protokol CZ-3717-25-07-0591
-
Nový vlastník JK speed kipper s.r.o. (IČO 01614851)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 7. 2027 · stanice: NÁDRAŽNÍ 389, 67167, HRUŠOVANY NAD JEVIŠOVKOU · protokol CZ-3717-26-07-0526
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 2 (SCANIA R500 2018 v ČR obvykle 3,0, medián 3)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 24,4 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 100 %
Srovnáváme s 45 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu SCANIA R500
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (48)
Identifikace
- Tovární značka
- SCANIA
- Obchodní označení
- R500
- Typ
- / N323
- Varianta
- R5W1801152AB3*
- Verze
- H500OA211F100*
- Typ kód
- N323
- VIN
- YS2R4X20005510029
- PČV
- 15128672
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- BC TAHAČ NÁVĚSŮ
- Kategorie vozidla
- N3
- Výrobce vozidla
- SCANIA CV AB, SÖDERTÄLJE, ŠVÉDSKO
- Rok výroby
- 2018
- Datum 1. registrace
- 10. 4. 2018
- Datum 1. registrace v ČR
- 17. 4. 2018
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- SCANIA
- Typ motoru
- DC13 155
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 368 / 1900
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 12742
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -1 ZADNÍ
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 627/2014C
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 89/ 1425
- Za jízdy
- 81
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 5960/ 2550/
- Rozvor [mm]
- 3750
- Provozní hmotnost
- 8682
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 19500/ 18000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 8000/ 8000
11500/ 11500
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 70000/ 45000
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 315/70 R22.5/ 22.5 X 9.00
315/70 R22.5 [2]/ 22.5 X 9.00
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- BÍLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 /
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA G50-X
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 10462-0125
- ES/EU
- e4*2007/46*1128*04
- Číslo ORV
- UBN229862
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Další záznamy
- *D.2: N323; R5W1801152AB3AX; H500OA211F1001D
Údaj o spotřebě paliva výrobce vozidla neuvádí.
Limit provozní spotřeby paliva stanoví držitel vozidla.
Vozidlo plní požadavky zákona č.56/2001 Sb.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: YS2R4X20005510029
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.