SCANIA R410

  • 2019
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 12742 cm³
  • 302 kW ≈ 411 k

VINYS2R4X20005538644

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 9. listopadu 2026 v 0:56 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YS2R4X20005538644

STK končí 3. 12. 2026. Upozornění vám pošleme brzy po zapnutí hlídání.
Hlídat toto vozidlo

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
SCANIA
Model
R410
Typ
N323
Datum 1. registrace
20. 2. 2019
Datum 1. registrace v ČR
20. 2. 2019
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
12742 cm³
Výkon
302 kW
Kategorie
N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK končí za 24 dnů
platnost do 3. 12. 2026
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
740 910 km
při prohlídce 3. 12. 2025

Obvyklé u vozidel z roku výroby 2019 při prohlídce v roce 2025: 596–757 tis. km (medián 689 973 km, 73 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.

2
Vlastníci v registru
Pavel Hájek
od 2. 3. 2022

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
20. 2. 2019 První registrace TRATON Financial Services Czech Republic s.r.o. (IČO 25657496) Registr silničních vozidel
20. 2. 2019 Nový provozovatel Pavel Hájek (IČO 67632297) Registr silničních vozidel
2. 3. 2022 Nový vlastník Pavel Hájek (IČO 67632297) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0250 000500 000750 000 20212022202320242025 12. 2. 2020: 120 700 km9. 9. 2020: 176 769 km5. 2. 2021: 233 681 km11. 1. 2022: 366 490 km11. 1. 2022: 366 492 km2. 3. 2022: 389 374 km4. 1. 2023: 513 939 km4. 1. 2023: 513 940 km4. 1. 2023: 513 940 km12. 12. 2023: 638 194 km12. 12. 2023: 638 196 km4. 12. 2024: 730 737 km4. 12. 2024: 730 738 km2. 12. 2025: 740 909 km3. 12. 2025: 740 910 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
3. 12. 2025 Pravidelná STK Tuklaty (č. 3232) 740 910 km způsobilé
2 lehké
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 3.3.4.1 Poškození zařízení pro nepřímý výhled, které však umožňuje plnit jeho funkci nebo poškození konstrukce (ochranné pouzdro) zařízení pro nepřímý výhled, které je umístěno 2 m nad vozovkou. lehká
3. 12. 2026
2. 12. 2025 Měření emisí Tuklaty (č. 120403) 740 909 km způsobilé bez závad 2. 12. 2026
4. 12. 2024 Pravidelná STK Tuklaty (č. 3232) 730 738 km způsobilé
1 lehká
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
4. 12. 2025
4. 12. 2024 Měření emisí Tuklaty (č. 120403) 730 737 km způsobilé bez závad 4. 12. 2025
12. 12. 2023 Pravidelná STK Tuklaty (č. 3232) 638 196 km způsobilé bez závad 12. 12. 2024
12. 12. 2023 Měření emisí Tuklaty (č. 120403) 638 194 km způsobilé bez závad 12. 12. 2024
4. 1. 2023 Pravidelná STK Tuklaty (č. 3232) 513 940 km způsobilé
2 lehké
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
4. 1. 2024
4. 1. 2023 Pravidelná STK Tuklaty (č. 3232) 513 940 km způsobilé
2 lehké
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
4. 1. 2024
4. 1. 2023 Měření emisí Tuklaty (č. 120403) 513 939 km způsobilé bez závad 4. 1. 2024
2. 3. 2022 Evidenční kontrola Tuklaty (č. 3232) 389 374 km způsobilé bez závad
11. 1. 2022 Pravidelná STK Tuklaty (č. 3232) 366 492 km způsobilé
2 lehké
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
11. 1. 2023
11. 1. 2022 Měření emisí Tuklaty (č. 420418) 366 490 km způsobilé bez závad 11. 1. 2023
5. 2. 2021 Pravidelná STK + měření emisí Tuklaty (č. 3232) 233 681 km způsobilé bez závad 5. 2. 2022
9. 9. 2020 Technická silniční kontrola Ústí nad Labem (č. 7704) 176 769 km způsobilé bez závad
12. 2. 2020 Pravidelná STK + měření emisí Tuklaty (č. 3232) 120 700 km způsobilé bez závad 12. 2. 2021

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník TRATON Financial Services Czech Republic s.r.o. (IČO 25657496)
    Nový provozovatel Pavel Hájek (IČO 67632297)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 2. 2020
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 2. 2021 · stanice: HLAVNÍ 182, 250 82, TUKLATY · protokol CZ-3232-20-02-0592
  3. Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Lidické náměstí 9, 401 79, Ústí nad Labem · protokol CZ-7704-20-09-0197
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 2. 2022 · stanice: HLAVNÍ 182, 250 82, TUKLATY · protokol CZ-3232-21-02-0344
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 1. 2023 · stanice: HLAVNÍ 182, 250 82, TUKLATY · protokol CZ-3232-22-01-0517
  6. Nový vlastník Pavel Hájek (IČO 67632297)
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HLAVNÍ 182, 250 82, TUKLATY · protokol CZ-3232-22-03-0087
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 1. 2024 · stanice: HLAVNÍ 182, 250 82, TUKLATY · protokol CZ-3232-23-01-0196
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 1. 2024 · stanice: HLAVNÍ 182, 250 82, TUKLATY · protokol CZ-3232-23-01-0209
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 12. 2024 · stanice: HLAVNÍ 182, 250 82, TUKLATY · protokol CZ-3232-23-12-0477
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 12. 2025 · stanice: HLAVNÍ 182, 250 82, TUKLATY · protokol CZ-3232-24-12-0199
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 12. 2026 · stanice: HLAVNÍ 182, 250 82, TUKLATY · protokol CZ-3232-25-12-0194
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (47)

Identifikace

Tovární značka
SCANIA
Obchodní označení
R410
Typ
N323
Varianta
R5W1801152AB3AX
Verze
H410OA211D1001D
Typ kód
N323
VIN
YS2R4X20005538644
PČV
15610941
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BC
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
SCANIA CV AB, SÖDERTÄLJE, ŠVÉDSKO
Datum 1. registrace
20. 2. 2019
Datum 1. registrace v ČR
20. 2. 2019
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
SCANIA
Typ motoru
DC13 141
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
302 / 1900
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
12742
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
627/2014C
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
89/ 1425
Za jízdy
81

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
5960/ 2550
Rozvor [mm]
3750
Provozní hmotnost
8504
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
19500/ 18000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
8000/ 8000
11500/ 11500
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
60000/ 45000
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
355/50 R22.5/ 22.5 X 11.75
295/60 R22.5 [2]/ 22.5 X 9.00
/
/

Karoserie a výbava

Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA G50-X
Airbag
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
10462-0507
ES/EU
e4*2007/46*1128*09
Číslo TP
UJ312706
Číslo ORV
UBC563560
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Doplňkový text na TP
EHS 627/2014C

Další ověření (externí odkazy)