SCANIA R410
- 2019
- BÍLÁ
- motorová nafta (NM)
- 12742 cm³
- 302 kW ≈ 411 k
VINYS2R4X20005542341
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 13:21 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YS2R4X20005542341
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Rakouská republika). U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- SCANIA
- Model
- R410
- Typ
- / N323
- Datum 1. registrace
- 11. 6. 2019
- Datum 1. registrace v ČR
- 12. 8. 2019
- Barva
- BÍLÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 12742 cm³
- Výkon
- 302 kW
- Kategorie
- N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: WALTER LEASING GMBH od 12. 8. 2019
- Provozovatel: J & S TRANS road, s.r.o. (IČO 01610538) od 12. 8. 2019
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 11. 6. 2019 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 12. 8. 2019 | Dovoz do ČR | Registr silničních vozidel | |
| 12. 8. 2019 | Nový vlastník | WALTER LEASING GMBH | Registr silničních vozidel |
| 12. 8. 2019 | Nový provozovatel | J & S TRANS road, s.r.o. (IČO 01610538) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 27. 8. 2026 | Opakovaná STK | Pardubice (č. 3622) | 1 101 100 km | způsobilé | 4 lehké
| 28. 7. 2027 |
| 28. 7. 2026 | Pravidelná STK | Pardubice (č. 3622) | 1 093 251 km | dočasně způsobilé | 4 lehké, 4 vážné
| 27. 8. 2026 |
| 28. 7. 2026 | Měření emisí | Pardubice (č. 460634) | 109 321 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 28. 7. 2028 |
| 29. 7. 2025 | Pravidelná STK | Pardubice (č. 3622) | 913 605 km | způsobilé | 2 lehké
| 29. 7. 2026 |
| 29. 7. 2025 | Měření emisí | Pardubice (č. 460634) | 913 604 km | způsobilé | bez závad | 29. 7. 2027 |
| 9. 8. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Hodonín (č. 3720) | 722 875 km | způsobilé | 1 lehká
| 9. 8. 2025 |
| 2. 8. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | Pardubice (č. 3622) | 567 313 km | způsobilé | 6 lehké
| 2. 8. 2025 |
| 29. 3. 2023 | TSK - Opakovaná | Pardubice (č. 3622) | 519 783 km | způsobilé | bez závad | 15. 8. 2023 |
| 28. 2. 2023 | Technická silniční kontrola | Pardubice (č. 7717) | 509 136 km | dočasně způsobilé | 1 vážná
| |
| 15. 8. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Hodonín (č. 3720) | 431 704 km | způsobilé | bez závad | 15. 8. 2023 |
| 10. 8. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Hodonín (č. 3720) | 266 524 km | způsobilé | bez závad | 10. 8. 2022 |
| 31. 7. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Hodonín (č. 3720) | 115 517 km | způsobilé | bez závad | 31. 7. 2021 |
| 5. 11. 2019 | Technická silniční kontrola | Plzeň (č. 7703) | – | způsobilé | bez závad | |
| 6. 8. 2019 | Evidenční kontrola | Hodonín (č. 3720) | 315 km | způsobilé | bez závad |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace ve světěPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 6. 2020 · stanice: U ZIMNÍHO STADIONU 1952/2, 37076, ČESKÉ BUDĚJOVICE
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 8. 2019 · stanice: MĚŠŤANSKÁ 4339/146A, 69501, HODONÍN · protokol CZ-3720-19-08-0283
-
První registrace v ČRNový vlastník WALTER LEASING GMBHNový provozovatel J & S TRANS road, s.r.o. (IČO 01610538)Vybavení zapsané v registru: TOČNICE
-
Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Nádražní, 30228, Plzeň · protokol CZ-7703-19-11-0111
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 7. 2021 · stanice: MĚŠŤANSKÁ 4339/146A, 69501, HODONÍN · protokol CZ-3720-20-07-2238
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 8. 2022 · stanice: MĚŠŤANSKÁ 4339/146A, 69501, HODONÍN · protokol CZ-3720-21-08-0712
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 8. 2023 · stanice: MĚŠŤANSKÁ 4339/146A, 69501, HODONÍN · protokol CZ-3720-22-08-0987
-
Technická silniční kontrola výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 30. 3. 2023 · stanice: Na Spravedlnosti 2516, 53048, Pardubice · protokol CZ-7717-23-03-0012
-
Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 8. 2023 · stanice: SEMTÍN 100, 53354, PARDUBICE · protokol CZ-3622-23-03-1437
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 8. 2024 · stanice: SEMTÍN 100, 53354, PARDUBICE · protokol CZ-3622-23-08-0126
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 8. 2025 · stanice: MĚŠŤANSKÁ 4339/146A, 69501, HODONÍN · protokol CZ-3720-24-08-0543
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 7. 2026 · stanice: SEMTÍN 100, 53354, PARDUBICE · protokol CZ-3622-25-07-1690
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 27. 8. 2026 · stanice: SEMTÍN 100, 53354, PARDUBICE · protokol CZ-3622-26-07-1463
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 7. 2027 · stanice: SEMTÍN 100, 53354, PARDUBICE · protokol CZ-3622-26-08-1366
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (dovoz)
Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.
Záznamy bez uvedeného data
- Dovoz ze zahraničí – Rakouská republika (datum dovozu není v registru uvedeno)
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- TOČNICE
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (51)
Identifikace
- Tovární značka
- SCANIA
- Obchodní označení
- R410
- Typ
- / N323
- Varianta
- R5W1751152AB3AX
- Verze
- H410OA211B1001D
- Typ kód
- N323
- VIN
- YS2R4X20005542341
- PČV
- 15911475
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- BC
- Kategorie vozidla
- N3
- Výrobce vozidla
- SCANIA CV AB, SÖDERTÄLJE, ŠVÉDSKO
- Datum 1. registrace
- 11. 6. 2019
- Datum 1. registrace v ČR
- 12. 8. 2019
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- SCANIA
- Typ motoru
- DC13 141
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 302 / 1900
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 12742
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 1 DRUHÁ
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 627/2014C, EURO VI
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- / /
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 89/ 1425
- Za jízdy
- 81
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 5960/ 2550/
- Rozvor [mm]
- 3 750
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 8159
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 19000/ 18000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 7500/ 7500
11500/ 11500
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 60000/ 44000
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 385/55 R22.5/ 22.5 X 11.75
295/60 R22.5 [2]/ 22.5 X 9.00
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- BÍLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 /
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA G50-X
- Airbag
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 10462-0575
- ES/EU
- e4*2007/46*1128*09
- Číslo TP
- UJ671650
- Číslo ORV
- UBE818914
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Další záznamy
- 12.08.2019 Doklad o technické způsobilosti: ORV+TP-A44080485, RZ: MD-907KI - RAKOUSKO.
Údaj o spotřebě paliva výrobce vozidla neuvádí.
Limit provozní spotřeby paliva stanoví držitel vozidla.
Vozidlo plní požadavky zákona č.56/2001 Sb.
DNE 25.08.2021 DLE TP RAKOUSKO OPRAVA ADMIN. CHYBY ROZMĚU PNEU. ORAVA KOLONKY 20.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: YS2R4X20005542341
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.