SCANIA R450

  • 2019
  • ČERVENÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 12742 cm³
  • 331 kW ≈ 450 k

VINYS2R4X20005544553

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 4:25 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YS2R4X20005544553

STK končí 22. 12. 2026. Pošleme vám e-mail 30 a 7 dní předem.
Hlídat toto vozidlo

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
SCANIA
Model
R450
Typ
/ N323
Datum 1. registrace
25. 4. 2019
Datum 1. registrace v ČR
25. 4. 2019
Barva
ČERVENÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
12742 cm³
Výkon
331 kW
Kategorie
N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK končí za 48 dnů
platnost do 22. 12. 2026
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
609 373 km
při prohlídce 22. 12. 2025
2
Vlastníků v registru
OWS OST - WEST s.r.o.
od 10. 5. 2023

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
25. 4. 2019 První registrace SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. (IČO 61061344) Registr silničních vozidel
25. 4. 2019 Nový provozovatel OWS OST - WEST s.r.o. (IČO 26359073) Registr silničních vozidel
10. 5. 2023 Nový vlastník OWS OST - WEST s.r.o. (IČO 26359073) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0200 000400 000600 000800 000 20212022202320242025 6. 2. 2020: 71 184 km27. 1. 2021: 164 003 km20. 1. 2022: 255 980 km5. 1. 2023: 336 386 km5. 1. 2023: 336 387 km28. 12. 2023: 428 017 km2. 1. 2025: 517 147 km22. 12. 2025: 609 373 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
22. 12. 2025 Pravidelná STK + měření emisí Domažlice (č. 3419) 609 373 km způsobilé 1 lehká 22. 12. 2027
2. 1. 2025 Pravidelná STK + měření emisí Domažlice (č. 3419) 517 147 km způsobilé 1 lehká 2. 1. 2027
28. 12. 2023 Pravidelná STK + měření emisí Domažlice (č. 3419) 428 017 km způsobilé 1 lehká 28. 12. 2025
5. 1. 2023 Pravidelná STK Domažlice (č. 3419) 336 387 km způsobilé bez závad 5. 1. 2024
5. 1. 2023 Měření emisí Chrastavice (č. 440114) 336 386 km způsobilé bez závad 5. 1. 2025
20. 1. 2022 Pravidelná STK + měření emisí Domažlice (č. 3419) 255 980 km způsobilé bez závad 20. 1. 2023
27. 1. 2021 Pravidelná STK + měření emisí Domažlice (č. 3419) 164 003 km způsobilé bez závad 27. 1. 2022
6. 2. 2020 Pravidelná STK + měření emisí Domažlice (č. 3419) 71 184 km způsobilé bez závad 6. 2. 2021

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. (IČO 61061344)
    Nový provozovatel OWS OST - WEST s.r.o. (IČO 26359073)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 4. 2020
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 2. 2021 · stanice: CHRASTAVICE 111, 34401, DOMAŽLICE · protokol CZ-3419-20-02-0247
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 1. 2022 · stanice: CHRASTAVICE 111, 34401, DOMAŽLICE · protokol CZ-3419-21-01-0950
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 1. 2023 · stanice: CHRASTAVICE 111, 34401, DOMAŽLICE · protokol CZ-3419-22-01-0933
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 1. 2024 · stanice: CHRASTAVICE 111, 34401, DOMAŽLICE · protokol CZ-3419-23-01-0193
  6. Nový vlastník OWS OST - WEST s.r.o. (IČO 26359073)
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 12. 2024 · stanice: CHRASTAVICE 111, 34401, DOMAŽLICE · protokol CZ-3419-23-12-0950
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 1. 2026 · stanice: CHRASTAVICE 111, 34401, DOMAŽLICE · protokol CZ-3419-25-01-0011
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 12. 2026 · stanice: CHRASTAVICE 111, 34401, DOMAŽLICE · protokol CZ-3419-25-12-0961
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (51)

Identifikace

Tovární značka
SCANIA
Obchodní označení
R450
Typ
/ N323
Varianta
R5W1751152AB3AX
Verze
H450OA211E1001D
Typ kód
N323
VIN
YS2R4X20005544553
PČV
15722542
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BC
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
SCANIA CV AB, SÖDERTÄLJE, ŠVÉDSKO
Datum 1. registrace
25. 4. 2019
Datum 1. registrace v ČR
25. 4. 2019
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
SCANIA
Typ motoru
DC13 148
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
331 / 1900
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
12742
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ -1 ZADNÍ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 627/2014C
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 6
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
/ /
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
/ /
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
89/ 1425
Za jízdy
81

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
5810/ 2550/
Rozvor [mm]
3600
Rozchod [mm]
/ / /
Provozní hmotnost
8394
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
19000/ 18000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
7500/ 7500
11500/ 11500
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
65000/ 45000
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
315/70 R22.5/ 22.5 X 9.00
315/70 R22.5 [2]/ 22.5 X 9.00
/
/

Karoserie a výbava

Barva
ČERVENÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 /
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA G
Airbag
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
10462-0492
ES/EU
e4*2007/46*1128*09
Číslo ORV
UBI369551
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Další záznamy
ÚDAJ O SPOTŘEBĚ VÝROBCE VOZIDLA NEUVÁDÍ.
LIMIT PROVOZNÍ SPOTŘEBY PALIVA STANOVÍ DRŽITEL VOZIDLA.
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.,
NA PŘEDNÍ NÁPRAVĚ LZE POUŽÍT PNEU 385/65 R22,5 NA RÁFCÍCH 11,75 X 22,5
PŘI KAŽDÉ ZMĚNĚ PNEUMATIK JE NEZBYTNÉ PŘENASTAVIT VE ZNAČKOVÉM SERVISU SCANIA ŘÍDÍCÍ JEDNOTKY VOZIDLA.

Další ověření (externí odkazy)