SCANIA R410

  • 2019
  • BÍLÁ
  • CNG
  • 12742 cm³
  • 302 kW ≈ 411 k

VINYS2R4X20005547733

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 18:19 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YS2R4X20005547733

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
SCANIA
Model
R410
Typ
/ N323
Datum 1. registrace
15. 4. 2019
Datum 1. registrace v ČR
15. 4. 2019
Barva
BÍLÁ
Palivo
CNG
Zdvihový objem
12742 cm³
Výkon
302 kW
Kategorie
N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 21. 5. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
715 523 km
při prohlídce 21. 5. 2026

Obvyklé u modelu ve stáří 7 let: 643–802 tis. km (medián 745 678 km, 56 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.

2
Vlastníci v registru
THUNDER SPEED s.r.o.
od 6. 6. 2024

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
15. 4. 2019 První registrace TRATON Financial Services Czech Republic s.r.o. (IČO 25657496) Registr silničních vozidel
15. 4. 2019 Nový provozovatel THUNDER SPEED s.r.o. (IČO 24168122) Registr silničních vozidel
6. 6. 2024 Nový vlastník THUNDER SPEED s.r.o. (IČO 24168122) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0200 000400 000600 000800 000 202120222023202420252026 15. 4. 2020: 127 507 km15. 4. 2020: 127 535 km15. 4. 2021: 245 001 km15. 4. 2021: 245 028 km13. 4. 2022: 365 525 km14. 4. 2022: 366 086 km22. 4. 2022: 368 100 km13. 4. 2023: 474 424 km13. 4. 2023: 474 452 km11. 4. 2024: 562 587 km11. 4. 2024: 562 615 km10. 4. 2025: 635 825 km10. 4. 2025: 635 853 km21. 5. 2026: 715 494 km21. 5. 2026: 715 523 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
21. 5. 2026 Pravidelná STK Olomouc (č. 3818) 715 523 km způsobilé bez závad 21. 5. 2027
21. 5. 2026 Měření emisí Prostějov (č. 570901) 715 494 km způsobilé bez závad 21. 5. 2027
10. 4. 2025 Pravidelná STK Olomouc (č. 3818) 635 853 km způsobilé
1 lehká
  • 2.1.1.5.1 Netěsnost převodky řízení. lehká
10. 4. 2026
10. 4. 2025 Měření emisí Prostějov (č. 570901) 635 825 km způsobilé bez závad 10. 4. 2026
11. 4. 2024 Pravidelná STK Olomouc (č. 3818) 562 615 km způsobilé bez závad 11. 4. 2025
11. 4. 2024 Měření emisí Prostějov (č. 570901) 562 587 km způsobilé bez závad 11. 4. 2025
13. 4. 2023 Pravidelná STK Olomouc (č. 3818) 474 452 km způsobilé bez závad 13. 4. 2024
13. 4. 2023 Měření emisí Prostějov (č. 570901) 474 424 km způsobilé bez závad 13. 4. 2024
22. 4. 2022 Technická silniční kontrola Pardubice (č. 7717) 368 100 km způsobilé bez závad
14. 4. 2022 Pravidelná STK Olomouc (č. 3818) 366 086 km způsobilé bez závad 14. 4. 2023
13. 4. 2022 Měření emisí Prostějov (č. 570901) 365 525 km způsobilé bez závad 13. 4. 2023
15. 4. 2021 Pravidelná STK Olomouc (č. 3818) 245 028 km způsobilé bez závad 15. 4. 2022
15. 4. 2021 Měření emisí Prostějov (č. 570901) 245 001 km způsobilé bez závad 15. 4. 2022
15. 4. 2020 Pravidelná STK Olomouc (č. 3818) 127 535 km způsobilé bez závad 15. 4. 2021
15. 4. 2020 Měření emisí Prostějov (č. 570901) 127 507 km způsobilé bez závad 15. 4. 2021

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník TRATON Financial Services Czech Republic s.r.o. (IČO 25657496)
    Nový provozovatel THUNDER SPEED s.r.o. (IČO 24168122)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 4. 2020
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 4. 2021 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC · protokol CZ-3818-20-04-0375
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 4. 2022 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC · protokol CZ-3818-21-04-0327
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 4. 2023 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC · protokol CZ-3818-22-04-0379
  5. Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Na Spravedlnosti 2516, 53048, Pardubice · protokol CZ-7717-22-04-0112
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 4. 2024 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC · protokol CZ-3818-23-04-0302
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 4. 2025 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC · protokol CZ-3818-24-04-0370
  8. Nový vlastník THUNDER SPEED s.r.o. (IČO 24168122)
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 4. 2026 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC · protokol CZ-3818-25-04-0353
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 5. 2027 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC · protokol CZ-3818-26-05-0573
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (46)

Identifikace

Tovární značka
SCANIA
Obchodní označení
R410
Typ
/ N323
Varianta
R5W1751152AB3CX
Verze
G410OA211D1001C
Typ kód
N323
VIN
YS2R4X20005547733
PČV
15704739
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BC
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
SCANIA CV AB, SÖDERTÄLJE, ŠVÉDSKO
Datum 1. registrace
15. 4. 2019
Datum 1. registrace v ČR
15. 4. 2019
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
SCANIA
Typ motoru
OC13 101
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
302 / 1900
Palivo
CNG
Zdvihový objem [cm³]
12742
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ 1 ZADNÍ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2018/932C
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO VI
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
87/ 1425
Za jízdy
79

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
6120/ 2550/
Rozvor [mm]
3750
Provozní hmotnost
8348
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
19000/ 18000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
7500/ 7500
11500/ 11500
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
60000/ 45000
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
315/70 R22.5/ 22.5 X 9.00
315/70 R22.5 [2]/ 22.5 X 9.00
/
/

Karoserie a výbava

Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 /
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
10462-0608
ES/EU
e4*2007/46*1128*10
Číslo ORV
UBJ925593
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Další záznamy
*DALŠÍ ZÁZNAMY: VOZIDLO SPLŇUJE PODMÍNKY ADR JAKO TYP EX/II; EX/III; FL; AT]
ÚDAJ O SPOTŘEBĚ PALIVA VÝROBCE VOZIDLA NEUVÁDÍ.
LIMIT PROVOZNÍ SPOTŘEBY PALIVA STANOVÍ DRŽITEL VOZIDLA.
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č.56/2001 SB.
M: 3750

Další ověření (externí odkazy)