SCANIA R450
- 2019
- BÍLÁ
- motorová nafta (NM)
- 12742 cm³
- 331 kW ≈ 450 k
VINYS2R4X20005550488
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 3. listopadu 2026 v 6:00 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YS2R4X20005550488
Semafor rizik: oranžová
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 4 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 3,0 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 35 dnů (23. 6. 2023 až 28. 7. 2023). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
- Informacez registru V minulosti bylo vyřazeno z provozuV historii je záznam o dočasném vyřazení vozidla z provozu. Podrobnosti najdete na časové ose.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, stav tachometru, pojištění ani jména fyzických osob. Tyto údaje registr neobsahuje; nehledejte je zde.
Základní údaje
- Značka
- SCANIA
- Model
- R450
- Typ
- / N323
- Rok výroby
- 2019
- Datum 1. registrace
- 3. 6. 2019
- Datum 1. registrace v ČR
- 3. 6. 2019
- Barva
- BÍLÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 12742 cm³
- Výkon
- 331 kW
- Kategorie
- N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Provozovatel: V4 Transportation & Logistics s.r.o. (IČO 08896542) od 28. 7. 2023
- Vlastník: V4 Transportation & Logistics s.r.o. (IČO 08896542) od 10. 8. 2026
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 4 (SCANIA R450 2019 v ČR obvykle 3,0, medián 3)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 8 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 98,8 %
Srovnáváme s 162 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu SCANIA R450
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980)Nový provozovatel ŠMÍDL s.r.o. (IČO 26009030)Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 6. 2021 · stanice: VÍTĚZSLAVA NOVÁKA 621, 53973, SKUTEČ · protokol CZ-3634-20-06-0040
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 5. 2022 · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 15500, PRAHA 5, ŘEPORYJE · protokol CZ-3106-21-05-0104
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 4. 2023 · stanice: VÍTĚZSLAVA NOVÁKA 621, 53973, SKUTEČ · protokol CZ-3634-22-04-1082
-
Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Na Spravedlnosti 2516, 53048, Pardubice · protokol CZ-7717-23-01-0194
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 4. 2024 · stanice: VÍTĚZSLAVA NOVÁKA 621, 53973, SKUTEČ · protokol CZ-3634-23-04-0822
-
Nový vlastník a provozovatel Scania Czech Republic s.r.o. (IČO 61251186)Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Nový vlastník TRATON Financial Services Czech Republic s.r.o. (IČO 25657496)Nový provozovatel V4 Transportation & Logistics s.r.o. (IČO 08896542)Konec vyřazení z provozu ČERNOŠICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 4. 2025 · stanice: KOLOVRATSKÁ 2020, 25101, ŘÍČANY · protokol CZ-3227-24-04-0390
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 4. 2026 · stanice: KOLOVRATSKÁ 2020, 25101, ŘÍČANY · protokol CZ-3227-25-04-0331
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 6. 2027 · stanice: PALACKÉHO 94, 28101, VELIM · protokol CZ-3238-26-06-0843
-
Nový vlastník V4 Transportation & Logistics s.r.o. (IČO 08896542)
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (vyřazení)
Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.
Výbava zapsaná v registru
- TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (52)
Identifikace
- Tovární značka
- SCANIA
- Obchodní označení
- R450
- Typ
- / N323
- Varianta
- R5W1751152AB3AX
- Verze
- H450OA211E1001D
- Typ kód
- N323
- VIN
- YS2R4X20005550488
- PČV
- 15790922
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- BC
- Kategorie vozidla
- N3
- Výrobce vozidla
- SCANIA CV AB, SÖDERTÄLJE, ŠVÉDSKO
- Rok výroby
- 2019
- Datum 1. registrace
- 3. 6. 2019
- Datum 1. registrace v ČR
- 3. 6. 2019
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- SCANIA
- Typ motoru
- DC13 148
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 331 / 1900
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 12742
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -1 ZADNÍ
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 627/2014C
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO VI
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- / /
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 89/ 1425
- Za jízdy
- 81
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 5960/ 2550/
- Rozvor [mm]
- 3750
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 8644
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 19000/ 18000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 7500/ 7500
11500/ 11500
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 65000/ 45000
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 315/70 R22.5/ 22.5 X 9.00
315/70 R22.5 [2]/ 22.5 X 9.00
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- BÍLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 /
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA G50-X
- Airbag
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 10462-0603
- ES/EU
- e4*2007/46*1128*10
- Číslo ORV
- UBM603500
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Další záznamy
- *D.2: Dle specifikace vozidla;
*Další záznamy: Vozidlo splňuje podmínky ADR jako typ EX/II; EX/III; FL; AT]
Údaj o spotřebě paliva výrobce vozidla neuvádí.
Limit provozní spotřeby paliva stanoví držitel vozidla.
Vozidlo plní požadavky zákona č.56/2001 Sb.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – web si VIN nenechá předvyplnit: YS2R4X20005550488
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.