SCANIA R450

  • 2020
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 12742 cm³
  • 331 kW ≈ 450 k

VINYS2R4X20005595322

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 15:17 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YS2R4X20005595322

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
SCANIA
Model
R450
Typ
/ N323
Datum 1. registrace
23. 9. 2020
Datum 1. registrace v ČR
23. 9. 2020
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
12742 cm³
Výkon
331 kW
Kategorie
N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 10. 9. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
824 375 km
při prohlídce 10. 9. 2026

Obvyklé u modelu ve stáří 6 let: 549–702 tis. km (medián 614 126 km, 121 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.

1
Vlastník v registru
Josef Vondráček s.r.o.
od 23. 9. 2020

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
23. 9. 2020 První registrace Josef Vondráček s.r.o. (IČO 47052741) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0250 000500 000750 0001 000 000 20222023202420252026 20. 9. 2021: 137 717 km20. 9. 2021: 137 718 km19. 9. 2022: 282 039 km25. 9. 2023: 424 955 km25. 9. 2023: 424 956 km17. 9. 2024: 556 123 km17. 9. 2024: 556 124 km15. 9. 2025: 690 100 km10. 9. 2026: 824 375 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
10. 9. 2026 Pravidelná STK + měření emisí Písek (č. 3318) 824 375 km způsobilé
1 lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
10. 9. 2027
15. 9. 2025 Pravidelná STK + měření emisí Písek (č. 3318) 690 100 km způsobilé bez závad 15. 9. 2026
17. 9. 2024 Pravidelná STK Písek (č. 3318) 556 124 km způsobilé
1 lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
17. 9. 2025
17. 9. 2024 Měření emisí Písek (č. 430519) 556 123 km způsobilé bez závad 17. 9. 2025
25. 9. 2023 Pravidelná STK Písek (č. 3318) 424 956 km způsobilé
1 lehká
  • 6.1.4.1.1 Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
25. 9. 2024
25. 9. 2023 Měření emisí Písek (č. 430519) 424 955 km způsobilé bez závad 25. 9. 2024
19. 9. 2022 Pravidelná STK + měření emisí Písek (č. 3318) 282 039 km způsobilé bez závad 19. 9. 2023
20. 9. 2021 Pravidelná STK Písek (č. 3318) 137 718 km způsobilé bez závad 20. 9. 2022
20. 9. 2021 Měření emisí Písek (č. 430519) 137 717 km způsobilé bez závad 20. 9. 2022

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel Josef Vondráček s.r.o. (IČO 47052741)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 9. 2021
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 9. 2022 · stanice: U HŘEBČINCE 2534, 397 01, PÍSEK · protokol CZ-3318-21-09-0175
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 9. 2023 · stanice: U HŘEBČINCE 2534, 397 01, PÍSEK · protokol CZ-3318-22-09-0178
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 9. 2024 · stanice: U HŘEBČINCE 2534, 397 01, PÍSEK · protokol CZ-3318-23-09-0199
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 9. 2025 · stanice: U HŘEBČINCE 2534, 397 01, PÍSEK · protokol CZ-3318-24-09-0112
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 9. 2026 · stanice: U HŘEBČINCE 2534, 397 01, PÍSEK · protokol CZ-3318-25-09-0114
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 9. 2027 · stanice: U HŘEBČINCE 2534, 397 01, PÍSEK · protokol CZ-3318-26-09-0079
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (47)

Identifikace

Tovární značka
SCANIA
Obchodní označení
R450
Typ
/ N323
Varianta
R5W1751152AB3AX
Verze
H450OA211E1001D
Typ kód
N323
VIN
YS2R4X20005595322
PČV
16484980
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BC TAHAČ NÁVĚSŮ
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
SCANIA CV AB, SÖDERTÄLJE, ŠVÉDSKO
Datum 1. registrace
23. 9. 2020
Datum 1. registrace v ČR
23. 9. 2020
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
SCANIA
Typ motoru
DC13 164
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
331 / 1800
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
12742
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ 1 ZADNÍ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2018/932D
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 6
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
88/ 1350
Za jízdy
79

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
5960/ 2550/
Rozvor [mm]
3750
Provozní hmotnost
8509
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
19000/ 18000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
7500/ 7500
11500/ 11500
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
65000/ 45000
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
385/55 R22.5/ 22.5 X 11.75
315/70 R22.5 [2]/ 22.5 X 9.00
/
/

Karoserie a výbava

Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 /
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA G50-X
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
10462-1013
ES/EU
e4*2007/46*1128*16
Číslo TP
UK201882
Číslo ORV
UBA666860
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101

Další ověření (externí odkazy)