SCANIA R410
- 2021
- MODRÁ
- LNG
- 12742 cm³
- 302 kW ≈ 411 k
VINYS2R4X20005626328
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 2. listopadu 2026 v 21:33 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YS2R4X20005626328
Semafor rizik: červená
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Vozidlo je vyřazeno z provozuVozidlo je v registru vedeno jako vyřazené z provozu a nesmí jezdit po silnicích. Důvod v registru: Na žádost vlastníka.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, stav tachometru, pojištění ani jména fyzických osob. Tyto údaje registr neobsahuje; nehledejte je zde.
Základní údaje
- Značka
- SCANIA
- Model
- R410
- Typ
- / N323
- Datum 1. registrace
- 24. 5. 2021
- Datum 1. registrace v ČR
- 24. 5. 2021
- Barva
- MODRÁ
- Palivo
- LNG
- Zdvihový objem
- 12742 cm³
- Výkon
- 302 kW
- Kategorie
- N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- vyřazené z provozu
Aktuálně v registru
- Vlastník: FARAD LOGISTIK s.r.o. (IČO 25688901) od 24. 5. 2021
- Provozovatel: FARAD LOGISTIK s.r.o. (IČO 25688901) od 24. 5. 2021
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel FARAD LOGISTIK s.r.o. (IČO 25688901)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 5. 2022Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 5. 2023 · stanice: U TEREZÍNSKÉ KŘIŽOVATKY 176, 41201, LITOMĚŘICE · protokol CZ-3505-22-05-1729
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 5. 2024 · stanice: BOLESLAVSKÁ 1042, 29306, KOSMONOSY · protokol CZ-3218-23-05-0623
-
Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Lidické náměstí 9, 40179, Ústí nad Labem · protokol CZ-7704-24-03-0115
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 5. 2025 · stanice: BOLESLAVSKÁ 1042, 29306, KOSMONOSY · protokol CZ-3218-24-05-0762
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 5. 2026 · stanice: BOLESLAVSKÁ 1042, 29306, KOSMONOSY · protokol CZ-3218-25-05-0513
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (vyřazení)
Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.
Výbava zapsaná v registru
- TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (48)
Identifikace
- Tovární značka
- SCANIA
- Obchodní označení
- R410
- Typ
- / N323
- Varianta
- R5W7751152AB3CX
- Verze
- G410OA211B1001L
- Typ kód
- N323
- VIN
- YS2R4X20005626328
- PČV
- 16827123
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- BC TAHAČ NÁVĚSŮ
- Kategorie vozidla
- N3
- Výrobce vozidla
- SCANIA CV AB, SÖDERTÄLJE, ŠVÉDSKO
- Datum 1. registrace
- 24. 5. 2021
- Datum 1. registrace v ČR
- 24. 5. 2021
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- SCANIA
- Typ motoru
- OC13 101
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 302 / 1900
- Palivo
- LNG
- Zdvihový objem [cm³]
- 12742
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ 1 ZADNÍ
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 2018/932D
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- / /
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 87/ 1425
- Za jízdy
- 79
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 5960/ 2550/ 3838
- Rozvor [mm]
- 3750
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 7994
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 19000/ 18000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 7500/ 7500
11500/ 11500
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 50000/ 45000
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 315/60 R22.5/ 22.5 X 9.00
295/60 R22.5 [2]/ 22.5 X 9.00
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- MODRÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 /
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA G50-X
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- VYŘAZENO Z PROVOZU
- ZTP
- 10462-1273
- ES/EU
- e4*2007/46*1128*19
- Číslo ORV
- UBM281302
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – web si VIN nenechá předvyplnit: YS2R4X20005626328
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.