SCANIA R410
- 2022
- MODRÁ
- LNG
- 12742 cm³
- 302 kW ≈ 411 k
VINYS2R4X20005653702
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 23:04 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YS2R4X20005653702
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
- Informacez registru V minulosti bylo vyřazeno z provozuV historii je záznam o dočasném vyřazení vozidla z provozu. Podrobnosti najdete na časové ose.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- SCANIA
- Model
- R410
- Typ
- / N323
- Datum 1. registrace
- 12. 5. 2022
- Datum 1. registrace v ČR
- 12. 5. 2022
- Barva
- MODRÁ
- Palivo
- LNG
- Zdvihový objem
- 12742 cm³
- Výkon
- 302 kW
- Kategorie
- N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: AC Steel Trans s.r.o. (IČO 11963182) od 12. 5. 2022
- Provozovatel: AC Steel Trans s.r.o. (IČO 11963182) od 12. 5. 2022
Obvyklé u modelu ve stáří 4 roky (všechny roky výroby): 395–521 tis. km (medián 458 156 km, 1 834 vozidel). Toto vozidlo: nižší nájezd než u 3/4 vozidel.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 12. 5. 2022 | První registrace | AC Steel Trans s.r.o. (IČO 11963182) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 26. 8. 2026 | Pravidelná STK + měření emisí | Kroměříž (č. 3729) | 371 542 km | způsobilé | bez závad | 26. 8. 2027 |
| 27. 7. 2026 | Pravidelná STK + měření emisí | Kroměříž (č. 3729) | 366 360 km | nezpůsobilé | 2 vážné
| 26. 8. 2026 |
| 21. 7. 2025 | Pravidelná STK + měření emisí | Kroměříž (č. 3729) | 273 326 km | způsobilé | bez závad | 21. 7. 2026 |
| 23. 7. 2024 | Pravidelná STK | Zlín (č. 3713) | 164 803 km | způsobilé | bez závad | 23. 7. 2025 |
| 23. 7. 2024 | Měření emisí | Kroměříž (č. 470813) | 164 778 km | způsobilé | bez závad | 23. 7. 2025 |
| 4. 4. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | Kopřivnice (č. 3816) | 75 902 km | způsobilé | bez závad | 4. 4. 2024 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel AC Steel Trans s.r.o. (IČO 11963182)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 5. 2023
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 4. 2024 · stanice: Dělnická 831, 742 21, Kopřivnice · protokol CZ-3816-23-04-0017
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Konec vyřazení z provozu ČESKÝ TĚŠÍN
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 7. 2025 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-24-07-1704
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 7. 2026 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-25-07-0174
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 26. 8. 2026 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-26-07-0191
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 8. 2027 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-26-08-0182
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (vyřazení)
Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.
Zprávy z registru
- Potvrzení o možnosti změny pneumatik. Janík
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (46)
Identifikace
- Tovární značka
- SCANIA
- Obchodní označení
- R410
- Typ
- / N323
- Varianta
- R5W1751152AB3CX
- Verze
- G410OA211D1001L
- Typ kód
- N323
- VIN
- YS2R4X20005653702
- PČV
- 17372586
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- BC
- Kategorie vozidla
- N3
- Výrobce vozidla
- SCANIA CV AB, SÖDERTÄLJE, ŠVÉDSKO
- Datum 1. registrace
- 12. 5. 2022
- Datum 1. registrace v ČR
- 12. 5. 2022
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- SCANIA CV AB, SÖDERTÄLJE, ŠVÉDSKO
- Typ motoru
- OC13 101
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 302 / 1900
- Palivo
- LNG
- Zdvihový objem [cm³]
- 12742
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ 1 ZADNÍ
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 2019/1939E
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO 6
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 87/ 1425
- Za jízdy
- 79
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 6120/ 2550/ 3988
- Rozvor [mm]
- 3750
- Provozní hmotnost
- 8374
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 19000/ 18000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 7500/ 7500
11500/ 11500
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 60000/ 45000
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 315/70 R22.5/ 22.5 X 9.00
315/70 R22.5 [2]/ 22.5 X 9.00
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- MODRÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 /
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA G50-X
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 10462-1527
- ES/EU
- e4*2007/46*1128*22
- Číslo ORV
- UBI234893
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Další záznamy
- ÚDAJ O SPOTŘEBĚ PALIVA VÝROBCE VOZIDLA NEUVÁDÍ.
LIMIT PROVOZNÍ SPOTŘEBY PALIVA STANOVÍ DRŽITEL VOZIDLA.
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č.56/2001 SB. DNE 4.4.2023 SCHVÁLENY ALTERNATIVNÍ PNEU: *N1: 385/65 R22,5
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: YS2R4X20005653702
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.