SCANIA R450

  • 2022
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 12742 cm³
  • 331 kW ≈ 450 k

VINYS2R4X20005680897

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 1:51 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YS2R4X20005680897

STK končí 25. 11. 2026. Upozornění vám pošleme brzy po zapnutí hlídání.
Hlídat toto vozidlo

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
SCANIA
Model
R450
Typ
/ N323
Datum 1. registrace
13. 12. 2022
Datum 1. registrace v ČR
13. 12. 2022
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
12742 cm³
Výkon
331 kW
Kategorie
N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK končí za 18 dnů
platnost do 25. 11. 2026
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
415 614 km
při prohlídce 25. 11. 2025
1
Vlastník v registru
Josef Vondráček s.r.o.
od 13. 12. 2022

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
13. 12. 2022 První registrace Josef Vondráček s.r.o. (IČO 47052741) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

100 000200 000300 000400 000500 000 20242025 7. 12. 2023: 132 176 km7. 12. 2023: 132 177 km5. 12. 2024: 280 935 km25. 11. 2025: 415 613 km25. 11. 2025: 415 614 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
25. 11. 2025 Pravidelná STK Písek (č. 3318) 415 614 km způsobilé bez závad 25. 11. 2026
25. 11. 2025 Měření emisí Písek (č. 430519) 415 613 km způsobilé bez závad 25. 11. 2026
5. 12. 2024 Pravidelná STK + měření emisí Písek (č. 3318) 280 935 km způsobilé bez závad 5. 12. 2025
7. 12. 2023 Pravidelná STK Písek (č. 3318) 132 177 km způsobilé bez závad 7. 12. 2024
7. 12. 2023 Měření emisí Písek (č. 430519) 132 176 km způsobilé bez závad 7. 12. 2024

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel Josef Vondráček s.r.o. (IČO 47052741)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 12. 2023
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 12. 2024 · stanice: U HŘEBČINCE 2534, 397 01, PÍSEK · protokol CZ-3318-23-12-0053
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 12. 2025 · stanice: U HŘEBČINCE 2534, 397 01, PÍSEK · protokol CZ-3318-24-12-0037
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 11. 2026 · stanice: U HŘEBČINCE 2534, 397 01, PÍSEK · protokol CZ-3318-25-11-0225
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (48)

Identifikace

Tovární značka
SCANIA
Obchodní označení
R450
Typ
/ N323
Varianta
R5W1751152AB3AX
Verze
H450OD211E1001D
Typ kód
N323
VIN
YS2R4X20005680897
PČV
17674361
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BC TAHAČ NÁVĚSŮ
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
SCANIA CV AB, SÖDERTÄLJE, ŠVÉDSKO
Datum 1. registrace
13. 12. 2022
Datum 1. registrace v ČR
13. 12. 2022
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
SCANIA
Typ motoru
DC13 164
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
331 / 1800
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
12742
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ 1 ZADNÍ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2019/1939E
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 6
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
88/ 1350
Za jízdy
79

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
5960/ 2550/ 3859
Rozvor [mm]
3750
Provozní hmotnost
8624
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
19000/ 19000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
7500/ 7500
11500/ 11500
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
65000/ 45000
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
385/55 R22.5/ 22.5X11.75
295/60 R22.5 [2]/ 22.5X9.00
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
SCANIA CV AB, SÖDERTÄLJE, ŠVÉDSKO
Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 /
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA G50-X
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
13105-0151
ES/EU
e4*2018/858*00098*02
Číslo TP
UM913438
Číslo ORV
UBD835993
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101

Další ověření (externí odkazy)