SCANIA R450

  • 2023
  • ČERVENÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 12742 cm³
  • 331 kW ≈ 450 k

VINYS2R4X20005684100

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 21:21 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YS2R4X20005684100

STK propadla 22. 10. 2026. Novější prohlídka se mohla do registru dostat až po měsíční aktualizaci.
Hlídat toto vozidlo

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
SCANIA
Model
R450
Typ
/ N323
Rok výroby
2023
Datum 1. registrace
6. 1. 2023
Datum 1. registrace v ČR
6. 1. 2023
Barva
ČERVENÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
12742 cm³
Výkon
331 kW
Kategorie
N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK propadlá
platnost do 22. 10. 2026
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
328 887 km
při prohlídce 22. 10. 2025
2
Vlastníci v registru
ROKA Transport s.r.o.
od 29. 1. 2026

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
6. 1. 2023 První registrace SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. (IČO 61061344) Registr silničních vozidel
6. 1. 2023 Nový provozovatel ROKA Transport s.r.o. (IČO 05662851) Registr silničních vozidel
29. 1. 2026 Nový vlastník ROKA Transport s.r.o. (IČO 05662851) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0100 000200 000300 000400 000 20242025 2. 11. 2023: 88 981 km2. 11. 2023: 88 971 km31. 10. 2024: 210 817 km4. 11. 2024: 211 564 km22. 10. 2025: 328 887 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
22. 10. 2025 Pravidelná STK + měření emisí Pelhřimov (č. 3311) 328 887 km způsobilé bez závad 22. 10. 2027
4. 11. 2024 Opakovaná STK + měření emisí Pelhřimov (č. 3311) 211 564 km způsobilé bez závad 4. 11. 2025
31. 10. 2024 Pravidelná STK + měření emisí Pelhřimov (č. 3311) 210 817 km nezpůsobilé
2 vážné
  • 8.2.2.2.1.11 Emisně relevantní závady získané z řídící jednotky. vážná
  • 8.2.2.2.1.11 Emisně relevantní závady získané z řídící jednotky. vážná
30. 11. 2024
2. 11. 2023 Pravidelná STK Lednice (č. 3734) 88 971 km způsobilé bez závad 2. 11. 2024
2. 11. 2023 Měření emisí Lednice (č. 470414) 88 981 km způsobilé bez závad 2. 11. 2024

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. (IČO 61061344)
    Nový provozovatel ROKA Transport s.r.o. (IČO 05662851)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 1. 2024
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 11. 2024 · stanice: Nejdecká 719, 691 44, Lednice · protokol CZ-3734-23-11-0105
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 30. 11. 2024 · stanice: SKRÝŠOVSKÁ 1968, 39301, PELHŘIMOV · protokol CZ-3311-24-10-1623
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 10. 2025 · stanice: SKRÝŠOVSKÁ 1968, 39301, PELHŘIMOV · protokol CZ-3311-24-11-0166
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 10. 2026 · stanice: SKRÝŠOVSKÁ 1968, 39301, PELHŘIMOV · protokol CZ-3311-25-10-1196
  6. Nový vlastník ROKA Transport s.r.o. (IČO 05662851)
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (48)

Identifikace

Tovární značka
SCANIA
Obchodní označení
R450
Typ
/ N323
Varianta
R5W1801152AB3AX
Verze
H450OD211E1001D
Typ kód
N323
VIN
YS2R4X20005684100
PČV
17702762
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BC TAHAČ NÁVĚSŮ
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
SCANIA CV AB, SÖDERTÄLJE, ŠVÉDSKO
Rok výroby
2023
Datum 1. registrace
6. 1. 2023
Datum 1. registrace v ČR
6. 1. 2023
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
SCANIA CV AB, SÖDERTÄLJE, ŠVÉDSKO
Typ motoru
DC13 164
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
331 / 1800
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
12742
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ 1 ZADNÍ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2019/1939E
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO VI
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
88/ 1350
Za jízdy
79

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
5960/ 2550/ 3974
Rozvor [mm]
3750
Provozní hmotnost
8610
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
19500/ 18000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
8000/ 8000
11500/ 11500
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
65000/ 45000
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
385/65 R22.5/ 22.5X11.75
315/80 R22.5 [2]/ 22.5X9.00
/
/

Karoserie a výbava

Barva
ČERVENÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 /
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA G50-X
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
13105-0195
ES/EU
e4*2018/858*00098*02
Číslo ORV
UBM287228
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Další záznamy
Údaj o spotřebě paliva výrobce vozidla neuvádí.
Limit provozní spotřeby paliva stanoví držitel vozidla.
Vozidlo plní požadavky zákona č.56/2001 Sb.

Další ověření (externí odkazy)