SCANIA R460
- 2025
- MODRÁ
- motorová nafta (NM)
- 12742 cm³
- 338 kW ≈ 460 k
VINYS2R4X20005770620
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 2. listopadu 2026 v 15:45 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YS2R4X20005770620
Semafor rizik: zelená
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, stav tachometru, pojištění ani jména fyzických osob. Tyto údaje registr neobsahuje; nehledejte je zde.
Základní údaje
- Značka
- SCANIA
- Model
- R460
- Typ
- / H3F2
- Datum 1. registrace
- 9. 4. 2025
- Datum 1. registrace v ČR
- 9. 4. 2025
- Barva
- MODRÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 12742 cm³
- Výkon
- 338 kW
- Kategorie
- N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: UniCredit Leasing CZ, a.s. (IČO 15886492) od 9. 4. 2025
- Provozovatel: AD Koníček s.r.o. (IČO 05578442) od 9. 4. 2025
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník UniCredit Leasing CZ, a.s. (IČO 15886492)Nový provozovatel AD Koníček s.r.o. (IČO 05578442)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 4. 2026
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 4. 2027 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-26-04-1372
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (54)
Identifikace
- Tovární značka
- SCANIA
- Obchodní označení
- R460
- Typ
- / H3F2
- Varianta
- VULS
- Verze
- S180HHC5LN
- Typ kód
- H3F2
- VIN
- YS2R4X20005770620
- PČV
- 18895238
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- BA
- Kategorie vozidla
- N3
- Výrobce vozidla
- SCANIA CV AB, SÖDERTÄLJE, ŠVÉDSKO
- Datum 1. registrace
- 9. 4. 2025
- Datum 1. registrace v ČR
- 9. 4. 2025
- Druh (typ)
- 06 BOČNÍ SHRNOVACÍ PLACHTA
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- SCANIA CV AB, SÖDERTÄLJE, ŠVÉDSKO
- Typ motoru
- DC13 175
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 338 / 1800
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 12742
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ 1 ZADNÍ
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 2019/1939E
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO VI
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- / /
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 90/ 1350
- Za jízdy
- 79
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 10140/ 2550/ 4000
- Rozvor [mm]
- 5750
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 10700
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 18000/ 18000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 7500/ 7500
13000/ 11500
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 51800/ 24000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 62500/ 45000
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 355/50 R22.5 156K/ 22.5X11.75 ET 148 /C
295/60 R22.5 147/147L [2]/ 22.5X9.00 ET 175 /C
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- HIPOCAR S.R.O., PRAHA, ČR
- Barva
- MODRÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 /
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA C50-X
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- C-10217-186-009
- ES/EU
- e8*2018/858*00048*02
- Číslo ORV
- UBL018204
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Další záznamy
- Vozidlo vyrobeno v I.stupni pod číslem ES schválení e4*2018/858*00098*12 výrobcem Scania CV AB, Södertälje, Švédsko, tovární značka Scania, typ/varianta/verze N323/R0B1751302AB3Ax/E460OD201E1001D a je vybaveno výrobním štítkem v dalším stupni výrobce HIPOCAR s.r.o.
Údaj o spotřebě paliva výrobce vozidla neuvádí, limit provozní spotřeby paliva stanoví držitel vozidla
*O.1 Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla s centrálními nápravami 24000/24000 kg
Svislé zatížení spojovacího zařízení max. 1000 kg
Vozidlo plní požadavky zákona č.56/2001 Sb.
M: 5750
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – web si VIN nenechá předvyplnit: YS2R4X20005770620
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail, až se konec platnosti STK přiblíží na 30 dní, a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.