SCANIA R410

  • 2017
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 12742 cm³
  • 302 kW ≈ 411 k

VINYS2R6X20005453843

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 6:25 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YS2R6X20005453843

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
SCANIA
Model
R410
Typ
N331/ANV
Datum 1. registrace
23. 2. 2017
Datum 1. registrace v ČR
23. 2. 2017
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
12742 cm³
Výkon
302 kW
Kategorie
N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 9. 2. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
940 437 km
při prohlídce 9. 2. 2026

Obvyklé u vozidel z roku výroby 2017 při prohlídce v roce 2026: 740–1 048 tis. km (medián 917 089 km, 79 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.

2
Vlastníci v registru
Heinz logistic s.r.o.
od 12. 10. 2022

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
23. 2. 2017 První registrace TRATON Financial Services Czech Republic s.r.o. (IČO 25657496) Registr silničních vozidel
23. 2. 2017 Nový provozovatel Heinz logistic s.r.o. (IČO 29184398) Registr silničních vozidel
12. 10. 2022 Nový vlastník Heinz logistic s.r.o. (IČO 29184398) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0500 0001 000 000 2019202120232025 26. 2. 2018: 122 794 km26. 2. 2018: 122 810 km23. 2. 2019: 237 883 km25. 2. 2019: 237 906 km17. 2. 2020: 341 763 km17. 2. 2020: 341 778 km15. 2. 2021: 418 756 km15. 2. 2021: 418 771 km8. 3. 2021: 425 981 km21. 2. 2022: 539 214 km21. 2. 2022: 539 229 km4. 10. 2022: 612 609 km13. 2. 2023: 639 525 km13. 2. 2023: 639 540 km12. 2. 2024: 722 308 km12. 2. 2024: 722 323 km10. 2. 2025: 828 940 km10. 2. 2025: 828 955 km9. 2. 2026: 940 423 km9. 2. 2026: 940 437 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
9. 2. 2026 Pravidelná STK Zlín (č. 3713) 940 437 km způsobilé
2 lehké
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
9. 2. 2027
9. 2. 2026 Měření emisí Želechovice nad Dřevnicí (č. 570522) 940 423 km způsobilé bez závad 9. 2. 2028
10. 2. 2025 Pravidelná STK Zlín (č. 3713) 828 955 km způsobilé
2 lehké
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
10. 2. 2026
10. 2. 2025 Měření emisí Želechovice nad Dřevnicí (č. 570522) 828 940 km způsobilé bez závad 10. 2. 2027
12. 2. 2024 Pravidelná STK Zlín (č. 3713) 722 323 km způsobilé
2 lehké
  • 1.1.8.3.1 Spojení spojkové hlavice s pneumatickým propojovacím vedením (hadicí) je uvolněné nebo poškozené avšak nemá vliv na těsnost nebo spolehlivost spojení. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
12. 2. 2025
12. 2. 2024 Měření emisí Želechovice nad Dřevnicí (č. 570522) 722 308 km způsobilé bez závad 12. 2. 2026
13. 2. 2023 Pravidelná STK Zlín (č. 3713) 639 540 km způsobilé
2 lehké
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
13. 2. 2024
13. 2. 2023 Měření emisí Želechovice nad Dřevnicí (č. 570522) 639 525 km způsobilé bez závad 13. 2. 2025
4. 10. 2022 Evidenční kontrola Staré Město (č. 3719) 612 609 km způsobilé bez závad
21. 2. 2022 Pravidelná STK Zlín (č. 3713) 539 229 km způsobilé
2 lehké
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
21. 2. 2023
21. 2. 2022 Měření emisí Želechovice nad Dřevnicí (č. 570522) 539 214 km způsobilé bez závad 21. 2. 2024
8. 3. 2021 Opakovaná STK Zlín (č. 3713) 425 981 km způsobilé bez závad 15. 2. 2022
15. 2. 2021 Pravidelná STK Zlín (č. 3713) 418 771 km dočasně způsobilé
3 vážné
  • 1.2.1.1.1 Nedostatečná brzdná síla na jednom nebo více kolech. vážná
  • 1.4.2.1.1 Některé z kol vozidla, ovládané parkovací brzdou, nedosahuje požadovaného brzdného účinku. vážná
  • 4.1.2.1.1 Výškové seřízení sklonu rozhraní potkávacího světlometu neodpovídá požadavkům. vážná
17. 3. 2021
15. 2. 2021 Měření emisí Želechovice nad Dřevnicí (č. 570522) 418 756 km způsobilé bez závad 15. 2. 2022
17. 2. 2020 Pravidelná STK Zlín (č. 3713) 341 778 km způsobilé
1 lehká
  • 4.6.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém zpětného světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho funkci nebo fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla). lehká
17. 2. 2021
17. 2. 2020 Měření emisí Želechovice nad Dřevnicí (č. 570522) 341 763 km způsobilé bez závad 17. 2. 2021
25. 2. 2019 Pravidelná STK Zlín (č. 3713) 237 906 km způsobilé bez závad 25. 2. 2020
23. 2. 2019 Měření emisí Vizovice (č. 470538) 237 883 km způsobilé bez závad 23. 2. 2020
26. 2. 2018 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3713) 122 810 km způsobilé bez závad 26. 2. 2019
26. 2. 2018 Měření emisí Želechovice nad Dřevnicí (č. 570522) 122 794 km – bez závad 26. 2. 2019

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník TRATON Financial Services Czech Republic s.r.o. (IČO 25657496)
    Nový provozovatel Heinz logistic s.r.o. (IČO 29184398)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 2. 2018
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 2. 2019 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 763 02, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-18-02-1415
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 2. 2020 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 763 02, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-19-02-1638
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 2. 2021 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 763 02, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-20-02-1095
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 17. 3. 2021 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 763 02, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-21-02-1175
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 2. 2022 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 763 02, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-21-03-0634
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 2. 2023 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 763 02, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-22-02-1609
  8. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: LUČNÍ ČTVRŤ 1824, 683 03, STARÉ MĚSTO · protokol CZ-3719-22-10-0033
  9. Nový vlastník Heinz logistic s.r.o. (IČO 29184398)
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 2. 2024 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 763 02, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-23-02-0896
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 2. 2025 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 763 02, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-24-02-0760
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 2. 2026 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 763 02, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-25-02-0558
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 2. 2027 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 763 02, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-26-02-0535
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (66)

Identifikace

Tovární značka
SCANIA
Obchodní označení
R410
Typ
N331/ANV
Varianta
C0057119C3CD3*V
Verze
H410OA201D100*
Typ kód
N331/ANV
VIN
YS2R6X20005453843
PČV
14452274
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
ŠVÉDSKO CV AB, SÖDERTÄLJE, ŠVÉDSKO
Datum 1. registrace
23. 2. 2017
Datum 1. registrace v ČR
23. 2. 2017
Druh (typ)
06 BOČNÍ SHRNOVACÍ PLACHTA
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
SCANIA, SÖDERTÄLJE
Typ motoru
DC13 115
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
302 / 1900
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
12742
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
3/ - 1 STŘEDNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
627/2014C
Stupeň plnění emisní úrovně
Neuvedeno
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
0 / 0 / 0
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
90/ 1425
Za jízdy
78

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
10175/ 2550/ 4000
Rozvor [mm]
4900; 1315
Provozní hmotnost
11800
Hmotnosti zatížení SZ
1000
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
26100/ 25300
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
7100/ 7100
11500/ 11500
7500/ 6700
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
27000/ 24000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
60000/ 48000
Ložná délka
7730
Ložná šířka
2480
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
315/60 R22.5/ 22.5 X 9.00
295/60 R22.5 [2] / 22.5 X 9.00
295/60 R22.5 / 22.5 X 9.00
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
PANAV A.S., SENICE NA HANÉ, ČR
Výrobní číslo karoserie
ANV000H0002722
Barva
BÍLÁ
Barva doplňková
MODRÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA C50-X
ABS
ne
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ano
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
8157-029-00
ES/EU
e4*2007/46*0039*23
Číslo TP
UH746170
Číslo ORV
UBD737709
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Doplňkový text na TP
CZ/0010/6334724188 25.8.2022-24.8.2023

Další ověření (externí odkazy)