SCANIA R450

  • 2019
  • MODRÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 12742 cm³
  • 331 kW ≈ 450 k

VINYS2R6X20005540657

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 5:19 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YS2R6X20005540657

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
SCANIA
Model
R450
Typ
N333/ANV
Datum 1. registrace
5. 4. 2019
Datum 1. registrace v ČR
5. 4. 2019
Barva
MODRÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
12742 cm³
Výkon
331 kW
Kategorie
N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 17. 2. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
942 051 km
při prohlídce 27. 2. 2026

Obvyklé u vozidel z roku výroby 2019 při prohlídce v roce 2026: 616–810 tis. km (medián 719 247 km, 331 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.

3
Vlastníci v registru
Mgr. Jiří Tlustý
od 9. 10. 2023

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
5. 4. 2019 První registrace TRATON Financial Services Czech Republic s.r.o. (IČO 25657496) Registr silničních vozidel
5. 4. 2019 Nový provozovatel Jiří Tlustý (IČO 76451542) Registr silničních vozidel
9. 10. 2023 Nový vlastník Jiří Tlustý (IČO 76451542) Registr silničních vozidel
9. 10. 2023 Nový vlastník a provozovatel Mgr. Jiří Tlustý (IČO 76451542) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

02 000 0004 000 0006 000 000 202120222023202420252026 3. 4. 2020: 132 177 km3. 4. 2020: 132 178 km31. 3. 2021: 274 135 km31. 3. 2021: 274 148 km25. 3. 2022: 4 117 888 km25. 3. 2022: 411 890 km31. 3. 2023: 560 695 km31. 3. 2023: 560 708 km22. 3. 2024: 696 162 km22. 3. 2024: 696 163 km23. 1. 2025: 804 622 km28. 2. 2025: 818 633 km28. 2. 2025: 818 634 km11. 3. 2025: 821 070 km17. 2. 2026: 939 630 km27. 2. 2026: 942 051 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
27. 2. 2026 Opakovaná STK Skuteč (č. 3634) 942 051 km způsobilé
1 lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
17. 2. 2027
17. 2. 2026 Pravidelná STK + měření emisí Skuteč (č. 3634) 939 630 km dočasně způsobilé
1 lehká, 1 vážná
  • 2.1.3.1.1 V pohyblivém spoji pákového mechanismu řízení (např. kulový čep, kloub, pouzdro) je větší vůle než montážní. vážná
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
19. 3. 2026
11. 3. 2025 Opakovaná STK Skuteč (č. 3634) 821 070 km způsobilé
2 lehké
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
28. 2. 2026
28. 2. 2025 Pravidelná STK Skuteč (č. 3634) 818 634 km dočasně způsobilé
2 lehké, 1 vážná
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 2.1.1.6.1 Kloubové nebo pružné spojení hřídele volantu s hřídelí převodky řízení je nadměrně opotřebované, nebo poškozené nebo spojovací prvky, je-li vyžadováno, nejsou viditelně zajištěny. vážná
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
30. 3. 2025
28. 2. 2025 Měření emisí Skuteč (č. 560307) 818 633 km způsobilé bez závad 28. 2. 2026
23. 1. 2025 Technická silniční kontrola Pardubice (č. 7717) 804 622 km způsobilé bez závad
22. 3. 2024 Pravidelná STK Skuteč (č. 3634) 696 163 km způsobilé bez závad 22. 3. 2025
22. 3. 2024 Měření emisí Skuteč (č. 560307) 696 162 km způsobilé bez závad 22. 3. 2025
31. 3. 2023 Pravidelná STK Skuteč (č. 3634) 560 708 km způsobilé bez závad 31. 3. 2024
31. 3. 2023 Měření emisí Skuteč (č. 560307) 560 695 km způsobilé bez závad 31. 3. 2024
25. 3. 2022 Pravidelná STK Skuteč (č. 3634) 411 890 km způsobilé
2 lehké
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
25. 3. 2023
25. 3. 2022 Měření emisí Skuteč (č. 560307) 4 117 888 km způsobilé bez závad 25. 3. 2023
31. 3. 2021 Pravidelná STK Skuteč (č. 3634) 274 148 km způsobilé bez závad 31. 3. 2022
31. 3. 2021 Měření emisí Skuteč (č. 560307) 274 135 km způsobilé bez závad 31. 3. 2022
3. 4. 2020 Pravidelná STK Žďár nad Sázavou (č. 3724) 132 178 km způsobilé bez závad 3. 4. 2021
3. 4. 2020 Měření emisí Žďár nad Sázavou (č. 571402) 132 177 km způsobilé bez závad 3. 4. 2021

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník TRATON Financial Services Czech Republic s.r.o. (IČO 25657496)
    Nový provozovatel Jiří Tlustý (IČO 76451542)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 4. 2020
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 4. 2021 · stanice: JIHLAVSKÁ 759/4, 591 48, ŽĎÁR NAD SÁZAVOU · protokol CZ-3724-20-04-0037
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 3. 2022 · stanice: VÍTĚZSLAVA NOVÁKA 621, 539 73, SKUTEČ · protokol CZ-3634-21-03-0783
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 3. 2023 · stanice: VÍTĚZSLAVA NOVÁKA 621, 539 73, SKUTEČ · protokol CZ-3634-22-03-1046
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 3. 2024 · stanice: VÍTĚZSLAVA NOVÁKA 621, 539 73, SKUTEČ · protokol CZ-3634-23-03-1058
  6. Nový vlastník Jiří Tlustý (IČO 76451542)
    Nový vlastník a provozovatel Mgr. Jiří Tlustý (IČO 76451542)
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 3. 2025 · stanice: VÍTĚZSLAVA NOVÁKA 621, 539 73, SKUTEČ · protokol CZ-3634-24-03-0925
  8. Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Na Spravedlnosti 2516, 530 48, Pardubice · protokol CZ-7717-25-01-0134
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 30. 3. 2025 · stanice: VÍTĚZSLAVA NOVÁKA 621, 539 73, SKUTEČ · protokol CZ-3634-25-02-0890
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 2. 2026 · stanice: VÍTĚZSLAVA NOVÁKA 621, 539 73, SKUTEČ · protokol CZ-3634-25-03-0316
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 19. 3. 2026 · stanice: VÍTĚZSLAVA NOVÁKA 621, 539 73, SKUTEČ · protokol CZ-3634-26-02-0554
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 2. 2027 · stanice: VÍTĚZSLAVA NOVÁKA 621, 539 73, SKUTEČ · protokol CZ-3634-26-02-0949
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 3. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (58)

Identifikace

Tovární značka
SCANIA
Obchodní označení
R450
Typ
N333/ANV
Varianta
R0B48019C3AD3AX/V
Verze
H450OA201E1001D
Typ kód
N333/ANV
VIN
YS2R6X20005540657
PČV
15691017
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BA
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
SCANIA CV AB, SÖDERTÄLJE, ŠVÉDSKO
Datum 1. registrace
5. 4. 2019
Datum 1. registrace v ČR
5. 4. 2019
Druh (typ)
06 BOČNÍ SHRNOVACÍ PLACHTA
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
SCANIA
Typ motoru
DC13 148
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
331 / 1900
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
12742
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
3/ -1 STŘEDNÍ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
627/2014C
Stupeň plnění emisní úrovně
Neuvedeno
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
89/ 1425
Za jízdy
81

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
10155/ 2550/ 4000
Rozvor [mm]
4750+1350
Provozní hmotnost
11890
Hmotnosti zatížení SZ
1000
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
27000/ 26000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
8000/ 8000
11500/ 11500
7500/ 7500
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
27000/ 24000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
65000/ 48000
Ložná délka
7715
Ložná šířka
2480
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
355/50 R22.5/ 22.5 X 11.75
295/60 R22.5 [2]/ 22.5 X 9.00
355/50 R22.5/ 22.5 X 11.75
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
PANAV A.S., SENICE NA HANÉ, ČR
Výrobní číslo karoserie
ANV000K0003162
Barva
MODRÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2
Spojovací zařízení - druh
ROCKINGER TŘÍDA C50-X
Airbag
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
10463-0264
ES/EU
e4*2007/46*1130*09
Číslo TP
UJ312816
Číslo ORV
UBE704131
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Další záznamy
DNE 05.04.2019 ZAEVIDOVÁNA DOSTAVBA VOZIDLA.
Následující data jsou doplnena automaticky. Pred využitím doporucujeme provést kontrolu.
[Alternativní provedení vozidla: *J: N3;N3G; *17: Z 1 000; Z 2 000; Z 2 500; *19: TŘÍDA C50-X; TŘÍDA S; *20: 11.75x22.5; 385/65R22.5; 385/55R22.5; 355/50R22.5; 375/50R22.5; *20-22: 22.5x9.00; 22.5x7.5; 22.5x8.25; 8.5-20; 315/70R22.5; 295/55R22.5; 295/60R22.5; 315/60R22.5; 275/70R22.5; 305/70R22.5; 275/80R22.5; 315/70R22.5; 11R22.5; 295/80R22.5; 315/80R22.5; 12R22.5; 12.00-R20; 13R22.5; *Další záznamy: Vozidlo splňuje podmínky ADR jako typ EX/II; EX/III; FL; AT]
 Dostavba musí být schváleného typu nebo jednotlivě schválena. Vozidlo má na výrobním štítku číslo homologace ES e4*2007/46*1130*09 před dostavbou. Údaj o spotřebě paliva výrobce vozidla neuvádí. Limit provozní spotřeby paliva stanoví držitel vozidla. Vozidlo plní požadavky zákona č.56/2001 Sb.
 M: 4750+1350

Další ověření (externí odkazy)