SCANIA R450

  • 2019
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 12742 cm³
  • 331 kW ≈ 450 k

VINYS2R6X20005552284

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 2. listopadu 2026 v 18:29 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YS2R6X20005552284

Semafor rizik: zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, stav tachometru, pojištění ani jména fyzických osob. Tyto údaje registr neobsahuje; nehledejte je zde.

Základní údaje

Značka
SCANIA
Model
R450
Typ
/ N333
Rok výroby
2019
Datum 1. registrace
22. 5. 2019
Datum 1. registrace v ČR
22. 5. 2019
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
12742 cm³
Výkon
331 kW
Kategorie
N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 1 (SCANIA R450 2019 v ČR obvykle 3,0, medián 3)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 8 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 98,8 %

Srovnáváme s 162 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených).

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel AD Moravec s.r.o. (IČO 26492466)
  2. Prohlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 6. 2019 · stanice: TŘEBOVSKÁ 348, 56203, ÚSTÍ NAD ORLICÍ · protokol CZ-3613-19-06-0001
  3. Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Kounicova 24, 61132, Brno · protokol CZ-7706-20-02-0022
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 3. 2021 · stanice: TŘEBOVSKÁ 348, 56203, ÚSTÍ NAD ORLICÍ · protokol CZ-3613-20-03-0067
    Prohlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 3. 2020 · stanice: TŘEBOVSKÁ 348, 56203, ÚSTÍ NAD ORLICÍ · protokol CZ-3613-20-03-0070
  5. Prohlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 3. 2021 · stanice: TŘEBOVSKÁ 348, 56203, ÚSTÍ NAD ORLICÍ · protokol CZ-3613-21-03-0066
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 3. 2022 · stanice: TŘEBOVSKÁ 348, 56203, ÚSTÍ NAD ORLICÍ · protokol CZ-3613-21-03-0067
  6. Prohlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 3. 2022 · stanice: TŘEBOVSKÁ 348, 56203, ÚSTÍ NAD ORLICÍ · protokol CZ-3613-22-03-0044
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 3. 2023 · stanice: TŘEBOVSKÁ 348, 56203, ÚSTÍ NAD ORLICÍ · protokol CZ-3613-22-03-0045
  7. Prohlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 3. 2023 · stanice: TÜRKOVA 1001/9, 14900, PRAHA 4, CHODOV · protokol CZ-3100-23-03-0395
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 3. 2024 · stanice: TÜRKOVA 1001/9, 14900, PRAHA 4, CHODOV · protokol CZ-3100-23-03-0396
  8. Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Na Spravedlnosti 2516, 53048, Pardubice · protokol CZ-7717-23-03-0055
  9. Prohlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 3. 2024 · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 15500, PRAHA 5, ŘEPORYJE · protokol CZ-3106-24-03-0532
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 3. 2025 · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 15500, PRAHA 5, ŘEPORYJE · protokol CZ-3106-24-03-0533
  10. Prohlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 1. 2025 · stanice: TÜRKOVA 1001/9, 14900, PRAHA 4, CHODOV · protokol CZ-3100-25-01-1039
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 1. 2026 · stanice: TÜRKOVA 1001/9, 14900, PRAHA 4, CHODOV · protokol CZ-3100-25-01-1040
  11. Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Kongresová 1666/2, 14000, Praha 4 · protokol CZ-7700-25-04-0014
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 1. 2027 · stanice: NÁM. SMIŘICKÝCH 16, 28163, KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY · protokol CZ-3219-26-01-0607
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (53)

Identifikace

Tovární značka
SCANIA
Obchodní označení
R450
Typ
/ N333
Varianta
R5W47119C3BD3
Verze
H451OA211E1001D
Typ kód
N333
VIN
YS2R6X20005552284
PČV
15771584
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BC TAHAČ NÁVĚSŮ
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
SCANIA CV AB, SÖDERTÄLJE, ŠVÉDSKO
Rok výroby
2019
Datum 1. registrace
22. 5. 2019
Datum 1. registrace v ČR
22. 5. 2019
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
SCANIA
Typ motoru
DC13 148
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
331 / 1900
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
12742
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
3/ -1 ZADNÍ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 627/2014C
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO VI
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
/ /
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
/ /
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
89/ 1425
Za jízdy
81

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
6420/ 2550/
Rozvor [mm]
2800+1250
Rozchod [mm]
/ / /
Provozní hmotnost
9203
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
26100/ 26000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
7100/ 7100
7500/ 7500
11500/ 11500
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
65000/ 48000
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
315/70 R22.5/ 22.5 X 9.00
315/70 R22.5/ 22.5 X 9.00
315/70 R22.5 [2]/ 22.5 X 9.00
/

Karoserie a výbava

Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 /
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA G50-X
Airbag
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
10463-0337
ES/EU
e4*2007/46*1130*10
Číslo ORV
UBM327936
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Doplňkový text na TP
TN, ADR
Další záznamy
*D.2: N333; R5W47119C3BD3AX; H451OA211E1001D
*DALŠÍ ZÁZNAMY: VOZIDLO SPLŇUJE PODMÍNKY ADR JAKO TYP EX/II; EX/III; FL; AT]
ÚDAJ O SPOTŘEBĚ PALIVA VÝROBCE VOZIDLA NEUVÁDÍ.
LIMIT PROVOZNÍ SPOTŘEBY PALIVA STANOVÍ DRŽITEL VOZIDLA.
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č.56/2001 SB.

Další ověření (externí odkazy)

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail, až se konec platnosti STK přiblíží na 30 dní, a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.