SCANIA R450

  • 2019
  • ČERVENÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 12742 cm³
  • 331 kW ≈ 450 k

VINYS2R6X20005554431

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 2. listopadu 2026 v 17:23 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YS2R6X20005554431

Semafor rizik: zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, stav tachometru, pojištění ani jména fyzických osob. Tyto údaje registr neobsahuje; nehledejte je zde.

Základní údaje

Značka
SCANIA
Model
R450
Typ
/ N333
Rok výroby
2019
Datum 1. registrace
6. 9. 2019
Datum 1. registrace v ČR
6. 9. 2019
Barva
ČERVENÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
12742 cm³
Výkon
331 kW
Kategorie
N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 2 (SCANIA R450 2019 v ČR obvykle 3,0, medián 3)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 8 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 98,8 %

Srovnáváme s 162 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených).

Časová osa vozidla

  1. Prohlídka před schválením technické způsobilosti výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4 · protokol CZ-3307-19-08-3915
  2. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980)
    Nový provozovatel Malík Transport s.r.o. (IČO 29018498)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: výsledek nezjištěn · platnost do 6. 9. 2020
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 9. 2021 · stanice: HÁJECKÁ 1068/14, 61800, BRNO, ČERNOVICE · protokol CZ-3716-20-09-0017
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 8. 2022 · stanice: Nejdecká 719, 691 44, Lednice · protokol CZ-3734-21-08-0788
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 8. 2023 · stanice: Nejdecká 719, 691 44, Lednice · protokol CZ-3734-22-08-0817
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 8. 2024 · stanice: Nejdecká 719, 691 44, Lednice · protokol CZ-3734-23-08-0437
  7. Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Na Baních 1535, 15664, Praha · protokol CZ-7701-23-10-0017
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 8. 2025 · stanice: Nejdecká 719, 691 44, Lednice · protokol CZ-3734-24-08-0114
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 7. 2026 · stanice: Nejdecká 719, 691 44, Lednice · protokol CZ-3734-25-07-1053
  10. Nový vlastník Malík Transport s.r.o. (IČO 29018498)
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 7. 2027 · stanice: Nejdecká 719, 691 44, Lednice · protokol CZ-3734-26-07-0900
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (68)

Identifikace

Tovární značka
SCANIA
Obchodní označení
R450
Typ
/ N333
Varianta
R0B48019C3CD3AX
Verze
H450OA211E2101D
Typ kód
N333
VIN
YS2R6X20005554431
PČV
15949040
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BA
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
SCANIA CV AB, SÖDERTÄLJE, ŠVÉDSKO
Rok výroby
2019
Datum 1. registrace
6. 9. 2019
Datum 1. registrace v ČR
6. 9. 2019
Druh (typ)
02 BOČNICE
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
SCANIA
Typ motoru
DC13 148
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
331 / 1900
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
12742
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
3/ 1-STŘEDNÍ
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 627/2014C
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO VI
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
/ /
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
/ /
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
89/ 1425
Za jízdy
81

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
10360/ 2550/ 3550
Rozvor [mm]
4950+1350
Rozchod [mm]
/ / /
Provozní hmotnost
13825
Hmotnosti zatížení SZ
1000
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
27000/ 26000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
8000/ 8000
11500/ 11500
7500/ 7500
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
38000/ 24000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
65000/ 48000
Ložná délka
6600
Ložná šířka
2480
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
385/65 R22.5/ 22.5 X 11.75
315/80 R22.5 [2]/ 22.5 X 9.00
385/65 R22.5/ 22.5 X 11.75
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
KUHN-MT S.R.O.,ČESKÉ BUDĚJOVICE, ČR
Výrobní číslo karoserie
190017ALV
Barva
ČERVENÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 /
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA C50-X
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
10463-0348
ES/EU
e4*2007/46*1130*10
Číslo ORV
UBM700986
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Doplňkový text na TP
1ZN.ČSOB CZ/0002/307928775
Další záznamy
Dne 02.09.2019 byla Městským Úřadem Prachatice pod č.j. MUPt/29063/2019/KSD/AmP
schválena technická způsobilost jednotlivého vozidla ve II. stupni výroby – montáž
valníkové nástavby KUHN-MT, s.r.o. - ALV
Současně se doplňují technické údaje vozidla v kolonkách: 1, 2, 6, 7, 8,
12, 13, 14, 15, G, .
Vozidlo dokončené ve druhém stupni splňuje ustanovení zákona č. 56/2001 Sb. zákona 193/2018 Sb.,
vyhlášky. MDS č. 341/2014 Sb., vyhlášky 209/2018 sb. a informačního dokumentu MD ČR.
Následující data jsou doplnena automaticky. Pred využitím doporucujeme provést kontrolu.
Vozidlo má na výrobním štítku číslo homologace ES e4*2007/46*1130*10
před dostavbou.
Údaj o spotřebě paliva výrobce vozidla neuvádí.
Limit provozní spotřeby paliva stanoví držitel vozidla.
Vozidlo plní požadavky zákona č.56/2001 Sb.
M: 4950+1350

Další ověření (externí odkazy)

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail, až se konec platnosti STK přiblíží na 30 dní, a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.