SCANIA R450

  • 2019
  • ČERVENÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 12742 cm³
  • 331 kW ≈ 450 k

VINYS2R6X20005554465

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 9. listopadu 2026 v 0:21 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YS2R6X20005554465

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
SCANIA
Model
R450
Typ
N333
Rok výroby
2019
Datum 1. registrace
6. 9. 2019
Datum 1. registrace v ČR
6. 9. 2019
Barva
ČERVENÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
12742 cm³
Výkon
331 kW
Kategorie
N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 20. 8. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
433 871 km
při prohlídce 20. 8. 2026

Obvyklé u vozidel z roku výroby 2019 při prohlídce v roce 2026: 616–810 tis. km (medián 719 247 km, 331 vozidel). Toto vozidlo: nižší nájezd než u 3/4 vozidel.

2
Vlastníci v registru
Malík Transport s.r.o.
od 16. 12. 2025

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
6. 9. 2019 První registrace ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980) Registr silničních vozidel
6. 9. 2019 Nový provozovatel Malík Transport s.r.o. (IČO 29018498) Registr silničních vozidel
16. 12. 2025 Nový vlastník Malík Transport s.r.o. (IČO 29018498) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0200 000400 000600 000 2020202120222023202420252026 21. 8. 2019: 43 km3. 9. 2020: 72 318 km3. 9. 2020: 72 322 km26. 8. 2021: 137 634 km26. 8. 2022: 205 583 km26. 8. 2022: 205 594 km5. 12. 2022: 221 109 km23. 8. 2023: 257 630 km22. 8. 2024: 318 700 km21. 8. 2025: 372 340 km20. 8. 2026: 433 870 km20. 8. 2026: 433 871 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
20. 8. 2026 Pravidelná STK Lednice (č. 3734) 433 871 km způsobilé
2 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
20. 8. 2027
20. 8. 2026 Měření emisí Lednice (č. 470414) 433 870 km způsobilé bez závad 20. 8. 2027
21. 8. 2025 Pravidelná STK + měření emisí Lednice (č. 3734) 372 340 km způsobilé
2 lehké
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
21. 8. 2026
22. 8. 2024 Pravidelná STK + měření emisí Lednice (č. 3734) 318 700 km způsobilé
1 lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
22. 8. 2025
23. 8. 2023 Pravidelná STK + měření emisí Lednice (č. 3734) 257 630 km způsobilé
1 lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
23. 8. 2024
5. 12. 2022 Technická silniční kontrola Brno (č. 7706) 221 109 km způsobilé bez závad
26. 8. 2022 Pravidelná STK Lednice (č. 3734) 205 594 km způsobilé
1 lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
26. 8. 2023
26. 8. 2022 Měření emisí Břeclav (č. 570415) 205 583 km způsobilé bez závad 26. 8. 2023
26. 8. 2021 Pravidelná STK + měření emisí Lednice (č. 3734) 137 634 km způsobilé bez závad 26. 8. 2022
3. 9. 2020 Pravidelná STK Brno (č. 3716) 72 322 km způsobilé bez závad 3. 9. 2021
3. 9. 2020 Měření emisí Brno (č. 470287) 72 318 km způsobilé bez závad 3. 9. 2021
21. 8. 2019 Před schvál. tech. způsob. vozidla České Budějovice (č. 3307) 43 km způsobilé bez závad

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. Prohlídka před schválením technické způsobilosti výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 370 04, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4 · protokol CZ-3307-19-08-3125
  2. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980)
    Nový provozovatel Malík Transport s.r.o. (IČO 29018498)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: nezjištěn · platnost do 6. 9. 2020
    Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 9. 2021 · stanice: HÁJECKÁ 1068/14, 618 00, BRNO, ČERNOVICE · protokol CZ-3716-20-09-0037
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 8. 2022 · stanice: Nejdecká 719, 691 44, Lednice · protokol CZ-3734-21-08-1089
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 8. 2023 · stanice: Nejdecká 719, 691 44, Lednice · protokol CZ-3734-22-08-1089
  6. Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Kounicova 24, 611 32, Brno · protokol CZ-7706-22-12-0026
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 8. 2024 · stanice: Nejdecká 719, 691 44, Lednice · protokol CZ-3734-23-08-0871
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 8. 2025 · stanice: Nejdecká 719, 691 44, Lednice · protokol CZ-3734-24-08-0878
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 8. 2026 · stanice: Nejdecká 719, 691 44, Lednice · protokol CZ-3734-25-08-0719
  10. Nový vlastník Malík Transport s.r.o. (IČO 29018498)
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 8. 2027 · stanice: Nejdecká 719, 691 44, Lednice · protokol CZ-3734-26-08-0611
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 2 (SCANIA R450 2019 v ČR v průměru 3,0, medián 3)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 8 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 98,8 %

Srovnáváme s 162 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu SCANIA R450

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (67)

Identifikace

Tovární značka
SCANIA
Obchodní označení
R450
Typ
N333
Varianta
R0B48019C3
Verze
H450OA211E
Typ kód
N333
VIN
YS2R6X20005554465
PČV
15948635
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BA
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
SCANIA CV AB, SÖDERTÄLJE, ŠVÉDSKO
Rok výroby
2019
Datum 1. registrace
6. 9. 2019
Datum 1. registrace v ČR
6. 9. 2019
Druh (typ)
02 BOČNICE
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
SCANIA
Typ motoru
DC13 148
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
331 / 1900
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
12742
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
3/ 1 - STŘEDNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
627/2014C
Stupeň plnění emisní úrovně
Neuvedeno
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
0 / 0 / 0
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
89/ 1425
Za jízdy
81

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
10360/ 2550/ 3550
Rozvor [mm]
4950;1350
Provozní hmotnost
13955
Hmotnosti zatížení SZ
1000
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
27000/ 26000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
8000/ 8000
11500/ 11500
7500/ 7500
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
38000/ 24000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
65000/ 48000
Ložná délka
6600
Ložná šířka
2480
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
385/65 R22.5 / 22.5 X 11.75
315/80 R22.5 [2]/ 22.5 X 9.00
385/65 R22.5 / 22.5 X 11.75
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
KUHN-MT S.R.O.,ČESKÉ BUDĚJOVICE, ČR
Výrobní číslo karoserie
190018ALV
Barva
ČERVENÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA C50-X
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
10463-0348
ES/EU
E4*2007/46*1130*10
Číslo ORV
UBM700467
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Doplňkový text na TP
1zn,čsob cz/0002/307928389
Další záznamy
Dne 02.09.2019 byla Městským Úřadem Prachatice pod č.j. MUPt/29026/2019/KSD/AmP
schválena technická způsobilost jednotlivého vozidla ve II. stupni výroby – montáž
valníkové nástavby KUHN-MT, s.r.o. - ALV
Současně se doplňují technické údaje vozidla v kolonkách: 1, 2, 6, 7, 8,
12, 13, 14, 15, G, .
Vozidlo dokončené ve druhém stupni splňuje ustanovení zákona č. 56/2001 Sb. zákona 193/2018 Sb.,
vyhlášky. MDS č. 341/2014 Sb., vyhlášky 209/2018 sb. a informačního dokumentu MD ČR.
Následující data jsou doplnena automaticky. Pred využitím doporucujeme provést kontrolu.

 Vozidlo má na výrobním štítku číslo homologace ES e4*2007/46*1130*10
 před dostavbou.
 Údaj o spotřebě paliva výrobce vozidla neuvádí.
 Limit provozní spotřeby paliva stanoví držitel vozidla.
 Vozidlo plní požadavky zákona č.56/2001 Sb.
 M: 4950+1350

Další ověření (externí odkazy)