SCANIA R410

  • 2021
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 12742 cm³
  • 302 kW ≈ 411 k

VINYS2R6X20005609507

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 15:58 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YS2R6X20005609507

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
SCANIA
Model
R410
Typ
/ N333
Datum 1. registrace
3. 3. 2021
Datum 1. registrace v ČR
3. 3. 2021
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
12742 cm³
Výkon
302 kW
Kategorie
N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 23. 2. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
506 556 km
při prohlídce 23. 2. 2026

Obvyklé u modelu ve stáří 5 let: 436–586 tis. km (medián 561 126 km, 33 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.

1
Vlastníků v registru
TRATON Financial Services Czech Republic s.r.o.
od 3. 3. 2021

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
3. 3. 2021 První registrace TRATON Financial Services Czech Republic s.r.o. (IČO 25657496) Registr silničních vozidel
3. 3. 2021 Nový provozovatel OKV - VE, spol. s r.o. (IČO 25309544) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0200 000400 000600 000 2023202420252026 25. 2. 2022: 114 560 km25. 2. 2022: 114 562 km1. 3. 2023: 219 125 km1. 3. 2023: 219 127 km17. 3. 2024: 315 365 km18. 3. 2024: 315 366 km27. 2. 2025: 410 663 km27. 2. 2025: 410 665 km14. 7. 2025: 446 918 km22. 2. 2026: 506 555 km23. 2. 2026: 506 556 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
23. 2. 2026 Pravidelná STK Brno (č. 3716) 506 556 km způsobilé
3 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 5.3.5.2.1 Některá část systému pneumatického / hydropneumatického odpružení je opotřebovaná (např. měchy, vlnovce) nebo zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla nebo spolehlivost systému. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
23. 2. 2027
22. 2. 2026 Měření emisí Brno (č. 470293) 506 555 km způsobilé bez závad 22. 2. 2027
14. 7. 2025 Technická silniční kontrola Ústí nad Labem (č. 7704) 446 918 km způsobilé bez závad
27. 2. 2025 Pravidelná STK Hustopeče (č. 3721) 410 665 km způsobilé bez závad 27. 2. 2026
27. 2. 2025 Měření emisí Hustopeče (č. 570403) 410 663 km způsobilé bez závad 27. 2. 2027
18. 3. 2024 Pravidelná STK Brno (č. 3716) 315 366 km způsobilé
2 lehké
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
18. 3. 2025
17. 3. 2024 Měření emisí Brno (č. 470293) 315 365 km způsobilé bez závad 17. 3. 2025
1. 3. 2023 Pravidelná STK Hustopeče (č. 3721) 219 127 km způsobilé bez závad 1. 3. 2024
1. 3. 2023 Měření emisí Hustopeče (č. 570403) 219 125 km způsobilé bez závad 1. 3. 2025
25. 2. 2022 Pravidelná STK Hustopeče (č. 3721) 114 562 km způsobilé bez závad 25. 2. 2023
25. 2. 2022 Měření emisí Hustopeče (č. 570402) 114 560 km způsobilé bez závad 25. 2. 2024

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník TRATON Financial Services Czech Republic s.r.o. (IČO 25657496)
    Nový provozovatel OKV - VE, spol. s r.o. (IČO 25309544)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 3. 2022
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 2. 2023 · stanice: HYBEŠOVA 14, 69301, HUSTOPEČE · protokol CZ-3721-22-02-1419
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 3. 2024 · stanice: HYBEŠOVA 14, 69301, HUSTOPEČE · protokol CZ-3721-23-03-0048
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 3. 2025 · stanice: HÁJECKÁ 1068/14, 61800, BRNO, ČERNOVICE · protokol CZ-3716-24-03-0143
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 2. 2026 · stanice: HYBEŠOVA 14, 69301, HUSTOPEČE · protokol CZ-3721-25-02-1177
  6. Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Lidické náměstí 9, 40179, Ústí nad Labem · protokol CZ-7704-25-07-0053
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 2. 2027 · stanice: HÁJECKÁ 1068/14, 61800, BRNO, ČERNOVICE · protokol CZ-3716-26-02-0154
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (52)

Identifikace

Tovární značka
SCANIA
Obchodní označení
R410
Typ
/ N333
Varianta
R0B47519C3CD3AX
Verze
H410OA201Z1001D
Typ kód
N333
VIN
YS2R6X20005609507
PČV
16694318
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
SCANIA CV AB, SÖDERTÄLJE, ŠVÉDSKO
Datum 1. registrace
3. 3. 2021
Datum 1. registrace v ČR
3. 3. 2021
Druh (typ)
06 SHRNOVACÍ PLACHTA
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
SCANIA
Typ motoru
DC13 163
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
302 / 1800
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
12742
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
3/ 1 STŘEDNÍ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2018/932D
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
/ /
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
/ /
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
88/ 1350
Za jízdy
79

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
11880/ 2550/ 4000
Rozvor [mm]
5950+1350
Rozchod [mm]
/ / /
Provozní hmotnost
12587
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
26500/ 26000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
7500/ 7500
11500/ 11500
7500/ 7500
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Ložná délka
9410
Ložná šířka
2480
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
315/70 R22.5/ 22.5 X 9.00
315/70 R22.5 [2]/ 22.5 X 9.00
315/70 R22.5/ 22.5 X 9.00
/

Karoserie a výbava

Výrobní číslo karoserie
123342101W
Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 /
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
10463-0630
ES/EU
e4*2007/46*1130*18
Číslo TP
UL195928
Číslo ORV
UAU883995
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Další záznamy
DOSTAVBA MUSÍ BÝT SCHVÁLENÉHO TYPU NEBO JEDNOTLIVĚ SCHVÁLENA.
VOZIDLO MÁ NA VÝROBNÍM ŠTÍTKU ČÍSLO HOMOLOGACE ES
E4*2007/46*1130*18
PŘED DOSTAVBOU.
ÚDAJ O SPOTŘEBĚ PALIVA VÝROBCE VOZIDLA NEUVÁDÍ.
LIMIT PROVOZNÍ SPOTŘEBY PALIVA
STANOVÍ DRŽITEL VOZIDLA.
03.03.2021 NA ZÁKLADĚ DOLOŽENÉHO ES PROHLÁŠENÍ O SHODĚ /DOKONČENÉ VOZIDLO/ PROVEDEN ZÁPIS DOSTAVBY VOZIDLA. DOPLNĚNÁ POLOŽKA: *1., 2., 9., 10.-13., G.
Následující data jsou doplnena automaticky. Pred využitím doporucujeme provést kontrolu.
[Alternativní provedení vozidla: *J: N3;N3G; *17: Z 1 000; Z 2 000; Z 2 500; *19: TŘÍDA C50-X; TŘÍDA S; *20: 11.75x22.5; 385/65R22.5; 385/55R22.5; 355/50R22.5; 375/50R22.5; *20-22: 22.5x9.00; 22.5x7.5; 22.5x8.25; 8.5-20; 315/70R22.5; 295/55R22.5; 295/60R22.5; 315/60R22.5; 275/70R22.5; 305/70R22.5; 275/80R22.5; 315/70R22.5; 11R22.5; 295/80R22.5; 315/80R22.5; 12R22.5; 12.00-R20; 13R22.5; *Další záznamy: Vozidlo splňuje podmínky ADR jako typ EX/II; EX/III; FL; AT]
 Dostavba musí být schváleného typu nebo jednotlivě schválena. Vozidlo má na výrobním štítku číslo homologace ES e4*2007/46*1130*18 před dostavbou. Údaj o spotřebě paliva výrobce vozidla neuvádí. Limit provozní spotřeby paliva stanoví držitel vozidla. Vozidlo plní požadavky zákona č.56/2001 Sb.
 M: 5950+1350

Další ověření (externí odkazy)