SCANIA/SITS R460
- 2025
- BÍLÁ
- motorová nafta (NM)
- 12742 cm³
- 338 kW ≈ 460 k
VINYS2R6X20005770127
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 3. listopadu 2026 v 9:54 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YS2R6X20005770127
Semafor rizik: zelená
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, stav tachometru, pojištění ani jména fyzických osob. Tyto údaje registr neobsahuje; nehledejte je zde.
Základní údaje
- Značka
- SCANIA/SITS
- Model
- R460
- Typ
- / N333/S
- Datum 1. registrace
- 28. 2. 2025
- Datum 1. registrace v ČR
- 28. 2. 2025
- Barva
- BÍLÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 12742 cm³
- Výkon
- 338 kW
- Kategorie
- N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: S.I.T.S. Zlín spol. s r.o. (IČO 28282779) od 28. 2. 2025
- Provozovatel: S.I.T.S. Zlín spol. s r.o. (IČO 28282779) od 28. 2. 2025
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel S.I.T.S. Zlín spol. s r.o. (IČO 28282779)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 2. 2026Vybavení zapsané v registru: TOČNICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 2. 2027 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-26-02-0029
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Výbava zapsaná v registru
- TOČNICE
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (54)
Identifikace
- Tovární značka
- SCANIA/SITS
- Obchodní označení
- R460
- Typ
- / N333/S
- Varianta
- R0B47519C3CD3AX
- Verze
- E460OD201E1201D
- Typ kód
- N333/S
- VIN
- YS2R6X20005770127
- PČV
- 18830061
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- BA
- Kategorie vozidla
- N3
- Výrobce vozidla
- SCANIA CV AB, SÖDERTÄLJE, ŠVÉDSKO
- Datum 1. registrace
- 28. 2. 2025
- Datum 1. registrace v ČR
- 28. 2. 2025
- Druh (typ)
- 01 PLOŠINA
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- SCANIA CV AB, SÖDERTÄLJE, ŠVÉDSKO
- Typ motoru
- DC13 175
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 338 / 1800
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 12742
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 3/ 1 DRUHÁ
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 2019/1939E
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO VI
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / / 341
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- / /
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 90/ 1350
- Za jízdy
- 79
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 10470/ 2550/ 4000
- Rozvor [mm]
- 5150+1350
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 11340
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 26500/ 25700
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 7500/ 7500
11500/ 11500
7500/ 6700
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 55417/ 24000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 65000/ 48000
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 385/55 R22.5 160K/ 22.5X11.75 ET 148 /B
295/60 R22.5 147/147L [2]/ 22.5X9.00 ET 175 /D
295/60 R22.5 150/150L/ 22.5X9.00 ET 175 /D
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- S.I.T.S. ZLÍN S.R.O., VIZOVICE,ČR
- Barva
- BÍLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 /
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA C
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ES/EU
- e4*2018/858*00100*12
- Číslo ORV
- UBK027091
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Doplňkový text na TP
- ALLIANZ POJ. 799334944 25.02.2025-25.02.2026.
- Další záznamy
- Údaj o spotřebě paliva výrobce vozidla neuvádí.
Limit provozní spotřeby paliva stanoví držitel vozidla.
Maximální hmotnost přívěsu s nápravami uprostřed 24000/24000.
Vozidlo vyrobeno v základním stupni č. schválení e4*2018/858*00100*12 výrobcem SCANIA CV AB, tovární značka: SCANIA, typ/varianta/verze: N333/R0B47519C3CD3Ax/E460OD201E1201D a je vybaveno výrobním štítkem v dalším stupni výrobce S.I.T.S. Zlín spol. s r.o.
Vozidlo plní požadavky zákona č.56/2001 Sb.
M: 5150+1350
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – web si VIN nenechá předvyplnit: YS2R6X20005770127
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.