SCANIA R560

  • 2026
  • MODRÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 12742 cm³
  • 412 kW ≈ 560 k

VINYS2R6X40505823015

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 2. listopadu 2026 v 14:51 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YS2R6X40505823015

Semafor rizik: zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Základní údaje

Značka
SCANIA
Model
R560
Typ
/ N333
Rok výroby
2026
Datum 1. registrace
3. 8. 2026
Datum 1. registrace v ČR
3. 8. 2026
Barva
MODRÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
12742 cm³
Výkon
412 kW
Kategorie
N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel NIKA Logistics a.s. (IČO 03624188)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 8. 2027
    Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Výbava zapsaná v registru

  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (51)

Identifikace

Tovární značka
SCANIA
Obchodní označení
R560
Typ
/ N333
Varianta
R5W19021A3EB3AX
Verze
E560OD211H1001D
Typ kód
N333
VIN
YS2R6X40505823015
PČV
19653065
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BC TAHAČ NÁVĚSŮ
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
SCANIA CV AB, SÖDERTÄLJE, ŠVÉDSKO
Rok výroby
2026
Datum 1. registrace
3. 8. 2026
Datum 1. registrace v ČR
3. 8. 2026
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
SCANIA CV AB, SÖDERTÄLJE, ŠVÉDSKO
Typ motoru
DC13 173
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
412 / 1800
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
12742
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
3/ 2 DRUHÁ A TŘETÍ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2022/2383E
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO VI
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
/ /
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
/ /
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
90/ 1350
Za jízdy
79

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
7280/ 2550/ 3834
Rozvor [mm]
3550+1350
Rozchod [mm]
/ / /
Provozní hmotnost
10427
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
30000/ 26000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
9000/ 9000
10500/ 9500
10500/ 9500
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
80000/ 48000
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
385/65 R22.5 164K/ 22.5X11.75 ET 148 /A
315/80 R22.5 150L [2]/ 22.5X9.00 ET 175 /A
315/80 R22.5 150L [2]/ 22.5X9.00 ET 175 /A
/

Karoserie a výbava

Barva
MODRÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA G50-X, E1*55R01/06*0116
Stupeň autonomity vozidla
Neautonomní

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
13104-0788
ES/EU
e4*2018/858*00100*18
Číslo ORV
UBN719618
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Další záznamy
Údaj o spotřebě paliva výrobce vozidla neuvádí.
Limit provozní spotřeby paliva stanoví držitel vozidla.
M: 3550+1350
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.

Další ověření (externí odkazy)

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail, až se konec platnosti STK přiblíží na 30 dní, a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.