SCANIA S410
- 2017
- BÍLÁ
- motorová nafta (NM)
- 12742 cm³
- 302 kW ≈ 411 k
VINYS2S4X20002131663
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 0:32 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YS2S4X20002131663
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- SCANIA
- Model
- S410
- Typ
- / N323
- Datum 1. registrace
- 10. 2. 2017
- Datum 1. registrace v ČR
- 10. 2. 2017
- Barva
- BÍLÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 12742 cm³
- Výkon
- 302 kW
- Kategorie
- N3 – TAHAČ NÁVĚSŮ
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Provozovatel: AMIPOL ZLÍN s.r.o. (IČO 25559061) od 10. 2. 2017
- Vlastník: AMIPOL ZLÍN s.r.o. (IČO 25559061) od 1. 9. 2021
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 10. 2. 2017 | První registrace | SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. (IČO 61061344) | Registr silničních vozidel |
| 10. 2. 2017 | Nový provozovatel | AMIPOL ZLÍN s.r.o. (IČO 25559061) | Registr silničních vozidel |
| 1. 9. 2021 | Nový vlastník | AMIPOL ZLÍN s.r.o. (IČO 25559061) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 22. 12. 2025 | Pravidelná STK | Zlín (č. 3713) | 994 330 km | způsobilé | bez závad | 22. 12. 2026 |
| 18. 12. 2025 | Měření emisí | Želechovice nad Dřevnicí (č. 570522) | 994 291 km | způsobilé | bez závad | 18. 12. 2027 |
| 7. 1. 2025 | Pravidelná STK | Zlín (č. 3713) | 967 470 km | způsobilé | 1 lehká | 7. 1. 2026 |
| 7. 1. 2025 | Měření emisí | Želechovice nad Dřevnicí (č. 570522) | 967 439 km | způsobilé | bez závad | 7. 1. 2027 |
| 9. 1. 2024 | Pravidelná STK | Zlín (č. 3713) | 933 787 km | způsobilé | bez závad | 9. 1. 2025 |
| 9. 1. 2024 | Měření emisí | Želechovice nad Dřevnicí (č. 570522) | 933 755 km | způsobilé | bez závad | 9. 1. 2026 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. (IČO 61061344)Nový provozovatel AMIPOL ZLÍN s.r.o. (IČO 25559061)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 2. 2018
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 14. 3. 2018 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-18-02-0600
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 2. 2019 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-18-03-0978
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 2. 2020 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-19-02-0267
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 2. 2021 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-20-02-0140
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 1. 2022 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-21-01-0771
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-21-08-2595
-
Nový vlastník AMIPOL ZLÍN s.r.o. (IČO 25559061)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 1. 2023 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-22-01-0578
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 1. 2024 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-23-01-0536
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 1. 2025 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-24-01-0622
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 1. 2026 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-25-01-0272
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 12. 2026 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-25-12-1529
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (59)
Identifikace
- Tovární značka
- SCANIA
- Obchodní označení
- S410
- Typ
- / N323
- Varianta
- S5W1711152
- Verze
- H410OA211D100
- Typ kód
- N323
- VIN
- YS2S4X20002131663
- PČV
- 14433812
- Druh vozidla
- TAHAČ NÁVĚSŮ
- Druh vozidla 2. ř.
- BC TAHAČ NÁVĚSŮ
- Kategorie vozidla
- N3
- Výrobce vozidla
- SCANIA, CV AB, SÖDERTÄLJE, ŠVÉDSKO
- Datum 1. registrace
- 10. 2. 2017
- Datum 1. registrace v ČR
- 10. 2. 2017
- Druh (typ)
- TAHAČ NÁVĚSŮ
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- SCANIA, CV AB, SÖDERTÄLJE, ŠVÉDSKO
- Typ motoru
- DC13 141
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 302 / 1900
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 12742
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -1 ZADNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ano
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 627/2014C
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba předpis
- ZM
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 89/ 1425
- Za jízdy
- 81
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 5970/ 2500/
- Rozvor [mm]
- 3600
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 8983
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 18600/ 18000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 7100/ 7100
11500/ 11500
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 60000/ 45000
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 315/60 R 22.5 / 22.5 X 9.00
295/60 R 22.5 (2) / 22.5 X 9.00
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- SCANIA, CV AB, SÖDERTÄLJE, ŠVÉDSKO
- Barva
- BÍLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA G50-X
- ASR
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 10462-0019
- ES/EU
- E4*2007/46*1128*01
- Číslo TP
- UH746223
- Číslo ORV
- UBB398595
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Doplňkový text na TP
- ČP, 2380101111,10,2,2017-30,11,2017; ALLIANZ, 760982946,1,12,2020-30,11,2021
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: YS2S4X20002131663
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.