SCANIA S410

  • 2018
  • ČERVENÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 12742 cm³
  • 302 kW ≈ 411 k

VINYS2S4X20005504017

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 21:03 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YS2S4X20005504017

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
SCANIA
Model
S410
Typ
N323
Datum 1. registrace
1. 3. 2018
Datum 1. registrace v ČR
1. 3. 2018
Barva
ČERVENÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
12742 cm³
Výkon
302 kW
Kategorie
N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 15. 7. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
818 157 km
při prohlídce 15. 7. 2026
2
Vlastníci v registru
VRZAL s.r.o.
od 4. 4. 2022

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
1. 3. 2018 První registrace TRATON Financial Services Czech Republic s.r.o. (IČO 25657496) Registr silničních vozidel
1. 3. 2018 Nový provozovatel VRZAL s.r.o. (IČO 27768074) Registr silničních vozidel
4. 4. 2022 Nový vlastník VRZAL s.r.o. (IČO 27768074) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0250 000500 000750 0001 000 000 2020202120222023202420252026 28. 2. 2019: 108 069 km2. 3. 2020: 221 070 km5. 3. 2021: 344 225 km5. 3. 2021: 344 226 km7. 3. 2022: 452 079 km7. 3. 2022: 452 080 km10. 3. 2023: 559 984 km17. 7. 2024: 613 254 km17. 7. 2025: 700 011 km15. 7. 2026: 818 156 km15. 7. 2026: 818 157 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
15. 7. 2026 Pravidelná STK Olomouc (č. 3818) 818 157 km způsobilé
1 lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
15. 7. 2027
15. 7. 2026 Měření emisí Olomouc (č. 580508) 818 156 km způsobilé bez závad 15. 7. 2027
17. 7. 2025 Pravidelná STK + měření emisí Olomouc (č. 3818) 700 011 km způsobilé
1 lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
17. 7. 2026
17. 7. 2024 Pravidelná STK + měření emisí Olomouc (č. 3818) 613 254 km způsobilé
1 lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
17. 7. 2025
10. 3. 2023 Pravidelná STK + měření emisí Olomouc (č. 3818) 559 984 km způsobilé bez závad 10. 3. 2024
7. 3. 2022 Pravidelná STK Olomouc (č. 3818) 452 080 km způsobilé bez závad 7. 3. 2023
7. 3. 2022 Měření emisí Olomouc (č. 580508) 452 079 km způsobilé bez závad 7. 3. 2023
5. 3. 2021 Pravidelná STK Olomouc (č. 3818) 344 226 km způsobilé bez závad 5. 3. 2022
5. 3. 2021 Měření emisí Olomouc (č. 580508) 344 225 km způsobilé bez závad 5. 3. 2022
2. 3. 2020 Pravidelná STK + měření emisí Olomouc (č. 3818) 221 070 km způsobilé bez závad 2. 3. 2021
28. 2. 2019 Pravidelná STK + měření emisí Olomouc (č. 3818) 108 069 km způsobilé bez závad 28. 2. 2020

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník TRATON Financial Services Czech Republic s.r.o. (IČO 25657496)
    Nový provozovatel VRZAL s.r.o. (IČO 27768074)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 3. 2019
    Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 2. 2020 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 779 00, OLOMOUC · protokol CZ-3818-19-02-0734
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 3. 2021 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 779 00, OLOMOUC · protokol CZ-3818-20-03-0050
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 3. 2022 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 779 00, OLOMOUC · protokol CZ-3818-21-03-0211
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 3. 2023 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 779 00, OLOMOUC · protokol CZ-3818-22-03-0216
  6. Nový vlastník VRZAL s.r.o. (IČO 27768074)
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 3. 2024 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 779 00, OLOMOUC · protokol CZ-3818-23-03-0337
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 7. 2025 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 779 00, OLOMOUC · protokol CZ-3818-24-07-0390
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 7. 2026 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 779 00, OLOMOUC · protokol CZ-3818-25-07-0445
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 7. 2027 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 779 00, OLOMOUC · protokol CZ-3818-26-07-0354
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Zprávy z registru

  • Potvrzení o možnosti záměny pneu. Putna

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (61)

Identifikace

Tovární značka
SCANIA
Obchodní označení
S410
Typ
N323
Varianta
S5W1801152AB3AX
Verze
H410OA211D1001D
Typ kód
N323
VIN
YS2S4X20005504017
PČV
15050358
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BC TAHAČ NÁVĚSŮ
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
SCANIA CV
Datum 1. registrace
1. 3. 2018
Datum 1. registrace v ČR
1. 3. 2018
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
SCANIA
Typ motoru
DC13 115
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
302 / 1900
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
12742
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 ZADNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
627/2014C
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 6
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
0 / 0 / 0
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
89/ 1425
Za jízdy
81

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
5960/ 2550/ 0
Rozvor [mm]
3 700
Provozní hmotnost
8489
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
19500/ 18000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
8 000/ 8 000
11 500/ 11 500
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
60000/ 45000
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
385/55 R22.5 / 22.5 X 11.075
295/60 R22.5 [2] / 22.5 X 9.00
/
/

Karoserie a výbava

Barva
ČERVENÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA G50-X
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ne
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ne
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
10462-136-00
ES/EU
e4*2007/46*1128*04
Číslo TP
UI628749
Číslo ORV
UBC957925
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101

Další ověření (externí odkazy)