SCANIA S450
- 2019
- BÍLÁ
- motorová nafta (NM)
- 12742 cm³
- 331 kW ≈ 450 k
VINYS2S4X20005535641
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 8:02 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YS2S4X20005535641
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- SCANIA
- Model
- S450
- Typ
- / N323
- Datum 1. registrace
- 1. 2. 2019
- Datum 1. registrace v ČR
- 1. 2. 2019
- Barva
- BÍLÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 12742 cm³
- Výkon
- 331 kW
- Kategorie
- N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: MAGA, spol. s r.o. (IČO 42406838) od 1. 2. 2019
- Provozovatel: MAGA, spol. s r.o. (IČO 42406838) od 1. 2. 2019
Obvyklé u modelu ve stáří 7 let: 749–927 tis. km (medián 828 603 km, 123 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 1. 2. 2019 | První registrace | MAGA, spol. s r.o. (IČO 42406838) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 19. 1. 2026 | Pravidelná STK | Sezimovo Ústí (č. 3304) | 759 453 km | způsobilé | bez závad | 19. 1. 2027 |
| 19. 1. 2026 | Měření emisí | Tábor (č. 530802) | 759 448 km | způsobilé | bez závad | 19. 1. 2027 |
| 17. 1. 2025 | Pravidelná STK + měření emisí | Sezimovo Ústí (č. 3304) | 652 021 km | způsobilé | bez závad | 17. 1. 2026 |
| 18. 1. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Sezimovo Ústí (č. 3304) | 560 625 km | způsobilé | bez závad | 18. 1. 2025 |
| 23. 1. 2023 | Pravidelná STK | Sezimovo Ústí (č. 3304) | 442 546 km | způsobilé | bez závad | 23. 1. 2024 |
| 20. 1. 2023 | Měření emisí | Tábor (č. 530802) | 442 518 km | způsobilé | bez závad | 20. 1. 2025 |
| 21. 1. 2022 | Pravidelná STK | Sezimovo Ústí (č. 3304) | 326 151 km | způsobilé | bez závad | 21. 1. 2023 |
| 21. 1. 2022 | Měření emisí | Sezimovo Ústí (č. 430826) | 326 150 km | způsobilé | bez závad | 21. 1. 2023 |
| 21. 1. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Sezimovo Ústí (č. 3304) | 208 962 km | způsobilé | bez závad | 21. 1. 2022 |
| 27. 1. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Sezimovo Ústí (č. 3304) | 100 052 km | způsobilé | bez závad | 27. 1. 2021 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel MAGA, spol. s r.o. (IČO 42406838)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 2. 2020
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 1. 2021 · stanice: POD KOVOSVITEM 1135, 39102, SEZIMOVO ÚSTÍ · protokol CZ-3304-20-01-0774
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 1. 2022 · stanice: POD KOVOSVITEM 1135, 39102, SEZIMOVO ÚSTÍ · protokol CZ-3304-21-01-0568
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 1. 2023 · stanice: POD KOVOSVITEM 1135, 39102, SEZIMOVO ÚSTÍ · protokol CZ-3304-22-01-0703
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 1. 2024 · stanice: POD KOVOSVITEM 1135, 39102, SEZIMOVO ÚSTÍ · protokol CZ-3304-23-01-0675
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 1. 2025 · stanice: POD KOVOSVITEM 1135, 39102, SEZIMOVO ÚSTÍ · protokol CZ-3304-24-01-0624
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 1. 2026 · stanice: POD KOVOSVITEM 1135, 39102, SEZIMOVO ÚSTÍ · protokol CZ-3304-25-01-0498
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 1. 2027 · stanice: POD KOVOSVITEM 1135, 39102, SEZIMOVO ÚSTÍ · protokol CZ-3304-26-01-0523
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Zprávy z registru
- Potvrzení alternativního rozměru pneu. Vystavil: K
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (46)
Identifikace
- Tovární značka
- SCANIA
- Obchodní označení
- S450
- Typ
- / N323
- Varianta
- S5W1751152AB3AX
- Verze
- H450OA211E1001D
- Typ kód
- N323
- VIN
- YS2S4X20005535641
- PČV
- 15585522
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- BC
- Kategorie vozidla
- N3
- Výrobce vozidla
- SCANIA CV AB, SÖDERTÄLJE, ŠVÉDSKO
- Datum 1. registrace
- 1. 2. 2019
- Datum 1. registrace v ČR
- 1. 2. 2019
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- SCANIA
- Typ motoru
- DC13 148
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 331 / 1900
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 12742
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 627/2014C
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 89/ 1425
- Za jízdy
- 81
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 5810/ 2550/
- Rozvor [mm]
- 3600
- Provozní hmotnost
- 8579
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 19000/ 18000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 7500/ 7500
11500/ 11500
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 65000/ 45000
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 385/55 R22.5/ 22.5 X 11.75
315/70 R22.5 [2]/ 22.5 X 9.00
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- BÍLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 /
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA G50-X
- Airbag
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 10462-0433
- ES/EU
- e4*2007/46*1128*08
- Číslo TP
- UJ312636
- Číslo ORV
- UAX438703
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: YS2S4X20005535641
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.