SCANIA S500
- 2019
- MODRÁ
- motorová nafta (NM)
- 12742 cm³
- 368 kW ≈ 500 k
VINYS2S4X20005558629
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 12:42 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YS2S4X20005558629
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- SCANIA
- Model
- S500
- Typ
- / N323
- Datum 1. registrace
- 11. 7. 2019
- Datum 1. registrace v ČR
- 11. 7. 2019
- Barva
- MODRÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 12742 cm³
- Výkon
- 368 kW
- Kategorie
- N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Provozovatel: EXPRES CZ s.r.o. (IČO 25043919) od 11. 7. 2019
- Vlastník: EXPRES CZ s.r.o. (IČO 25043919) od 29. 7. 2024
Obvyklé u modelu ve stáří 7 let: 721–902 tis. km (medián 805 947 km, 96 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 11. 7. 2019 | První registrace | TRATON Financial Services Czech Republic s.r.o. (IČO 25657496) | Registr silničních vozidel |
| 11. 7. 2019 | Nový provozovatel | EXPRES CZ s.r.o. (IČO 25043919) | Registr silničních vozidel |
| 29. 7. 2024 | Nový vlastník | EXPRES CZ s.r.o. (IČO 25043919) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 31. 3. 2026 | Pravidelná STK | Ústí nad Labem (č. 3523) | 748 746 km | způsobilé | 2 lehké
| 31. 3. 2027 |
| 24. 3. 2026 | Technická silniční kontrola | Ústí nad Labem (č. 7704) | 748 067 km | způsobilé | bez závad | |
| 20. 3. 2026 | Měření emisí | Ústí nad Labem (č. 551005) | 747 947 km | způsobilé | bez závad | 20. 3. 2028 |
| 15. 4. 2025 | Pravidelná STK | Ústí nad Labem (č. 3523) | 675 484 km | způsobilé | bez závad | 15. 4. 2026 |
| 14. 4. 2025 | Měření emisí | Ústí nad Labem (č. 551005) | 675 456 km | způsobilé | bez závad | 14. 4. 2027 |
| 19. 4. 2024 | Pravidelná STK | Chlumec (č. 3516) | 577 799 km | způsobilé | 3 lehké
| 19. 4. 2025 |
| 19. 4. 2024 | Měření emisí | Ústí nad Labem (č. 551005) | 577 792 km | způsobilé | bez závad | 19. 4. 2026 |
| 13. 6. 2023 | Pravidelná STK | Chlumec (č. 3516) | 485 382 km | způsobilé | bez závad | 13. 6. 2024 |
| 27. 5. 2023 | Měření emisí | Ústí nad Labem (č. 551005) | 478 435 km | způsobilé | bez závad | 27. 5. 2025 |
| 9. 12. 2022 | Technická silniční kontrola | Ústí nad Labem (č. 7704) | 419 628 km | způsobilé | bez závad | |
| 13. 6. 2022 | Pravidelná STK | Ústí nad Labem (č. 3523) | 358 377 km | způsobilé | bez závad | 13. 6. 2023 |
| 13. 6. 2022 | Měření emisí | Ústí nad Labem (č. 551005) | 358 364 km | způsobilé | bez závad | 13. 6. 2024 |
| 24. 6. 2021 | Pravidelná STK | Chlumec (č. 3516) | 233 444 km | způsobilé | bez závad | 24. 6. 2022 |
| 24. 6. 2021 | Měření emisí | Ústí nad Labem (č. 551005) | 233 438 km | způsobilé | bez závad | 24. 6. 2022 |
| 10. 7. 2020 | Pravidelná STK | Ústí nad Labem (č. 3516) | 113 685 km | způsobilé | bez závad | 10. 7. 2021 |
| 9. 7. 2020 | Měření emisí | Ústí nad Labem (č. 551005) | 113 678 km | způsobilé | bez závad | 9. 7. 2021 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník TRATON Financial Services Czech Republic s.r.o. (IČO 25657496)Nový provozovatel EXPRES CZ s.r.o. (IČO 25043919)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 7. 2020
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 7. 2021 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 40339, CHLUMEC · protokol CZ-3516-20-07-0655
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 6. 2022 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 40339, CHLUMEC · protokol CZ-3516-21-06-2499
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 6. 2023 · stanice: HAVÍŘSKÁ 360/29, 40010, ÚSTÍ NAD LABEM - VŠEBOŘICE · protokol CZ-3523-22-06-0786
-
Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Lidické náměstí 9, 40179, Ústí nad Labem · protokol CZ-7704-22-12-0077
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 6. 2024 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 40339, CHLUMEC · protokol CZ-3516-23-06-1117
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 4. 2025 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 40339, CHLUMEC · protokol CZ-3516-24-04-1895
-
Nový vlastník EXPRES CZ s.r.o. (IČO 25043919)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 4. 2026 · stanice: HAVÍŘSKÁ 360/29, 40010, ÚSTÍ NAD LABEM - VŠEBOŘICE · protokol CZ-3523-25-04-0768
-
Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Lidické náměstí 9, 40179, Ústí nad Labem · protokol CZ-7704-26-03-0579
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 3. 2027 · stanice: HAVÍŘSKÁ 360/29, 40010, ÚSTÍ NAD LABEM - VŠEBOŘICE · protokol CZ-3523-26-03-1562
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (47)
Identifikace
- Tovární značka
- SCANIA
- Obchodní označení
- S500
- Typ
- / N323
- Varianta
- S5W1801152AB3AX
- Verze
- H500OA211F1001D
- Typ kód
- N323
- VIN
- YS2S4X20005558629
- PČV
- 15861263
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- BC
- Kategorie vozidla
- N3
- Výrobce vozidla
- SCANIA CV AB, SÖDERTÄLJE, ŠVÉDSKO
- Datum 1. registrace
- 11. 7. 2019
- Datum 1. registrace v ČR
- 11. 7. 2019
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- SCANIA
- Typ motoru
- DC13 155
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 368 / 1900
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 12742
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ 1 ZADNÍ
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 2018/932D
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO VI
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 89/ 1425
- Za jízdy
- 81
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 5960/ 2550/
- Rozvor [mm]
- 3750
- Provozní hmotnost
- 8637
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 19500/ 18000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 8000/ 8000
11500/ 11500
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 70000/ 45000
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 355/50 R22.5/ 22.5 X 11.75
295/60 R22.5 [2]/ 22.5 X 9.00
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- MODRÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 /
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA G50-X
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 10462-0718
- ES/EU
- e4*2007/46*1128*11
- Číslo ORV
- UBI762195
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Další záznamy
- [ ÚDAJ O SPOTŘEBĚ PALIVA VÝROBCE VOZIDLA NEUVÁDÍ.
LIMIT PROVOZNÍ SPOTŘEBY PALIVA STANOVÍ DRŽITEL VOZIDLA
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č.56/2001 SB.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: YS2S4X20005558629
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.