SCANIA S500
- 2019
- ČERVENÁ
- motorová nafta (NM)
- 12742 cm³
- 368 kW ≈ 500 k
VINYS2S4X20005564458
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 8:21 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YS2S4X20005564458
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- SCANIA
- Model
- S500
- Typ
- / N323
- Datum 1. registrace
- 18. 9. 2019
- Datum 1. registrace v ČR
- 18. 9. 2019
- Barva
- ČERVENÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 12742 cm³
- Výkon
- 368 kW
- Kategorie
- N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Provozovatel: MF - Trans, s.r.o. (IČO 03569781) od 2. 5. 2022
- Vlastník: MF - Trans, s.r.o. (IČO 03569781) od 4. 12. 2024
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 18. 9. 2019 | První registrace | Raiffeisen - Leasing, s.r.o. (IČO 61467863) | Registr silničních vozidel |
| 18. 9. 2019 | Nový provozovatel | Kuchera Mechanizace s.r.o. (IČO 29264634) | Registr silničních vozidel |
| 2. 5. 2022 | Nový provozovatel | MF - Trans, s.r.o. (IČO 03569781) | Registr silničních vozidel |
| 4. 12. 2024 | Nový vlastník | MF - Trans, s.r.o. (IČO 03569781) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 14. 9. 2026 | Pravidelná STK + měření emisí | Třebíč (č. 3711) | 704 070 km | způsobilé | 4 lehké | 14. 9. 2027 |
| 15. 9. 2025 | Pravidelná STK + měření emisí | Třebíč (č. 3711) | 582 662 km | způsobilé | 2 lehké | 15. 9. 2027 |
| 16. 9. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Třebíč (č. 3711) | 494 665 km | způsobilé | 3 lehké | 16. 9. 2025 |
| 18. 9. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | Třebíč (č. 3711) | 412 191 km | způsobilé | 1 lehká | 18. 9. 2025 |
| 19. 9. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Třebíč (č. 3711) | 328 388 km | způsobilé | 2 lehké | 19. 9. 2023 |
| 14. 4. 2022 | Evidenční kontrola | Třebíč (č. 3711) | 301 164 km | způsobilé | bez závad | |
| 17. 9. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Moravské Budějovice (č. 3730) | 248 203 km | způsobilé | 3 lehké | 17. 9. 2022 |
| 21. 9. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Moravské Budějovice (č. 3730) | 122 108 km | způsobilé | 2 lehké | 21. 9. 2021 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník Raiffeisen - Leasing, s.r.o. (IČO 61467863)Nový provozovatel Kuchera Mechanizace s.r.o. (IČO 29264634)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 9. 2020
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 9. 2021 · stanice: LAŽÍNKY 71, 67602, MORAVSKÉ BUDĚJOVICE · protokol CZ-3730-20-09-0670
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 9. 2022 · stanice: LAŽÍNKY 71, 67602, MORAVSKÉ BUDĚJOVICE · protokol CZ-3730-21-09-0704
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PRŮMYSLOVÁ 154, 67401, TŘEBÍČ, JEJKOV · protokol CZ-3711-22-04-0102
-
Nový provozovatel MF - Trans, s.r.o. (IČO 03569781)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 9. 2023 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 154, 67401, TŘEBÍČ, JEJKOV · protokol CZ-3711-22-09-0105
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 9. 2024 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 154, 67401, TŘEBÍČ, JEJKOV · protokol CZ-3711-23-09-0084
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 9. 2025 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 154, 67401, TŘEBÍČ, JEJKOV · protokol CZ-3711-24-09-0065
-
Nový vlastník MF - Trans, s.r.o. (IČO 03569781)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 9. 2026 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 154, 67401, TŘEBÍČ, JEJKOV · protokol CZ-3711-25-09-0068
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 9. 2027 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 154, 67401, TŘEBÍČ, JEJKOV · protokol CZ-3711-26-09-0071
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (50)
Identifikace
- Tovární značka
- SCANIA
- Obchodní označení
- S500
- Typ
- / N323
- Varianta
- S5W1801152AB3AX
- Verze
- H500OA211F1001D
- Typ kód
- N323
- VIN
- YS2S4X20005564458
- PČV
- 15973713
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- BC TAHAČ NÁVĚSŮ
- Kategorie vozidla
- N3
- Výrobce vozidla
- SCANIA CV AB, SÖDERTÄLJE, ŠVÉDSKO
- Datum 1. registrace
- 18. 9. 2019
- Datum 1. registrace v ČR
- 18. 9. 2019
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- SCANIA
- Typ motoru
- DC13 155
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 368 / 1900
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 12742
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ 1 ZADNÍ
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 2018/932D
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO 6
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- / /
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 89/ 1425
- Za jízdy
- 81
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 5960/ 2550/
- Rozvor [mm]
- 3750
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 8615
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 19500/ 18000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 8000/ 8000
11500/ 11500
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 70000/ 45000
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 385/65 R22.5/ 22.5 X 11.75
315/70 R22.5 [2]/ 22.5 X 9.00
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- ČERVENÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 /
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA G
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 10462-0756
- ES/EU
- e4*2007/46*1128*12
- Číslo ORV
- UBK436522
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Další záznamy
- Údaj o spotřebě paliva výrobce vozidla neuvádí.
Limit provozní spotřeby paliva stanoví držitel vozidla.
Vozidlo plní požadavky zákona č.56/2001 Sb.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: YS2S4X20005564458
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.