SCANIA S450

  • 2019
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 12742 cm³
  • 331 kW ≈ 450 k

VINYS2S4X20005566964

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 19:52 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YS2S4X20005566964

STK propadla 9. 10. 2026. Novější prohlídka se mohla do registru dostat až po měsíční aktualizaci.
Hlídat toto vozidlo

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
SCANIA
Model
S450
Typ
/ N323
Datum 1. registrace
7. 10. 2019
Datum 1. registrace v ČR
7. 10. 2019
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
12742 cm³
Výkon
331 kW
Kategorie
N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

  • Provozovatel: DST s.r.o. (IČO 60281278) od 7. 10. 2019
  • Vlastník: DST s.r.o. (IČO 60281278) od 8. 4. 2024
Technická prohlídka
STK propadlá
platnost do 9. 10. 2026
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
1 008 535 km
při prohlídce 5. 10. 2026

Obvyklé u modelu ve stáří 7 let: 749–927 tis. km (medián 828 603 km, 123 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.

2
Vlastníci v registru
DST s.r.o.
od 8. 4. 2024

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
7. 10. 2019 První registrace ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980) Registr silničních vozidel
7. 10. 2019 Nový provozovatel DST s.r.o. (IČO 60281278) Registr silničních vozidel
8. 4. 2024 Nový vlastník DST s.r.o. (IČO 60281278) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0500 0001 000 0001 500 000 202120222023202420252026 6. 10. 2020: 172 527 km7. 10. 2020: 172 560 km8. 10. 2021: 339 528 km8. 10. 2021: 339 529 km4. 10. 2022: 468 920 km4. 10. 2022: 468 922 km13. 4. 2023: 540 291 km3. 10. 2023: 604 764 km4. 10. 2023: 604 765 km30. 9. 2024: 740 099 km30. 9. 2024: 740 100 km9. 10. 2025: 874 645 km9. 10. 2025: 874 646 km5. 10. 2026: 1 008 535 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
5. 10. 2026 Pravidelná STK + měření emisí Chlumec (č. 3516) 1 008 535 km způsobilé
1 lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
5. 10. 2027
9. 10. 2025 Pravidelná STK Chlumec (č. 3516) 874 646 km způsobilé
1 lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
9. 10. 2026
9. 10. 2025 Měření emisí Chlumec (č. 451034) 874 645 km způsobilé bez závad 9. 10. 2026
30. 9. 2024 Pravidelná STK Chlumec (č. 3516) 740 100 km způsobilé bez závad 30. 9. 2025
30. 9. 2024 Měření emisí Chlumec (č. 451034) 740 099 km způsobilé bez závad 30. 9. 2026
4. 10. 2023 Pravidelná STK Chlumec (č. 3516) 604 765 km způsobilé bez závad 4. 10. 2024
3. 10. 2023 Měření emisí Chlumec (č. 451034) 604 764 km způsobilé bez závad 3. 10. 2024
13. 4. 2023 Evidenční kontrola Chlumec (č. 3516) 540 291 km způsobilé bez závad
4. 10. 2022 Pravidelná STK Chlumec (č. 3516) 468 922 km způsobilé bez závad 4. 10. 2023
4. 10. 2022 Měření emisí Chlumec (č. 451034) 468 920 km způsobilé bez závad 4. 10. 2023
8. 10. 2021 Pravidelná STK Chlumec (č. 3516) 339 529 km způsobilé bez závad 8. 10. 2022
8. 10. 2021 Měření emisí Chlumec (č. 451034) 339 528 km způsobilé bez závad 8. 10. 2022
7. 10. 2020 Pravidelná STK Ústí nad Labem (č. 3516) 172 560 km způsobilé bez závad 7. 10. 2021
6. 10. 2020 Měření emisí Ústí nad Labem (č. 551005) 172 527 km způsobilé bez závad 6. 10. 2021

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980)
    Nový provozovatel DST s.r.o. (IČO 60281278)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 10. 2020
    Vybavení zapsané v registru: TOČNICE
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 10. 2021 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 40339, CHLUMEC · protokol CZ-3516-20-10-0637
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 10. 2022 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 40339, CHLUMEC · protokol CZ-3516-21-10-0960
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 10. 2023 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 40339, CHLUMEC · protokol CZ-3516-22-10-0289
  5. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HRBOVICKÁ 105, 40339, CHLUMEC · protokol CZ-3516-23-04-0804
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 10. 2024 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 40339, CHLUMEC · protokol CZ-3516-23-10-0330
  7. Nový vlastník DST s.r.o. (IČO 60281278)
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 9. 2025 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 40339, CHLUMEC · protokol CZ-3516-24-09-2413
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 10. 2026 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 40339, CHLUMEC · protokol CZ-3516-25-10-0813
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • TOČNICE

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (47)

Identifikace

Tovární značka
SCANIA
Obchodní označení
S450
Typ
/ N323
Varianta
S5W1751152AB3AX
Verze
H450OA211E1001D
Typ kód
N323
VIN
YS2S4X20005566964
PČV
16000486
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BC TAHAČ NÁVĚSŮ
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
SCANIA CV AB, SÖDERTÄLJE, ŠVÉDSKO
Datum 1. registrace
7. 10. 2019
Datum 1. registrace v ČR
7. 10. 2019
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
SCANIA
Typ motoru
DC13 148
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
331 / 1900
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
12742
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ 1 ZADNÍ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2018/932D
Stupeň plnění emisní úrovně
Neuvedeno
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
89/ 1425
Za jízdy
81

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
5960/ 2550/
Rozvor [mm]
3750
Provozní hmotnost
8594
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
19000/ 18000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
7500/ 7500
11500/ 11500
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
65000/ 45000
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
315/60 R22.5/ 22.5 X 9.00
295/60 R22.5 [2]/ 22.5 X 9.00
/
/

Karoserie a výbava

Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 /
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA G
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
10462-0770
ES/EU
e4*2007/46*1128*12
Číslo ORV
UBI508910
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Další záznamy
#D.2: N323; S5W1751152AB3AX; H4500A211E1001D
ÚDAJ O SPOTŘEBĚ PALIVA VÝROBCE VOZIDLA NEUVÁDÍ.
LIMIT PROVOZNÍ SPOTŘEBY PALIVA STANOVÍ DRŽITEL VOZIDLA.
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č.56/2001 SB.

Další ověření (externí odkazy)