SCANIA S450
- 2019
- BÍLÁ
- motorová nafta (NM)
- 12742 cm³
- 331 kW ≈ 450 k
VINYS2S4X20005572982
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 6:04 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YS2S4X20005572982
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- SCANIA
- Model
- S450
- Typ
- / N323
- Rok výroby
- 2019
- Datum 1. registrace
- 5. 11. 2019
- Datum 1. registrace v ČR
- 5. 11. 2019
- Barva
- BÍLÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 12742 cm³
- Výkon
- 331 kW
- Kategorie
- N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Provozovatel: LHD service, s.r.o. (IČO 01414780) od 5. 11. 2019
- Vlastník: LHD service, s.r.o. (IČO 01414780) od 7. 1. 2026
Obvyklé u modelu ve stáří 6 let: 665–821 tis. km (medián 737 727 km, 169 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 5. 11. 2019 | První registrace | TRATON Financial Services Czech Republic s.r.o. (IČO 25657496) | Registr silničních vozidel |
| 5. 11. 2019 | Nový provozovatel | LHD service, s.r.o. (IČO 01414780) | Registr silničních vozidel |
| 7. 1. 2026 | Nový vlastník | LHD service, s.r.o. (IČO 01414780) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 25. 11. 2025 | Pravidelná STK | Hodonín (č. 3720) | 1 223 380 km | způsobilé | 2 lehké
| 25. 11. 2026 |
| 25. 11. 2025 | Měření emisí | Hodonín (č. 470631) | 1 223 373 km | způsobilé | bez závad | 25. 11. 2026 |
| 29. 11. 2024 | Pravidelná STK | Hodonín (č. 3720) | 1 088 333 km | způsobilé | 1 lehká
| 29. 11. 2025 |
| 22. 11. 2024 | Měření emisí | Hodonín (č. 470631) | 1 085 470 km | způsobilé | bez závad | 22. 11. 2025 |
| 7. 12. 2023 | Pravidelná STK | Hodonín (č. 3720) | 950 401 km | způsobilé | bez závad | 7. 12. 2024 |
| 7. 12. 2023 | Měření emisí | Kyjov (č. 570604) | 950 381 km | způsobilé | bez závad | 7. 12. 2024 |
| 7. 12. 2022 | Pravidelná STK | Hodonín (č. 3720) | 769 969 km | způsobilé | bez závad | 7. 12. 2023 |
| 7. 12. 2022 | Měření emisí | Kyjov (č. 570604) | 769 949 km | způsobilé | bez závad | 7. 12. 2023 |
| 11. 11. 2021 | Pravidelná STK | Hodonín (č. 3720) | 479 590 km | způsobilé | bez závad | 11. 11. 2022 |
| 10. 11. 2021 | Měření emisí | Kyjov (č. 570604) | 479 568 km | způsobilé | bez závad | 10. 11. 2022 |
| 12. 11. 2020 | Pravidelná STK | Hodonín (č. 3720) | 232 527 km | způsobilé | bez závad | 12. 11. 2021 |
| 11. 11. 2020 | Měření emisí | Kyjov (č. 570604) | 232 505 km | způsobilé | bez závad | 11. 11. 2021 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník TRATON Financial Services Czech Republic s.r.o. (IČO 25657496)Nový provozovatel LHD service, s.r.o. (IČO 01414780)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: výsledek nezjištěn · platnost do 5. 11. 2020Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 11. 2021 · stanice: MĚŠŤANSKÁ 4339/146A, 69501, HODONÍN · protokol CZ-3720-20-11-0967
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 11. 2022 · stanice: MĚŠŤANSKÁ 4339/146A, 69501, HODONÍN · protokol CZ-3720-21-11-1122
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 12. 2023 · stanice: MĚŠŤANSKÁ 4339/146A, 69501, HODONÍN · protokol CZ-3720-22-12-0439
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 12. 2024 · stanice: MĚŠŤANSKÁ 4339/146A, 69501, HODONÍN · protokol CZ-3720-23-12-0384
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 11. 2025 · stanice: MĚŠŤANSKÁ 4339/146A, 69501, HODONÍN · protokol CZ-3720-24-11-1962
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 11. 2026 · stanice: MĚŠŤANSKÁ 4339/146A, 69501, HODONÍN · protokol CZ-3720-25-11-1664
-
Nový vlastník LHD service, s.r.o. (IČO 01414780)
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 2 (SCANIA S450 2019 v ČR obvykle 3,0, medián 3)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 1,7 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 100 %
Srovnáváme s 58 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu SCANIA S450
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (50)
Identifikace
- Tovární značka
- SCANIA
- Obchodní označení
- S450
- Typ
- / N323
- Varianta
- S5W1751152AB3AX
- Verze
- H4500A211B1001D
- Typ kód
- N323
- VIN
- YS2S4X20005572982
- PČV
- 16043795
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- BC TAHAČ NÁVĚSŮ
- Kategorie vozidla
- N3
- Výrobce vozidla
- SCANIA CV AB, SÖDERTÄLJE, ŠVÉDSKO
- Rok výroby
- 2019
- Datum 1. registrace
- 5. 11. 2019
- Datum 1. registrace v ČR
- 5. 11. 2019
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- SCANIA
- Typ motoru
- DC13 148
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 331 / 1900
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 12742
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -1 ZADNÍ
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 2018/932D
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO VI
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 89/ 1425
- Za jízdy
- 81
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 5960/ 2550/
- Rozvor [mm]
- 3750
- Provozní hmotnost
- 8599
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 19000/ 18000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 7500/ 7500
11500/ 11500
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 50000/ 45000
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 385/65 R22,5/ 22.5 X 11.75
315/70 R22.5 (2)/ 22,5X9,00
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- BÍLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 /
- Spojovací zařízení - druh
- G50-X
- Airbag
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 10462-0324
- ES/EU
- e4*2007/46*1128*12
- Číslo ORV
- UBL241611
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Doplňkový text na TP
- 1ZN, ČESKÁ 4384163850
- Další záznamy
- Údaj o spotřebě paliva výrobce vozidla neuvádí.
Limit provozní spotřeby paliva stanoví držitel vozidla.
Vozidlo plní požadavky zákona č.56/2001 Sb.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: YS2S4X20005572982
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.