SCANIA S450

  • 2020
  • MODRÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 12742 cm³
  • 331 kW ≈ 450 k

VINYS2S4X20005579352

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 2. listopadu 2026 v 23:16 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YS2S4X20005579352

Semafor rizik: zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, stav tachometru, pojištění ani jména fyzických osob. Tyto údaje registr neobsahuje; nehledejte je zde.

Základní údaje

Značka
SCANIA
Model
S450
Typ
/ N323
Rok výroby
2020
Datum 1. registrace
30. 1. 2020
Datum 1. registrace v ČR
30. 1. 2020
Barva
MODRÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
12742 cm³
Výkon
331 kW
Kategorie
N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 2 (SCANIA S450 2020 v ČR obvykle 2,5, medián 2)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 100 %

Srovnáváme s 39 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu SCANIA S450

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový provozovatel FARAD LOGISTIK s.r.o. (IČO 25688901)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 1. 2021
    Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 1. 2022 · stanice: BOLESLAVSKÁ 1042, 29306, KOSMONOSY · protokol CZ-3218-21-01-0699
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 1. 2023 · stanice: BOLESLAVSKÁ 1042, 29306, KOSMONOSY · protokol CZ-3218-22-01-0885
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 1. 2024 · stanice: BOLESLAVSKÁ 1042, 29306, KOSMONOSY · protokol CZ-3218-23-01-0868
  5. Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Nádražní, 30228, Plzeň · protokol CZ-7703-23-10-0091
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 1. 2025 · stanice: BOLESLAVSKÁ 1042, 29306, KOSMONOSY · protokol CZ-3218-24-01-1003
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 1. 2026 · stanice: BOLESLAVSKÁ 1042, 29306, KOSMONOSY · protokol CZ-3218-25-01-0486
  8. Nový vlastník FARAD LOGISTIK s.r.o. (IČO 25688901)
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 2. 2027 · stanice: BOLESLAVSKÁ 1042, 29306, KOSMONOSY · protokol CZ-3218-26-02-0009
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Výbava zapsaná v registru

  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (52)

Identifikace

Tovární značka
SCANIA
Obchodní označení
S450
Typ
/ N323
Varianta
S5W1751152AB3AX
Verze
H500OA211F1001D
Typ kód
N323
VIN
YS2S4X20005579352
PČV
16160716
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BC
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
SCANIA CV AB, SÖDERTÄLJE, ŠVÉDSKO
Rok výroby
2020
Datum 1. registrace
30. 1. 2020
Datum 1. registrace v ČR
30. 1. 2020
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
SCANIA
Typ motoru
DC13 164
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
331 / 1800
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
12742
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ -1 ZADNÍ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2018/932D
Stupeň plnění emisní úrovně
Neuvedeno
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
/ /
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
/ /
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
89/ 1350
Za jízdy
79

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
5960/ 2550/
Rozvor [mm]
3750
Rozchod [mm]
/ / /
Provozní hmotnost
8479
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
19000/ 18000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
7500/ 7500
11500/ 11500
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
50000/ 45000
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
355/50 R22.5/ 22.5 X 11.75
295/60 R22.5 [2]/ 22.5 X 9.00
/
/

Karoserie a výbava

Barva
MODRÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 /
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA G50-X
Airbag
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
10462-0323
ES/EU
e4*2007/46*1128*07
Číslo ORV
UBL879851
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Další záznamy
# D.2: N323; S5W1751152AB3AX; H450OA211B1001D
Údaj o spotřebě paliva výrobce vozidla neuvádí.
Limit provozní spotřeby paliva stanoví držitel vozidla.
Vozidlo plní požadavky zákona č.56/2001 Sb.

Další ověření (externí odkazy)

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.