SCANIA S450

  • 2020
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 12742 cm³
  • 331 kW ≈ 450 k

VINYS2S4X20005609657

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 19:28 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YS2S4X20005609657

STK končí 14. 11. 2026. Upozornění vám pošleme brzy po zapnutí hlídání.
Hlídat toto vozidlo

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
SCANIA
Model
S450
Typ
/ N323
Datum 1. registrace
23. 12. 2020
Datum 1. registrace v ČR
23. 12. 2020
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
12742 cm³
Výkon
331 kW
Kategorie
N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK končí za 10 dnů
platnost do 14. 11. 2026
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
591 791 km
při prohlídce 14. 11. 2025

Obvyklé u modelu ve stáří 5 let: 547–689 tis. km (medián 620 468 km, 68 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.

2
Vlastníků v registru
JANDA s.r.o.
od 14. 3. 2024

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
23. 12. 2020 První registrace TRATON Financial Services Czech Republic s.r.o. (IČO 25657496) Registr silničních vozidel
23. 12. 2020 Nový provozovatel JANDA s.r.o. (IČO 48154440) Registr silničních vozidel
14. 3. 2024 Nový vlastník JANDA s.r.o. (IČO 48154440) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0200 000400 000600 000 2022202320242025 21. 12. 2021: 125 515 km22. 12. 2021: 125 524 km9. 12. 2022: 250 280 km1. 12. 2023: 370 124 km15. 11. 2024: 471 556 km22. 11. 2024: 474 136 km7. 11. 2025: 588 917 km14. 11. 2025: 591 791 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
14. 11. 2025 Pravidelná STK Pardubice (č. 3622) 591 791 km způsobilé bez závad 14. 11. 2026
7. 11. 2025 Měření emisí Pardubice (č. 460634) 588 917 km způsobilé bez závad 7. 11. 2027
22. 11. 2024 Pravidelná STK Pardubice (č. 3622) 474 136 km způsobilé bez závad 22. 11. 2025
15. 11. 2024 Měření emisí Pardubice (č. 460634) 471 556 km způsobilé bez závad 15. 11. 2026
1. 12. 2023 Pravidelná STK + měření emisí Pardubice (č. 3622) 370 124 km způsobilé
1 lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
1. 12. 2025
9. 12. 2022 Pravidelná STK + měření emisí Pardubice (č. 3622) 250 280 km způsobilé bez závad 9. 12. 2023
22. 12. 2021 Pravidelná STK Pardubice (č. 3622) 125 524 km způsobilé bez závad 22. 12. 2022
21. 12. 2021 Měření emisí Pardubice (č. 460634) 125 515 km způsobilé bez závad 21. 12. 2022

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník TRATON Financial Services Czech Republic s.r.o. (IČO 25657496)
    Nový provozovatel JANDA s.r.o. (IČO 48154440)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 12. 2021
    Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 12. 2022 · stanice: SEMTÍN 100, 53354, PARDUBICE · protokol CZ-3622-21-12-1411
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 12. 2023 · stanice: SEMTÍN 100, 53354, PARDUBICE · protokol CZ-3622-22-12-0582
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 12. 2024 · stanice: SEMTÍN 100, 53354, PARDUBICE · protokol CZ-3622-23-12-0073
  5. Nový vlastník JANDA s.r.o. (IČO 48154440)
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 11. 2025 · stanice: SEMTÍN 100, 53354, PARDUBICE · protokol CZ-3622-24-11-1374
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 11. 2026 · stanice: SEMTÍN 100, 53354, PARDUBICE · protokol CZ-3622-25-11-0937
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (50)

Identifikace

Tovární značka
SCANIA
Obchodní označení
S450
Typ
/ N323
Varianta
S5W1751152AB3AX
Verze
H450OA211B1001D
Typ kód
N323
VIN
YS2S4X20005609657
PČV
16613689
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BC
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
SCANIA CV AB, SÖDERTÄLJE, ŠVÉDSKO
Datum 1. registrace
23. 12. 2020
Datum 1. registrace v ČR
23. 12. 2020
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
SCANIA
Typ motoru
DC13 164
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
331 / 1800
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
12742
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ -1 ZADNÍ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2018/932D
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 6
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
/ /
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
/ /
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
88/ 1350
Za jízdy
79

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
5960/ 2550/
Rozvor [mm]
3750
Rozchod [mm]
/ / /
Provozní hmotnost
8669
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
19000/ 18000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
7500/ 7500
11500/ 11500
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
50000/ 45000
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
385/65 R22.5/ 22.5 X 11.75
315/70 R22.5 [2]/ 22.5 X 9.00
/
/

Karoserie a výbava

Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 /
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA G50-X
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
10462-1118
ES/EU
e4*2007/46*1128*18
Číslo ORV
UBI350278
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Další záznamy
ÚDAJ O SPOTŘEBĚ PALIVA VÝROBCE VOZIDLA NEUVÁDÍ.
LIMIT PROVOZNÍ SPOTŘEBY PALIVA STANOVÍ DRŽITEL VOZIDLA.
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č.56/2001 SB.

Další ověření (externí odkazy)