SCANIA S450

  • 2021
  • ŠEDÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 12742 cm³
  • 331 kW ≈ 450 k

VINYS2S4X20005635484

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 0:44 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YS2S4X20005635484

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
SCANIA
Model
S450
Typ
/ N323
Datum 1. registrace
1. 9. 2021
Datum 1. registrace v ČR
1. 9. 2021
Barva
ŠEDÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
12742 cm³
Výkon
331 kW
Kategorie
N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 12. 8. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
620 846 km
při prohlídce 12. 8. 2026

Obvyklé u modelu ve stáří 5 let: 553–671 tis. km (medián 604 431 km, 113 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.

1
Vlastník v registru
AUTO KADO spol. s r.o.
od 1. 9. 2021

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
1. 9. 2021 První registrace AUTO KADO spol. s r.o. (IČO 46710272) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0200 000400 000600 000800 000 2023202420252026 29. 8. 2022: 120 259 km29. 8. 2022: 120 260 km23. 8. 2023: 239 669 km25. 8. 2023: 239 687 km19. 8. 2024: 369 486 km19. 8. 2025: 494 030 km11. 8. 2026: 620 846 km12. 8. 2026: 620 846 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
12. 8. 2026 Pravidelná STK Ústí nad Labem (č. 3523) 620 846 km způsobilé bez závad 12. 8. 2027
11. 8. 2026 Měření emisí Ústí nad Labem (č. 451035) 620 846 km způsobilé bez závad 11. 8. 2028
19. 8. 2025 Pravidelná STK + měření emisí Ústí nad Labem (č. 3523) 494 030 km způsobilé bez závad 19. 8. 2027
19. 8. 2024 Pravidelná STK + měření emisí Ústí nad Labem (č. 3523) 369 486 km způsobilé bez závad 19. 8. 2026
25. 8. 2023 Pravidelná STK Ústí nad Labem (č. 3523) 239 687 km způsobilé bez závad 25. 8. 2024
23. 8. 2023 Měření emisí Ústí nad Labem (č. 551005) 239 669 km způsobilé bez závad 23. 8. 2024
29. 8. 2022 Pravidelná STK Ústí nad Labem (č. 3523) 120 260 km způsobilé
1 lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
29. 8. 2023
29. 8. 2022 Měření emisí Ústí nad Labem (č. 451035) 120 259 km způsobilé bez závad 29. 8. 2024

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel AUTO KADO spol. s r.o. (IČO 46710272)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 9. 2022
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 8. 2023 · stanice: HAVÍŘSKÁ 360/29, 40010, ÚSTÍ NAD LABEM - VŠEBOŘICE · protokol CZ-3523-22-08-1366
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 8. 2024 · stanice: HAVÍŘSKÁ 360/29, 40010, ÚSTÍ NAD LABEM - VŠEBOŘICE · protokol CZ-3523-23-08-1227
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 8. 2025 · stanice: HAVÍŘSKÁ 360/29, 40010, ÚSTÍ NAD LABEM - VŠEBOŘICE · protokol CZ-3523-24-08-0826
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 8. 2026 · stanice: HAVÍŘSKÁ 360/29, 40010, ÚSTÍ NAD LABEM - VŠEBOŘICE · protokol CZ-3523-25-08-0930
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 8. 2027 · stanice: HAVÍŘSKÁ 360/29, 40010, ÚSTÍ NAD LABEM - VŠEBOŘICE · protokol CZ-3523-26-08-0433
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (46)

Identifikace

Tovární značka
SCANIA
Obchodní označení
S450
Typ
/ N323
Varianta
S5W1751152AB3AX
Verze
H450OA211B1001D
Typ kód
N323
VIN
YS2S4X20005635484
PČV
17002157
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BC
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
SCANIA CV AB, SÖDERTÄLJE, ŠVÉDSKO
Datum 1. registrace
1. 9. 2021
Datum 1. registrace v ČR
1. 9. 2021
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
SCANIA
Typ motoru
DC13 164
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
331 / 1800
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
12742
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ 1 ZADNÍ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2018/932D
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
88/ 1350
Za jízdy
79

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
5960/ 2550/ 3835
Rozvor [mm]
3750
Provozní hmotnost
8784
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
19000/ 18000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
7500/ 7500
11500/ 11500
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
50000/ 45000
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
315/60 R22.5/ 22.5 X 9.00
295/60 R22.5 [2]/ 22.5 X 9.00
/
/

Karoserie a výbava

Barva
ŠEDÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 /
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA G50-X
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
10462-1295
ES/EU
e4*2007/46*1128*20
Číslo TP
UL945622
Číslo ORV
UBC347542
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101

Další ověření (externí odkazy)