SCANIA S500

  • 2023
  • ŠEDÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 12742 cm³
  • 368 kW ≈ 500 k

VINYS2S4X20005697392

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 16:44 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YS2S4X20005697392

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
SCANIA
Model
S500
Typ
/ N323
Datum 1. registrace
3. 5. 2023
Datum 1. registrace v ČR
3. 5. 2023
Barva
ŠEDÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
12742 cm³
Výkon
368 kW
Kategorie
N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 23. 4. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
477 450 km
při prohlídce 23. 4. 2026
1
Vlastníků v registru
TRATON Financial Services Czech Republic s.r.o.
od 3. 5. 2023

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
3. 5. 2023 První registrace TRATON Financial Services Czech Republic s.r.o. (IČO 25657496) Registr silničních vozidel
3. 5. 2023 Nový provozovatel Ladislav Kudrnovský (IČO 40267491) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0200 000400 000600 000 20252026 9. 5. 2024: 160 341 km9. 5. 2024: 160 342 km29. 4. 2025: 320 595 km29. 4. 2025: 320 596 km23. 4. 2026: 477 450 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
23. 4. 2026 Pravidelná STK + měření emisí Liberec (č. 3504) 477 450 km způsobilé
4 lehké
  • 2.1.1.5.1 Netěsnost převodky řízení. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 5.3.5.2.1 Některá část systému pneumatického / hydropneumatického odpružení je opotřebovaná (např. měchy, vlnovce) nebo zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla nebo spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.3.5.1 Palivové potrubí / hadice nebo jejich spojovací prvky (spony) jsou poškozené, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost a těsnost systému. lehká
23. 4. 2027
29. 4. 2025 Pravidelná STK Liberec (č. 3504) 320 596 km způsobilé
1 lehká
  • 1.1.7.2.1 Brzdový ventil (vyfukovací část) je nadměrně znečištěný olejem z kompresoru. lehká
29. 4. 2026
29. 4. 2025 Měření emisí Liberec (č. 450532) 320 595 km způsobilé bez závad 29. 4. 2026
9. 5. 2024 Pravidelná STK Liberec (č. 3504) 160 342 km způsobilé bez závad 9. 5. 2025
9. 5. 2024 Měření emisí Liberec (č. 450532) 160 341 km způsobilé bez závad 9. 5. 2025

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník TRATON Financial Services Czech Republic s.r.o. (IČO 25657496)
    Nový provozovatel Ladislav Kudrnovský (IČO 40267491)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 5. 2024
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 5. 2025 · stanice: TANVALDSKÁ 1106, 46311, LIBEREC XXX-VRATISLAVICE N. N. · protokol CZ-3504-24-05-0488
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 4. 2026 · stanice: TANVALDSKÁ 1106, 46311, LIBEREC XXX-VRATISLAVICE N. N. · protokol CZ-3504-25-04-1810
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 4. 2027 · stanice: TANVALDSKÁ 1106, 46311, LIBEREC XXX-VRATISLAVICE N. N. · protokol CZ-3504-26-04-1635
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (51)

Identifikace

Tovární značka
SCANIA
Obchodní označení
S500
Typ
/ N323
Varianta
S5W1801152AB3AX
Verze
E500OD211B1001D
Typ kód
N323
VIN
YS2S4X20005697392
PČV
17877896
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BC TAHAČ NÁVĚSŮ
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
SCANIA CV AB, SÖDERTÄLJE, ŠVÉDSKO
Datum 1. registrace
3. 5. 2023
Datum 1. registrace v ČR
3. 5. 2023
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
SCANIA CV AB, SÖDERTÄLJE, ŠVÉDSKO
Typ motoru
DC13 174
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
368 / 1800
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
12742
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ 1 ZADNÍ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2019/1939E
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO VI
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
/ /
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
/ /
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
90/ 1350
Za jízdy
79

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
6120/ 2550/ 3934
Rozvor [mm]
3750
Rozchod [mm]
/ / /
Provozní hmotnost
8813
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
19500/ 18000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
8000/ 8000
11500/ 11500
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
50000/ 45000
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
385/55 R22.5/ 22.5X11.75
315/70 R22.5 [2]/ 22.5X9.00
/
/

Karoserie a výbava

Barva
ŠEDÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 /
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA G50-X
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
13105-0353
ES/EU
e4*2018/858*00098*03
Číslo TP
UM950249
Číslo ORV
UBE001150
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Další záznamy
[ALTERNATIVNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
*J: N3; N3G;
*D.2: DLE SPECIFIKACE VOZIDLA;
*19: TŘÍDA S; TŘÍDA J; TŘÍDA G50-X;
*20: 11.75X22.5;
385/65R22.5; 385/55R22.5; 355/50R22.5; 375/50R22.5;
*20-21: 22.5X9.00; 22.5X7.5; 22.5X8.25; 8.5-20;
315/70; 295/55R22.5; 295/60R22.5; 315/60R22.5; 275/70R22.5;
305/70R22.5; 275/80R22.5; 315/70R22.5; 11R22.5; 295/80R22.5;
315/80R22.5; 12R22.5; 12.00-R20; 13R22.5;
*DALŠÍ ZÁZNAMY: VOZIDLO SPLŇUJE PODMÍNKY ADR JAKO TYP EX/II; EX/III; FL; AT]
ÚDAJ O SPOTŘEBĚ PALIVA VÝROBCE VOZIDLA NEUVÁDÍ.
LIMIT PROVOZNÍ SPOTŘEBY PALIVA STANOVÍ DRŽITEL VOZIDLA.
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č.56/2001 SB.
M: 3750

Další ověření (externí odkazy)