SCANIA S540
- 2021
- ŽLUTÁ
- motorová nafta (NM)
- 12742 cm³
- 397 kW ≈ 540 k
VINYS2S6X20005607600
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 20:06 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YS2S6X20005607600
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- SCANIA
- Model
- S540
- Typ
- / N333/ANV
- Rok výroby
- 2021
- Datum 1. registrace
- 1. 3. 2021
- Datum 1. registrace v ČR
- 1. 3. 2021
- Barva
- ŽLUTÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 12742 cm³
- Výkon
- 397 kW
- Kategorie
- N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Provozovatel: SPB TRANSPORT s.r.o. (IČO 05592992) od 1. 3. 2021
- Vlastník: SPB TRANSPORT s.r.o. (IČO 05592992) od 25. 3. 2026
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 1. 3. 2021 | První registrace | Raiffeisen - Leasing, s.r.o. (IČO 61467863) | Registr silničních vozidel |
| 1. 3. 2021 | Nový provozovatel | SPB TRANSPORT s.r.o. (IČO 05592992) | Registr silničních vozidel |
| 25. 3. 2026 | Nový vlastník | SPB TRANSPORT s.r.o. (IČO 05592992) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 13. 2. 2026 | Pravidelná STK + měření emisí | Plzeň (č. 3413) | 554 367 km | způsobilé | 3 lehké
| 13. 2. 2027 |
| 17. 2. 2025 | Pravidelná STK + měření emisí | Plzeň (č. 3413) | 442 416 km | způsobilé | 2 lehké
| 17. 2. 2026 |
| 22. 2. 2024 | Pravidelná STK | Plzeň (č. 3413) | 330 442 km | způsobilé | bez závad | 22. 2. 2025 |
| 22. 2. 2024 | Měření emisí | Plzeň (č. 540514) | 330 441 km | způsobilé | bez závad | 22. 2. 2025 |
| 22. 2. 2023 | Pravidelná STK | Plzeň (č. 3413) | 225 496 km | způsobilé | 3 lehké
| 22. 2. 2024 |
| 20. 2. 2023 | Měření emisí | Písek (č. 430519) | 224 468 km | způsobilé | bez závad | 20. 2. 2024 |
| 24. 2. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Plzeň (č. 3413) | 116 128 km | způsobilé | 1 lehká
| 24. 2. 2023 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník Raiffeisen - Leasing, s.r.o. (IČO 61467863)Nový provozovatel SPB TRANSPORT s.r.o. (IČO 05592992)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 3. 2022
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 2. 2023 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-22-02-5766
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 2. 2024 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-23-02-4865
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 2. 2025 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-24-02-4657
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 2. 2026 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-25-02-2842
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 2. 2027 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-26-02-2933
-
Nový vlastník SPB TRANSPORT s.r.o. (IČO 05592992)
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (54)
Identifikace
- Tovární značka
- SCANIA
- Obchodní označení
- S540
- Typ
- / N333/ANV
- Varianta
- S0B48020D3CD3AX/V
- Verze
- H540OA201G1011D
- Typ kód
- N333/ANV
- VIN
- YS2S6X20005607600
- PČV
- 16688706
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- BA
- Kategorie vozidla
- N3
- Výrobce vozidla
- SCANIA CV AB, SÖDERTÄLJE, ŠVÉDSKO
- Rok výroby
- 2021
- Datum 1. registrace
- 1. 3. 2021
- Datum 1. registrace v ČR
- 1. 3. 2021
- Druh (typ)
- 06 BOČNÍ SHRNOVACÍ PLACHTA
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- SCANIA
- Typ motoru
- DC13 166
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 397 / 1800
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 12742
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 3/ 1 STŘEDNÍ
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 2018/932D
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO VI
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 88/ 1350
- Za jízdy
- 79
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 10190/ 2550/ 4000
- Rozvor [mm]
- 4950+1350
- Provozní hmotnost
- 12180
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 28000/ 26000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 8000/ 7500
11500/ 11500
8500/ 8000
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 27000/ 24000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 75000/ 48000
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 315/60 R22.5/ 22.5 X 9.00
295/60 R22.5 [2]/ 22.5 X 9.00
355/50 R22.5/ 22.5 X 11.75
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- PANAV, A.S. SENICE NA HANÉ, ČR
- Výrobní číslo karoserie
- ANV000M0003537
- Barva
- ŽLUTÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 /
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA C50 -X
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 10463-0646
- ES/EU
- e8*2007/16*0327*00
- Číslo ORV
- UBN881271
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Doplňkový text na TP
- 8.8.2023 nález 1 ks RZ: 8C7 8685 - skartace MěÚ Vodňany DNE 29.02.2024 OPRAVENO DLE POŽADAVKU MD.
- Další záznamy
- DOSTAVBA MUSÍ BÝT SCHVÁLENÉHO TYPU NEBO JEDNOTLIVĚ SCHVÁLENA. VOZIDLO MÁ NA VÝROBNÍM ŠTÍTKU ČÍSLO HOMOLOGACE ES E4*2007/46*1130*17 PŘED DOSTAVBOU. ÚDAJ O SPOTŘEBĚ PALIVA VÝROBCE VOZIDLA NEUVÁDÍ. LIMIT PROVOZONÍ SPOTŘEBY PALIVA STANOVÍ DRŽITEL VOZIDLA.
ÚPLNĚ OZNAČENÍ TYPU, VARIANTY, VERZE VE DRUHÉM STUPNI N333/ANV, S0B48020D3CD3AX/V, H540OA201G1011D DLE PROVEDENÍ A SCHVÁLENÍ E8*2007/46*0327*00. NA VÝROBNÍM ŠTÍTKU VOZIDLA JE UVEDENO ČÍSLO ES SCHVÁLENÍ TYPU VOZIDLA E4*2007/46*1130*17 V 1. STUPNI VÝROBY (VÝROBCE SCANIA CV AB, SÖDERTÄLJE, ŠVÉDSKO) A DÁLE JE VOZIDLO VYBAVENO DOPLŇKOVÝM VÝROBNÍM ŠTÍTKEM S ČÍSLEM ES SCHVÁLENÍ TYPU SAMOSTATNÉHO TECHNICKÉHO CELKU E8*2007/46*0327*00 VE II. STUPNI VÝROBY (VÝROBCE PANAV A.S., SENICE NA HANÉ, ČR). NÁSTAVBA PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB. ČÍSLO SCHVÁLENÍ V DALŠÍM STUPNI: C-10116-01
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: YS2S6X20005607600
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.