SCANIA S770
- 2026
- BÍLÁ
- motorová nafta (NM)
- 16353 cm³
- 566 kW ≈ 770 k
VINYS2S6X40X05812948
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 2. listopadu 2026 v 15:02 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YS2S6X40X05812948
Semafor rizik: zelená
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Základní údaje
- Značka
- SCANIA
- Model
- S770
- Typ
- / N333
- Datum 1. registrace
- 11. 8. 2026
- Datum 1. registrace v ČR
- 11. 8. 2026
- Barva
- BÍLÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 16353 cm³
- Výkon
- 566 kW
- Kategorie
- N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Oberbank Leasing spol. s r.o. (IČO 27091325) od 11. 8. 2026
- Provozovatel: Jihozápadní dřevařská a.s. (IČO 25236237) od 11. 8. 2026
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Časová osa vozidla
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4 · protokol CZ-3307-26-08-0938
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník Oberbank Leasing spol. s r.o. (IČO 27091325)Nový provozovatel Jihozápadní dřevařská a.s. (IČO 25236237)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 8. 2027Vybavení zapsané v registru: MAJÁK ORANŽOVÝVybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
Výbava zapsaná v registru
- MAJÁK ORANŽOVÝ
- TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (55)
Identifikace
- Tovární značka
- SCANIA
- Obchodní označení
- S770
- Typ
- / N333
- Varianta
- S0B8902603EB6BX
- Verze
- H770OD211E1001D
- Typ kód
- N333
- VIN
- YS2S6X40X05812948
- PČV
- 19666157
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- BA
- Kategorie vozidla
- N3
- Výrobce vozidla
- SCANIA CV AB, SÖDERTÄLJE, ŠVÉDSKO
- Datum 1. registrace
- 11. 8. 2026
- Datum 1. registrace v ČR
- 11. 8. 2026
- Druh (typ)
- 17 PŘEPRAVA DŘEVA
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- SCANIA CV AB, SÖDERTÄLJE, ŠVÉDSKO
- Typ motoru
- DC16 123
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 566 / 1800
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 16353
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 3/ 2 DRUHÁ A TŘETÍ
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 2019/1939E
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO 6
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- / /
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 89/ 1350
- Za jízdy
- 80
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 10077/ 2550/ 3950
- Rozvor [mm]
- 4350+1350
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 16275
- Hmotnosti zatížení SZ
- 1000
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 35000/ 26000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 9000/ 9000
13000/ 9500
13000/ 9500
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 43365/ 21326
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 65000/ 48000
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 385/65 R22.5 164K/ 22.5X11.75 ET 161 /B
315/80 R22.5 150L [2]/ 22.5X9.00 ET 176 /D
315/80 R22.5 150L [2]/ 22.5X9.00 ET 176 /D
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- RIEDLER FAHRZEUGBAU, OBERWEIS, RAKOUSKO
- Barva
- BÍLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 /
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA C50-X, E1-55R-011844
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ES/EU
- e4*2018/858*00100*17
- Číslo ORV
- UBP088398
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Další záznamy
- V.9: EURO 6
Vozidlo má na výrobním štítku číslo homologace ES e4*2018/858*00100*17
před dostavbou.
Údaj o spotřebě paliva výrobce vozidla neuvádí.
Limit provozní spotřeby paliva stanoví držitel vozidla.
Vozidlo je vybaveno výstražným světelným zařízením oranžové barvy.
Vozidlo je vybaveno hydraulickým nakládacím jeřábem PALFINGER typ TZ12-109 výrobní číslo 1100291658 na zadní části vozidla.
M: 4350+1350
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – web si VIN nenechá předvyplnit, zkopírujte si ho: YS2S6X40X05812948
- Zjištění pojistitele vozidla – Česká kancelář pojistitelů externí – formulář je určen hlavně poškozeným při dopravní nehodě; zadejte do něj VIN.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail, až se konec platnosti STK přiblíží na 30 dní, a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.