CADILLAC BLS
- 2006
- ŠEDÁ-METAL
- motorová nafta (NM)
- 1910 cm³
- 110 kW ≈ 150 k
VINYSCFD41WX62301180
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 15:36 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YSCFD41WX62301180
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 4 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 4,6 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2006. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- CADILLAC
- Model
- BLS
- Typ
- CADILLAC BLS YSCF / YSCF
- Rok výroby
- 2006
- Datum 1. registrace
- 10. 8. 2006
- Datum 1. registrace v ČR
- 10. 8. 2006
- Barva
- ŠEDÁ-METAL
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 1910 cm³
- Výkon
- 110 kW
- Kategorie
- M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: United cars & services s.r.o. (IČO 04883152) od 5. 4. 2019
- Provozovatel: United cars & services s.r.o. (IČO 04883152) od 5. 4. 2019
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 10. 8. 2006 | První registrace | Credium, a.s., v likvidaci (IČO 25139886) | Registr silničních vozidel |
| 10. 8. 2006 | Nový vlastník a provozovatel | Charouz Group s.r.o. (IČO 60468017) | Registr silničních vozidel |
| 18. 2. 2016 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 5. 4. 2019 | Nový vlastník a provozovatel | United cars & services s.r.o. (IČO 04883152) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 29. 1. 2025 | Pravidelná STK | Praha (č. 3114) | 150 553 km | způsobilé | bez závad | 29. 1. 2027 |
| 29. 1. 2025 | Měření emisí | Praha (č. 411047) | 150 545 km | způsobilé | bez závad | 29. 1. 2027 |
| 24. 9. 2021 | Pravidelná STK | Praha (č. 3127) | 119 847 km | způsobilé | bez závad | 24. 9. 2023 |
| 24. 9. 2021 | Měření emisí | Praha (č. 410946) | 119 837 km | způsobilé | bez závad | 24. 9. 2023 |
| 20. 3. 2019 | Evidenční kontrola | Praha (č. 3118) | 98 932 km | způsobilé | bez závad | |
| 4. 6. 2018 | Měření emisí | Dolní Břežany (č. 421039) | 89 600 km | – | bez závad | |
| 4. 6. 2018 | Pravidelná STK + měření emisí | Praha (č. 3128) | 89 608 km | způsobilé | 1 lehká
| 4. 6. 2020 |
| 5. 5. 2016 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3120) | 79 213 km | způsobilé | 1 lehká
| 5. 5. 2018 |
| 17. 2. 2016 | Evidenční kontrola | Hlavní město Praha (č. 3123) | 78 164 km nižší než dříve | způsobilé | 1 lehká
| |
| 13. 5. 2014 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3116) | 168 246 km | způsobilé | 2 lehké
| 13. 5. 2016 |
| 26. 4. 2012 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3116) | 142 079 km | způsobilé | 2 lehké
| 26. 4. 2014 |
| 16. 9. 2011 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3227) | 106 318 km | způsobilé | bez závad | 16. 9. 2013 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník Credium, a.s., v likvidaci (IČO 25139886)Nový vlastník a provozovatel Charouz Group s.r.o. (IČO 60468017)
-
Konec: vlastník Credium, a.s., v likvidaci (IČO 25139886)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 4. 2014 · stanice: BEŠŤÁKOVA 567/3, 18200, PRAHA 8
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 5. 2016 · stanice: BEŠŤÁKOVA 567/3, 18200, PRAHA 8
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 2. 2016 · stanice: DOBRONICKÁ 1216, 14800, PRAHA 4Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 2. 2016 · stanice: DOBRONICKÁ 1216, 14800, PRAHA 4
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 5. 2018 · stanice: SKORKOVSKÁ 1537, 19800, PRAHA 14 - ČERNÝ MOST
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 6. 2020 · stanice: Mezi vodami 1097/25, 14300, Praha 4 · protokol CZ-3128-18-06-0147
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 3. 2019 · stanice: PŘÍPOTOČNÍ 300/12, 10100, PRAHA 10 - VRŠOVICE · protokol CZ-3118-19-03-0194
-
Nový vlastník a provozovatel United cars & services s.r.o. (IČO 04883152)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 9. 2023 · stanice: LODŽSKÁ 814/24A, 18100, PRAHA 8 · protokol CZ-3127-21-09-1339
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 1. 2027 · stanice: NAD VRŠOVSKOU HOROU 88/4, 10100, PRAHA 10 · protokol CZ-3114-25-01-1429
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 4 (CADILLAC BLS 2006 v ČR obvykle 4,6, medián 4)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 11,4 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 91,4 %
Srovnáváme s 35 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených).
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- ABS
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (71)
Identifikace
- Tovární značka
- CADILLAC
- Obchodní označení
- BLS
- Typ
- CADILLAC BLS YSCF / YSCF
- Varianta
- CF4W
- Verze
- A601
- Typ kód
- YSCF
- VIN
- YSCFD41WX62301180
- PČV
- 6454456
- Druh vozidla
- OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Kategorie vozidla
- M1
- Výrobce vozidla
- SAAB AUTOMOBILE, AB, TROLLHÄTTAN, ŠVÉDSKO
- Rok výroby
- 2006
- Datum 1. registrace
- 10. 8. 2006
- Datum 1. registrace v ČR
- 10. 8. 2006
- Druh (typ)
- .
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- GM POWERTRAIN EUROPE, SRN
- Typ motoru
- Z19DTH
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 110 / 4000
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 1910
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 1 PŘEDNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 210
- Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
- 0
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 2003/76B
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.5
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- 267 / 151 / 194
- Spotřeba předpis
- ES1999/100
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 9.9 / 5.6 / 7.2
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 81/ 3000
- Za jízdy
- 72
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 4680/ 1762/ 1471
- Rozvor [mm]
- 2675
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 1605
- Hmotnosti provozní Do
- 1690
- Hmotnosti zatížení SZ
- 75
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 2070/ 2070
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1108/ 1108
962/ 962
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 1600/ 1600
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 3670/ 3670
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 100
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 215/55 R16 93V/ 6.5J X 16 ET 41
215/55 R16 93V/ 6.5J X 16 ET 41
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- .
- Barva
- ŠEDÁ-METAL
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 5 / 5 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- .
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 6299-008-00
- ES/EU
- E4*2001/116*0109
- Číslo TP
- UE407826
- Číslo ORV
- UAX583535
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Doplňkový text na TP
- MHMP/290137/2006-DSA
- Další záznamy
- Variabilní provedení vozidla:
*20-21:
6.5J X 15 ET 41; 195/65 R15 91H
6.5J X 15 ET 41; 215/60 R15 94V
7J X 17 ET 41; 225/45 R17 94W
7.5J X 17 ET 41; 235/45 R17 94W
6.5J X 15 ET 41; 195/65 R15 91Q
6.5J X 15 ET 41; 205/65 R15 94Q
6.5J X 16 ET 41; 205/55 R16 91Q
6.5J X 16 ET 41; 215/55 R16 93Q
7J X 17 ET 41; 205/50 R17 93Q
7J X 17 ET 41; 225/45 R17 94Q
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
TP vydán na základě ES prohlášení o shodě pod č.j. MHMP290137/2006-DSA dne 7.8.2006
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: YSCFD41WX62301180
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.