VOLVO S80 D3
- 2010
- ČERNÁ
- motorová nafta (NM)
- 1984 cm³
- 120 kW ≈ 163 k
VINYV1AS5251B1142965
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 0:46 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YV1AS5251B1142965
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Belgické království). U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 6 vlastníkůPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 143 dnů (2. 9. 2025 až 23. 1. 2026). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2010. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- VOLVO
- Model
- S80 D3
- Typ
- / A
- Rok výroby
- 2010
- Datum 1. registrace
- 3. 12. 2010
- Datum 1. registrace v ČR
- 7. 7. 2014
- Barva
- ČERNÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 1984 cm³
- Výkon
- 120 kW
- Kategorie
- M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Czech Invest Group s.r.o. (IČO 25942395) od 26. 2. 2026
- Provozovatel: Czech Invest Group s.r.o. (IČO 25942395) od 26. 2. 2026
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 3. 12. 2010 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 7. 7. 2014 | Dovoz do ČR (podle 1. registrace v ČR) | Registr silničních vozidel | |
| 7. 7. 2014 | Nový vlastník a provozovatel | Dalibor Chasák (IČO 75752727) | Registr silničních vozidel |
| 5. 4. 2017 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 2. 9. 2025 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 23. 1. 2026 | Nový vlastník a provozovatel | AURES Holdings a.s. (IČO 01759299) | Registr silničních vozidel |
| 2. 2. 2026 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 26. 2. 2026 | Nový vlastník a provozovatel | Czech Invest Group s.r.o. (IČO 25942395) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 26. 2. 2026 | Pravidelná STK | Pardubice (č. 3619) | 325 150 km | způsobilé | 2 lehké
| 26. 2. 2028 |
| 26. 2. 2026 | Měření emisí | Holice (č. 560617) | 325 132 km | způsobilé | bez závad | 26. 2. 2028 |
| 19. 6. 2024 | Pravidelná STK | Pohořelice (č. 3747) | 310 086 km | způsobilé | bez závad | 19. 6. 2026 |
| 19. 6. 2024 | Měření emisí | Židlochovice (č. 570318) | 310 077 km | způsobilé | bez závad | 19. 6. 2026 |
| 15. 6. 2022 | Pravidelná STK | Brno (č. 3756) | 276 147 km | způsobilé | bez závad | 15. 6. 2024 |
| 15. 6. 2022 | Měření emisí | Brno (č. 472201) | 276 146 km | způsobilé | bez závad | 15. 6. 2024 |
| 15. 5. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Modřice (č. 3762) | 233 205 km | způsobilé | bez závad | 15. 5. 2022 |
| 6. 4. 2018 | Pravidelná STK + měření emisí | Brno (č. 3754) | 190 467 km | způsobilé | bez závad | 6. 4. 2020 |
| 5. 4. 2017 | Evidenční kontrola | Jihomoravský kraj (č. 3715) | 157 916 km | způsobilé | bez závad | |
| 13. 4. 2016 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3762) | 151 134 km | způsobilé | bez závad | 13. 4. 2018 |
| 7. 7. 2014 | Evidenční kontrola | Jihomoravský kraj (č. 3715) | 124 886 km | způsobilé | bez závad | |
| 3. 3. 2014 | Před schvál. tech. způsob. vozidla | Jihomoravský kraj (č. 3762) | 123 511 km | způsobilé | 1 lehká
| 3. 3. 2014 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace ve světě
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 3. 2016 · stanice: BRNĚNSKÁ 404, 66442, MODŘICEProhlídka před schválením technické způsobilosti výsledek: způsobilé k provozu · stanice: BRNĚNSKÁ 404, 66442, MODŘICE
-
První registrace v ČRNový vlastník a provozovatel Dalibor Chasák (IČO 75752727)Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: SLADKOVSKÉHO 2834/7, 61200, BRNO - KRÁLOVO POLEEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: SLADKOVSKÉHO 2834/7, 61200, BRNO - KRÁLOVO POLE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 4. 2018 · stanice: BRNĚNSKÁ 404, 66442, MODŘICE
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osobaEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: SLADKOVSKÉHO 2834/7, 61200, BRNO - KRÁLOVO POLE · protokol CZ-3715-17-04-0179
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 4. 2020 · stanice: VÍDEŇSKÁ 267/106D, 61900, BRNO · protokol CZ-3754-18-04-0588
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 5. 2022 · stanice: BRNĚNSKÁ 404, 66442, MODŘICE · protokol CZ-3762-20-05-0472
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 6. 2024 · stanice: JIHLAVSKÁ 29, 62500, BRNO, STARÝ LÍSKOVEC · protokol CZ-3756-22-06-0312
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 6. 2026 · stanice: BRNĚNSKÁ 1019, 69123, POHOŘELICE · protokol CZ-3747-24-06-0509
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
-
Nový vlastník a provozovatel AURES Holdings a.s. (IČO 01759299)
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
-
Nový vlastník a provozovatel Czech Invest Group s.r.o. (IČO 25942395)Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 2. 2028 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 381, 53301, PARDUBICE · protokol CZ-3619-26-02-0998
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (dovoz)
Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.
Záznamy bez uvedeného data
- Dovoz ze zahraničí – Belgické království (datum dovozu není v registru uvedeno)
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 6. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Svolávací akce a bezpečnostní upozornění
U modelu tohoto vozidla evidujeme v systému Safety Gate tato upozornění (u upozornění s uvedeným obdobím výroby jen ta, do nichž spadá rok výroby vozidla, případně rok první registrace). Neznamená to, že je právě toto vozidlo vadné ani že se ho upozornění týká; akce také už mohla být provedena. Ověří to autorizovaný servis značky podle VIN.
- 12. 11. 2020, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (období výroby neuvedeno) Safety Gate
- 25. 9. 2020, riziko: požár, svolání výrobku od uživatelů (období výroby neuvedeno) Safety Gate
- 16. 7. 2020, riziko: požár, svolání výrobku od uživatelů (období výroby neuvedeno) Safety Gate
Zdroj: upozornění ze systému včasného varování o nebezpečných nepotravinářských výrobcích, zveřejňovaná zdarma na internetových stránkách Safety Gate (https://ec.europa.eu/safety-gate-alerts) © Evropská unie, 2005–2026; označení rizika a opatření zkráceně přeloženo. Evropská komise za údaje ani za tento web neodpovídá. Přednostně zobrazujeme upozornění s uvedeným obdobím výroby, celkem jich evidujeme 6.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (66)
Identifikace
- Tovární značka
- VOLVO
- Obchodní označení
- S80 D3
- Typ
- / A
- Varianta
- AS52
- Verze
- AS5251
- Typ kód
- A
- VIN
- YV1AS5251B1142965
- PČV
- 12967700
- Druh vozidla
- OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- AA SEDAN
- Kategorie vozidla
- M1
- Výrobce vozidla
- VOLVO CAR CORPORATION, GÖTEBORG, ŠVÉDSKO
- Rok výroby
- 2010
- Datum 1. registrace
- 3. 12. 2010
- Datum 1. registrace v ČR
- 7. 7. 2014
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- VOLVO CAR CORPORATION, GÖTEBORG, ŠVÉDSKO
- Typ motoru
- D5204T
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 120 / 2900
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 1984
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -1 PRVNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 210
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 692/2008A
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO 5
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.53
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- 185 / 112 / 139
- Spotřeba předpis
- 692/2008A
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 7.1 / 4.3 / 5.3
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 69/ 2175
- Za jízdy
- 73
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 4851/ 1860/ 1493
- Rozvor [mm]
- 2835
- Provozní hmotnost
- 1724
- Hmotnosti zatížení SZ
- 75
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 2190/ 2190
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1200/ 1200
1040/ 1040
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 1600/ 1600
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 3790/ 3790
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 100
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 225/55 R 16 94V / 7.0J X 16 ET50
225/55 R 16 94V / 7.0J X 16 ET50
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- ČERNÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 5 / 5 / 0
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 6330-054-01
- ES/EU
- e9*2001/116*0057*
- Číslo ORV
- UBM260154
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Doplňkový text na TP
- 2KN, AXA 0072/00100507117 UNIQA 4219036848
- Další záznamy
- CO2: 185/112/139 g/km
Variabilní provedení vozidla:
#KOLA: N.1-N.2:
7.0J x 17 ET50; 225/50 R17 94V
8.0J x 17 ET55; 245/45 R17 94V
8.0J x 18 ET55; 245/40 R18 94V
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
05.03.2014 TZ SCHVÁLENA NA ŽÁDOST: GHH FINSERVIS S.R.O., KUPKOVA 86, BRNO.
05.03.2014 DOVOZ: BELGIE, 1.REGISTRACE V ZAHRANIČNÍM TP 03.12.2010.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: YV1AS5251B1142965
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.