VOLVO S80 D5

  • 2011
  • ŠEDÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 2400 cm³
  • 151 kW ≈ 205 k

VINYV1AS7050B1142500

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 6:54 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YV1AS7050B1142500

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz registru Vozidlo mělo 6 vlastníkůPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 3,5 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
  • Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 4 dny (24. 4. 2014 až 28. 4. 2014). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2011. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
VOLVO
Model
S80 D5
Typ
VOLVO S80 D5 A / A
Rok výroby
2011
Datum 1. registrace
6. 1. 2011
Datum 1. registrace v ČR
6. 1. 2011
Barva
ŠEDÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
2400 cm³
Výkon
151 kW
Kategorie
M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 2. 7. 2028
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
219 033 km
při prohlídce 2. 7. 2026

Obvyklé u modelu 15 let po roce výroby (všechny roky výroby): 225–337 tis. km (medián 281 616 km, 385 vozidel). Toto vozidlo: nižší nájezd než u 3/4 vozidel.

6
Vlastníků v registru
Tomáš Janoud
od 7. 3. 2023

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
6. 1. 2011 První registrace TT-Complex spol. s r.o. (IČO 45796696) Registr silničních vozidel
24. 4. 2014 Nový vlastník a provozovatel Kones CZ s.r.o. (IČO 49245937) Registr silničních vozidel
28. 4. 2014 Nový vlastník a provozovatel Kones CZ s.r.o. (IČO 49245937) Registr silničních vozidel
11. 12. 2017 Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba Registr silničních vozidel
25. 10. 2022 Nový vlastník a provozovatel AURES Holdings a.s. (IČO 01759299) Registr silničních vozidel
7. 3. 2023 Nový vlastník a provozovatel Tomáš Janoud (IČO 60400901) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0100 000200 000300 000 201520172019202120232025 25. 4. 2014: 40 554 km15. 1. 2015: 56 570 km24. 2. 2017: 100 797 km11. 12. 2017: 116 252 km3. 12. 2019: 138 344 km19. 4. 2022: 144 224 km17. 10. 2022: 153 006 km1. 3. 2023: 153 220 km7. 5. 2024: 175 706 km7. 5. 2024: 175 707 km2. 7. 2026: 219 033 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
2. 7. 2026 Pravidelná STK + měření emisí Tišnov (č. 3731) 219 033 km způsobilé
1 lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
2. 7. 2028
7. 5. 2024 Pravidelná STK Tišnov (č. 3731) 175 707 km způsobilé bez závad 7. 5. 2026
7. 5. 2024 Měření emisí Tišnov (č. 470310) 175 706 km způsobilé bez závad 7. 5. 2026
1. 3. 2023 Evidenční kontrola Brno (č. 3710) 153 220 km způsobilé bez závad
17. 10. 2022 Evidenční kontrola Praha (č. 3125) 153 006 km způsobilé bez závad
19. 4. 2022 Pravidelná STK + měření emisí Roztoky (č. 3231) 144 224 km způsobilé bez závad 19. 4. 2024
3. 12. 2019 Pravidelná STK + měření emisí Roztoky (č. 3231) 138 344 km způsobilé bez závad 3. 12. 2021
11. 12. 2017 Evidenční kontrola Praha (č. 3120) 116 252 km způsobilé bez závad
24. 2. 2017 Pravidelná STK Hlavní město Praha (č. 3112) 100 797 km způsobilé bez závad 24. 2. 2019
15. 1. 2015 Pravidelná STK Hlavní město Praha (č. 3112) 56 570 km způsobilé bez závad 15. 1. 2017
25. 4. 2014 Evidenční kontrola Hlavní město Praha (č. 3115) 40 554 km způsobilé bez závad

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel TT-Complex spol. s r.o. (IČO 45796696)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 1. 2015
    Vybavení zapsané v registru: ABS
  2. Nový vlastník a provozovatel Kones CZ s.r.o. (IČO 49245937)
  3. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: NA VÝBĚŽKU 1023/7A, 190 00, PRAHA 9 · protokol CZ-3115-14-04-1087
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: NA VÝBĚŽKU 1023/7A, 190 00, PRAHA 9
  4. Nový vlastník a provozovatel Kones CZ s.r.o. (IČO 49245937)
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 1. 2017 · stanice: K MĚCHOLUPŮM 3, 109 00, PRAHA 10 · protokol CZ-3112-15-01-0918
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 2. 2019 · stanice: K MĚCHOLUPŮM 3, 109 00, PRAHA 10 · protokol CZ-3112-17-02-2368
  7. Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: SKORKOVSKÁ 1537, 198 00, PRAHA 14 - ČERNÝ MOST · protokol CZ-3120-17-12-0746
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 12. 2021 · stanice: PŘÍLEPSKÁ 1909, 252 63, ROZTOKY U PRAHY · protokol CZ-3231-19-12-0074
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 4. 2024 · stanice: PŘÍLEPSKÁ 1909, 252 63, ROZTOKY U PRAHY · protokol CZ-3231-22-04-0825
  10. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PODLESKÁ 1545/1, 104 00, PRAHA 10, UHŘÍNĚVES · protokol CZ-3125-22-10-0429
  11. Nový vlastník a provozovatel AURES Holdings a.s. (IČO 01759299)
  12. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: KULKOVA 946/30, 614 00, BRNO - MALOMĚŘICE · protokol CZ-3710-23-03-0007
  13. Nový vlastník a provozovatel Tomáš Janoud (IČO 60400901)
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 5. 2026 · stanice: ZA MLÝNEM 5, 666 01, TIŠNOV · protokol CZ-3731-24-05-0171
  15. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 7. 2028 · stanice: ZA MLÝNEM 5, 666 01, TIŠNOV · protokol CZ-3731-26-07-0068
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 6 (VOLVO S80 D5 2011 v ČR v průměru 3,5, medián 3)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 34,8 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 78,3 %

Srovnáváme s 23 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu VOLVO S80 D5

Svolávací akce a bezpečnostní upozornění

U modelu tohoto vozidla evidujeme v systému Safety Gate tato upozornění (u upozornění s uvedeným obdobím výroby jen ta, do nichž spadá rok výroby vozidla, případně rok první registrace). Neznamená to, že je právě toto vozidlo vadné ani že se ho upozornění týká; akce také už mohla být provedena. Ověří to autorizovaný servis značky podle VIN.

  • 27. 2. 2015, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (výroba 1. 1. 2011 – 31. 12. 2015) Safety Gate
  • 12. 11. 2020, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (období výroby neuvedeno) Safety Gate
  • 25. 9. 2020, riziko: požár, svolání výrobku od uživatelů (období výroby neuvedeno) Safety Gate

Zdroj: upozornění ze systému včasného varování o nebezpečných nepotravinářských výrobcích, zveřejňovaná zdarma na internetových stránkách Safety Gate (https://ec.europa.eu/safety-gate-alerts) © Evropská unie, 2005–2026; označení rizika a opatření zkráceně přeloženo. Evropská komise za údaje ani za tento web neodpovídá. Přednostně zobrazujeme upozornění s uvedeným obdobím výroby, celkem jich evidujeme 7. Všechna upozornění k modelu

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • ABS

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (67)

Identifikace

Tovární značka
VOLVO
Obchodní označení
S80 D5
Typ
VOLVO S80 D5 A / A
Varianta
AS70
Verze
AS7050
Typ kód
A
VIN
YV1AS7050B1142500
PČV
10079386
Druh vozidla
OSOBNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
AA SEDAN
Kategorie vozidla
M1
Výrobce vozidla
VOLVO CAR CORPORATION, GÖTEBORG, ŠVÉDSKO
Rok výroby
2011
Datum 1. registrace
6. 1. 2011
Datum 1. registrace v ČR
6. 1. 2011
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
VOLVO CAR CORPORATION, GÖTEBORG, ŠVÉDSKO
Typ motoru
D5244T
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
151 / 4000
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
2400
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ 1 PRVNÍ
Hydropohon
ano
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
225

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
692/2008A
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 5
Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
0,54
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
233 / 128 / 166
Spotřeba předpis
692/2008A
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
8,8 / 4,9 / 6,3
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
75/ 3000
Za jízdy
74

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
4851/ 1860/ 1493
Rozvor [mm]
2835
Provozní hmotnost
1640
Hmotnosti zatížení SZ
90
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
2200/ 2200
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1230/ 1230
1030/ 1030
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
2000/ 2000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
4200/ 4200
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
100
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
225/55 R 16 94V/ 7.0J X 16 ET50
225/55 R 16 94V/ 7.0J X 16 ET50
/
/

Karoserie a výbava

Barva
ŠEDÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
5 / 5 / 0
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
6330-028-03
ES/EU
e9*2001/116*0057
Číslo TP
UL617515
Číslo ORV
UBE252818
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Další záznamy
*57: AUT
CO2: 233/128/166 G/KM
VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
#20-21: 7.0J X 17 ET50; 225/50 R17 94V
8.0J X 17 ET55; 245/45 R17 94V
8.0J X 18 ET55; 245/40 R18 94V
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.

Další ověření (externí odkazy)