VOLVO S80 D5
- 2007
- STŘÍBRNÁ-METAL
- motorová nafta (NM)
- 2400 cm³
- 136 kW ≈ 185 k
VINYV1AS714171006357
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 12:20 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YV1AS714171006357
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Italská republika). U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 6 vlastníkůPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 4,3 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 29 dnů (20. 2. 2018 až 21. 3. 2018). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2007. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- VOLVO
- Model
- S80 D5
- Typ
- VOLVO S80 D5 A / A
- Rok výroby
- 2007
- Datum 1. registrace
- 27. 9. 2007
- Datum 1. registrace v ČR
- 30. 4. 2008
- Barva
- STŘÍBRNÁ-METAL
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 2400 cm³
- Výkon
- 136 kW
- Kategorie
- M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Auta 24 s.r.o. (IČO 27309037) od 10. 8. 2026
- Provozovatel: Auta 24 s.r.o. (IČO 27309037) od 10. 8. 2026
Obvyklé u modelu ve stáří 18 let: 253–338 tis. km (medián 306 010 km, 74 vozidel). Toto vozidlo: nižší nájezd než u 3/4 vozidel.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 27. 9. 2007 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 30. 4. 2008 | Dovoz do ČR (podle 1. registrace v ČR) | Registr silničních vozidel | |
| 30. 4. 2008 | Nový vlastník a provozovatel | Ing. Martin Štěpánek (IČO 40968286) | Registr silničních vozidel |
| 3. 7. 2014 | Nový vlastník a provozovatel | Ing. Jakub Štěpánek (IČO 87604507) | Registr silničních vozidel |
| 20. 2. 2018 | Nový vlastník a provozovatel | AURES Holdings a.s. (IČO 01759299) | Registr silničních vozidel |
| 21. 3. 2018 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 10. 8. 2026 | Nový vlastník a provozovatel | Auta 24 s.r.o. (IČO 27309037) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 23. 9. 2025 | Pravidelná STK | Jablonec nad Nisou (č. 3517) | 190 436 km | způsobilé | 1 lehká
| 23. 9. 2027 |
| 22. 9. 2025 | Měření emisí | Jablonec nad Nisou (č. 450417) | 190 416 km | způsobilé | bez závad | 22. 9. 2027 |
| 4. 10. 2023 | Pravidelná STK | Jablonec nad Nisou (č. 3517) | 166 760 km | způsobilé | 4 lehké
| 4. 10. 2025 |
| 4. 10. 2023 | Měření emisí | Jablonec nad Nisou (č. 450417) | 166 755 km | způsobilé | bez závad | 4. 10. 2025 |
| 25. 10. 2021 | Pravidelná STK | Jablonec nad Nisou (č. 3517) | 142 646 km | způsobilé | bez závad | 25. 10. 2023 |
| 21. 10. 2021 | Měření emisí | Jablonec nad Nisou (č. 450417) | 142 609 km | způsobilé | bez závad | 21. 10. 2023 |
| 29. 10. 2019 | Pravidelná STK | Jablonec nad Nisou (č. 3517) | 121 171 km | způsobilé | 1 lehká
| 29. 10. 2021 |
| 29. 10. 2019 | Měření emisí | Jablonec nad Nisou (č. 550407) | 121 168 km | způsobilé | bez závad | 29. 10. 2021 |
| 21. 3. 2018 | Evidenční kontrola | Liberecký kraj (č. 3518) | 98 399 km | způsobilé | bez závad | |
| 12. 2. 2018 | Opakovaná STK | Brno (č. 3770) | 97 986 km | způsobilé | bez závad | 12. 2. 2020 |
| 12. 2. 2018 | Pravidelná STK | Brno (č. 3770) | 97 986 km | dočasně způsobilé | 2 vážné
| 14. 3. 2018 |
| 12. 2. 2018 | Měření emisí | Brno (č. 472206) | 97 985 km | – | bez závad | 12. 2. 2020 |
| 29. 3. 2016 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3758) | 82 985 km | způsobilé | bez závad | 29. 3. 2018 |
| 30. 6. 2014 | Evidenční kontrola | Jihomoravský kraj (č. 3710) | 61 528 km | způsobilé | bez závad | |
| 8. 4. 2014 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3710) | 59 802 km | způsobilé | bez závad | 8. 4. 2016 |
| 4. 4. 2012 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3710) | 37 896 km | způsobilé | bez závad | 4. 4. 2014 |
| 8. 4. 2010 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3757) | 18 943 km | způsobilé | bez závad | 8. 4. 2012 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace ve světě
-
První registrace v ČRNový vlastník a provozovatel Ing. Martin Štěpánek (IČO 40968286)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 4. 2012 · stanice: ŘÍPSKÁ 11E, 62700, BRNO · protokol CZ-3757-10-04-0452
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 4. 2014 · stanice: KULKOVA 946/30, 61400, BRNO - MALOMĚŘICEPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 4. 2014 · stanice: KULKOVA 946/30, 61400, BRNO - MALOMĚŘICE · protokol CZ-3710-12-04-0172
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 4. 2016 · stanice: KULKOVA 946/30, 61400, BRNO - MALOMĚŘICE · protokol CZ-3710-14-04-0335Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 4. 2016 · stanice: KULKOVA 946/30, 61400, BRNO - MALOMĚŘICE
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: KULKOVA 946/30, 61400, BRNO - MALOMĚŘICEEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: KULKOVA 946/30, 61400, BRNO - MALOMĚŘICEEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: KULKOVA 946/30, 61400, BRNO - MALOMĚŘICE · protokol CZ-3710-14-06-1233
-
Nový vlastník a provozovatel Ing. Jakub Štěpánek (IČO 87604507)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 3. 2018 · stanice: ROHLENKA 250, 66451, JIŘÍKOVICE · protokol CZ-3758-16-03-0671Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 3. 2018 · stanice: ROHLENKA 250, 66451, JIŘÍKOVICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 2. 2020 · stanice: OLOMOUCKÁ 1283/156C, 61800, BRNO - ČERNOVICE · protokol CZ-3770-18-02-0447Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 14. 3. 2018 · stanice: OLOMOUCKÁ 1283/156C, 61800, BRNO - ČERNOVICE · protokol CZ-3770-18-02-0438
-
Nový vlastník a provozovatel AURES Holdings a.s. (IČO 01759299)
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osobaEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: BELGICKÁ 5061, 46605, JABLONEC NAD NISOU · protokol CZ-3518-18-03-0497
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 10. 2021 · stanice: ŽELIVSKÉHO 4471/1, 46605, JABLONEC NAD NISOU - RÝNOVICE · protokol CZ-3517-19-10-1168
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 10. 2023 · stanice: ŽELIVSKÉHO 4471/1, 46605, JABLONEC NAD NISOU - RÝNOVICE · protokol CZ-3517-21-10-0946
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 10. 2025 · stanice: ŽELIVSKÉHO 4471/1, 46605, JABLONEC NAD NISOU - RÝNOVICE · protokol CZ-3517-23-10-0153
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 9. 2027 · stanice: ŽELIVSKÉHO 4471/1, 46605, JABLONEC NAD NISOU - RÝNOVICE · protokol CZ-3517-25-09-0825
-
Nový vlastník a provozovatel Auta 24 s.r.o. (IČO 27309037)
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (dovoz)
Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.
Záznamy bez uvedeného data
- Dovoz ze zahraničí – Italská republika (datum dovozu není v registru uvedeno)
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 6 (VOLVO S80 D5 2007 v ČR obvykle 4,3, medián 4)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 50,5 % (toto vozidlo dovezeno bylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 64,4 %
Srovnáváme s 188 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu VOLVO S80 D5
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (66)
Identifikace
- Tovární značka
- VOLVO
- Obchodní označení
- S80 D5
- Typ
- VOLVO S80 D5 A / A
- Varianta
- AS71
- Verze
- AS7141
- Typ kód
- A
- VIN
- YV1AS714171006357
- PČV
- 5674436
- Druh vozidla
- OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- AA SEDAN
- Kategorie vozidla
- M1
- Výrobce vozidla
- VOLVO CAR CORPORATION, GÖTEBORG, ŠVÉDSKO
- Rok výroby
- 2007
- Datum 1. registrace
- 27. 9. 2007
- Datum 1. registrace v ČR
- 30. 4. 2008
- Druh (typ)
- SEDAN
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- VOLVO CAR CORPORATION, AB, GÖTEBORG, ŠVÉDSKO
- Typ motoru
- D5244T
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 136 / 4000
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 2400
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 1 PŘEDNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 225
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 2003/76B
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO 4
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.53
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- 232 / 133 / 169
- Spotřeba předpis
- ES2004/3
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 8.8 / 5 / 6.4
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 78/ 3000
- Za jízdy
- 73
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 4851/ 1893/ 1493
- Rozvor [mm]
- 2835
- Provozní hmotnost
- 1631
- Hmotnosti zatížení SZ
- 90
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 2190/ 2190
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1200/ 1200
1040/ 1040
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 1600/ 1600
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 3790/ 3790
- Zatížení střechy
- 100
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 225/55 R 16 94V/ 7.0 J X 16 ET50
225/55 R 16 94V/ 7.0 J X 16 ET50
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- VOLVO CAR CORPORATION, GÖTEBORG, ŠVÉDSKO
- Barva
- STŘÍBRNÁ-METAL
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 5 / 5 /
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 6330-006-00
- ES/EU
- e9*2001/116*0057*
- Číslo ORV
- UBN945743
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Doplňkový text na TP
- 2ZN, GENERALI 9312496148, GENERALI 9263179102
- Další záznamy
- Výbava: 8 x airbag, DSTC,klimatizace.
CO2: 232/133/169 g/km
Variabilní provedení vozidla:
*20-21: 7.0 J x 17 ET50; 225/50 R17 94V
8.0 J x 17 ET55; 245/45 R17 94V
8.0 J x 18 ET55; 245/40 R18 94V
doporučené zimní pneumatiky
7 J x 16 ET50; 205/60 R16 94Q M+S (pro rychlost max. 160 km/h)
Vozidlo může být vybaveno náhradním kolem pro nouzové dojetí 4.00 B x 17 ET50; T125/80 R17 (PRO RYCHLOST MAX. 160KM/HOD.)
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č.56/2001 SB.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: YV1AS714171006357
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.