VOLVO V70

  • 2000
  • ČERNÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 2461 cm³
  • 103 kW ≈ 140 k

VINYV1SW720211042273

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 15:21 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YV1SW720211042273

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2000. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
VOLVO
Model
V70
Typ
VOLVO V70 2.5 D YV1SW7202 / SW7202
Rok výroby
2000
Datum 1. registrace
15. 8. 2000
Datum 1. registrace v ČR
15. 8. 2000
Barva
ČERNÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
2461 cm³
Výkon
103 kW
Kategorie
M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 30. 6. 2028
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
234 090 km
při prohlídce 30. 6. 2026

Obvyklé u modelu ve stáří 26 let: 319–438 tis. km (medián 377 956 km, 176 vozidel). Toto vozidlo: nižší nájezd než u 3/4 vozidel.

1
Vlastníků v registru
OMNIPOL Defence a.s.
od 8. 9. 2005

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
15. 8. 2000 První registrace GMAC, s.r.o., v likvidaci (IČO 25634208) Registr silničních vozidel
9. 8. 2001 Nový provozovatel ADRIATICO, spol. s r.o. v likvidaci (IČO 60491523) Registr silničních vozidel
8. 9. 2005 Nový vlastník OMNIPOL Defence a.s. (IČO 25063138) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

100 000150 000200 000250 000 200920122015201820212024 10. 11. 2008: 102 922 km7. 2. 2011: 123 135 km6. 2. 2013: 151 106 km14. 4. 2015: 166 999 km29. 3. 2017: 190 426 km14. 3. 2019: 210 277 km18. 10. 2021: 215 612 km14. 2. 2024: 223 706 km30. 6. 2026: 234 090 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
30. 6. 2026 Pravidelná STK + měření emisí Roztoky (č. 3231) 234 090 km způsobilé
2 lehké
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
30. 6. 2028
14. 2. 2024 Pravidelná STK + měření emisí Roztoky (č. 3231) 223 706 km způsobilé
3 lehké
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 5.3.4.2.1 Prachovka na hnacím hřídeli kola (poloose) je prasklá, avšak nedochází k úniku maziva. lehká
14. 2. 2026
18. 10. 2021 Pravidelná STK + měření emisí Roztoky (č. 3231) 215 612 km způsobilé
3 lehké
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
18. 10. 2023
14. 3. 2019 Pravidelná STK + měření emisí Roztoky (č. 3231) 210 277 km způsobilé
2 lehké
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
14. 3. 2021
29. 3. 2017 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3231) 190 426 km způsobilé bez závad 29. 3. 2019
14. 4. 2015 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3231) 166 999 km způsobilé
1 lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) – poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
14. 4. 2017
6. 2. 2013 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3231) 151 106 km způsobilé bez závad 6. 2. 2015
7. 2. 2011 Pravidelná STK Hlavní město Praha (č. 3108) 123 135 km způsobilé bez závad 7. 2. 2013
10. 11. 2008 Pravidelná STK Hlavní město Praha (č. 3104) 102 922 km způsobilé
2 lehké
  • 5203 Některé zpětné zrcátko je uvolněné nebo mírně poškozené, avšak doposud použitelné (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 6222 Svítí jen část osvětlení zadní tabulky státní poznávací značky (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
10. 11. 2010

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový provozovatel GMAC, s.r.o., v likvidaci (IČO 25634208)
  2. Nový provozovatel ADRIATICO, spol. s r.o. v likvidaci (IČO 60491523)
  3. Nový vlastník OMNIPOL Defence a.s. (IČO 25063138)
    Evidenční kontrola výsledek: výsledek nezjištěn · platnost do 8. 9. 2005 · stanice: PLZEŇSKÁ 215B, 15000, PRAHA 5
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 2. 2013 · stanice: RADIMOVA 2327/39, 16900, PRAHA 6 - BŘEVNOV
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 2. 2015 · stanice: PŘÍLEPSKÁ 1909, 252 63, ROZTOKY U PRAHY
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 4. 2017 · stanice: PŘÍLEPSKÁ 1909, 252 63, ROZTOKY U PRAHY
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 3. 2019 · stanice: PŘÍLEPSKÁ 1909, 252 63, ROZTOKY U PRAHY · protokol CZ-3231-17-03-1326
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 3. 2021 · stanice: PŘÍLEPSKÁ 1909, 252 63, ROZTOKY U PRAHY · protokol CZ-3231-19-03-0631
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 10. 2023 · stanice: PŘÍLEPSKÁ 1909, 252 63, ROZTOKY U PRAHY · protokol CZ-3231-21-10-0966
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 2. 2026 · stanice: PŘÍLEPSKÁ 1909, 252 63, ROZTOKY U PRAHY · protokol CZ-3231-24-02-0525
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 6. 2028 · stanice: PŘÍLEPSKÁ 1909, 252 63, ROZTOKY U PRAHY · protokol CZ-3231-26-06-1252
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 1 (VOLVO V70 2000 v ČR obvykle 2,9, medián 3)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 53,6 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 27,4 %

Srovnáváme s 748 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu VOLVO V70

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • ABS
  • AIRBAG
  • KATALYZÁTOR

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (68)

Identifikace

Tovární značka
VOLVO
Obchodní označení
V70
Typ
VOLVO V70 2.5 D YV1SW7202 / SW7202
Varianta
2.5 D
Typ kód
SW7202
VIN
YV1SW720211042273
PČV
10792860
Druh vozidla
OSOBNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
OSOBNÍ KOMBI
Kategorie vozidla
M1
Výrobce vozidla
.
Rok výroby
2000
Datum 1. registrace
15. 8. 2000
Datum 1. registrace v ČR
15. 8. 2000
Druh (typ)
OSOBNÍ KOMBI
Zařazení vozidla
RSV

Motor a pohon

Výrobce motoru
VOLKSWAGEN, AG, WOLFSBURG, SRN
Typ motoru
D5252T
Číslo motoru
221005
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
103 / 4000
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
2461
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ -1 PŘEDNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
200
Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
0

Emise a spotřeba

Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
1.4
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
/ /
Spotřeba předpis
EU 93/116
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
8.8 / 5.1 / 6.5
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
79/ 3000
Za jízdy
74

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
4710/ 1804/ 1464
Rozvor [mm]
2755
Rozchod [mm]
/ / /
Provozní hmotnost
1596
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
2150/ 2150
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1110/ 1110
1120/ 1120
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
1800/ 1800
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
500/ 500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
3950/ 3950
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
100
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
195/65 R 15 88 H/ 6.5J X 15 ET 43
195/65 R 15 88 H/ 6.5J X 15 ET 43
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
VOLVO CAR CORPORATION, AB, GÖTEBORG, ŠVÉDSKO
Výrobní číslo karoserie
YV1SW720211042273
Barva
ČERNÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
5 / 5 / 0
Spojovací zařízení - druh
ISO 50
ABS
ano
ASR
ano
Airbag
6
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
4229-001-00
Číslo TP
AO884059
Číslo ORV
AAJ078219
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Doplňkový text na TP
DLE SPISU VLASTNÍK OMNIPOL A.S.

Další ověření (externí odkazy)