VOLVO V70

  • 2000
  • ŠEDÁ-PASTEL
  • motorová nafta (NM)
  • 2461 cm³
  • 103 kW ≈ 140 k

VINYV1SW7202Y1017623

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 6:25 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YV1SW7202Y1017623

STK propadla 26. 9. 2026. Novější prohlídka se mohla do registru dostat až po měsíční aktualizaci.
Hlídat toto vozidlo

Semafor rizik

červená

Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.

  • Červenáz registru Technická kontrola (STK) je propadláPoslední platná pravidelná prohlídka v registru skončila 26. 9. 2026 (posuzujeme ke dni údajů z registru, novější prohlídka se mohla do registru dostat až později). Vozidlo bez platné STK nesmí jezdit po silnicích.
  • Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Italská republika), datum dovozu 20. 11. 2014. U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2000. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
  • Informacez registru V minulosti bylo vyřazeno z provozuV historii je záznam o dočasném vyřazení vozidla z provozu. Podrobnosti najdete na časové ose.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
VOLVO
Model
V70
Typ
/ SW7202
Datum 1. registrace
1. 1. 2000
Datum 1. registrace v ČR
20. 11. 2014
Barva
ŠEDÁ-PASTEL
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
2461 cm³
Výkon
103 kW
Kategorie
M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK propadlá
platnost do 26. 9. 2026
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
292 657 km
při prohlídce 26. 9. 2024
3
Vlastníků v registru
AUTOREA AUTO s.r.o.
od 6. 11. 2023

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
1. 1. 2000 První registrace Registr silničních vozidel
20. 11. 2014 Dovoz do ČR Registr silničních vozidel
20. 11. 2014 Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba Registr silničních vozidel
2. 11. 2020 Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba Registr silničních vozidel
6. 11. 2023 Nový vlastník a provozovatel AUTOREA AUTO s.r.o. (IČO 27817016) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

150 000200 000250 000300 000 20152017201920212023 13. 11. 2014: 194 575 km24. 10. 2016: 242 146 km18. 10. 2018: 255 868 km19. 10. 2018: 255 931 km29. 10. 2020: 270 330 km30. 10. 2020: 270 331 km27. 10. 2022: 282 922 km27. 10. 2022: 282 951 km2. 11. 2023: 285 475 km26. 9. 2024: 292 652 km26. 9. 2024: 292 657 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
26. 9. 2024 Pravidelná STK Vsetín (č. 3819) 292 657 km způsobilé bez závad 26. 9. 2026
26. 9. 2024 Měření emisí Vsetín (č. 481005) 292 652 km způsobilé bez závad 26. 9. 2026
2. 11. 2023 Evidenční kontrola Vsetín (č. 3819) 285 475 km způsobilé bez závad
27. 10. 2022 Pravidelná STK Vizovice (č. 3768) 282 951 km způsobilé 1 lehká 27. 10. 2024
27. 10. 2022 Měření emisí Vsetín (č. 481003) 282 922 km způsobilé bez závad 27. 10. 2024
30. 10. 2020 Pravidelná STK Vsetín (č. 3819) 270 331 km způsobilé 2 lehké 30. 10. 2022
29. 10. 2020 Měření emisí Vsetín (č. 481023) 270 330 km způsobilé bez závad 29. 10. 2022
19. 10. 2018 Pravidelná STK Vizovice (č. 3768) 255 931 km způsobilé 2 lehké 19. 10. 2020
18. 10. 2018 Měření emisí Vsetín (č. 481023) 255 868 km způsobilé bez závad 18. 10. 2020
24. 10. 2016 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3845) 242 146 km způsobilé bez závad 24. 10. 2018
13. 11. 2014 Před schvál. tech. způsob. vozidla Zlínský kraj (č. 3845) 194 575 km způsobilé bez závad 13. 11. 2014

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví.

Časová osa vozidla

  1. První registrace ve světě
  2. Prohlídka před schválením technické způsobilosti výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 11. 2014 · stanice: POLIČNÁ 508, 75701, POLIČNÁ · protokol CZ-3845-14-11-0531
  3. První registrace v ČR
    Dovoz ze zahraničí Italská republika
    Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 11. 2016
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 10. 2018 · stanice: POLIČNÁ 508, 75701, POLIČNÁ · protokol CZ-3845-16-10-1142
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 10. 2018 · stanice: POLIČNÁ 508, 75701, POLIČNÁ
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 10. 2020 · stanice: Zlínská ulice 1160, 76312, Vizovice · protokol CZ-3768-18-10-1004
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 10. 2022 · stanice: BOBRKY 2270, 75501, VSETÍN · protokol CZ-3819-20-10-1212
  7. Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 10. 2024 · stanice: Zlínská ulice 1160, 76312, Vizovice · protokol CZ-3768-22-10-1426
  9. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: BOBRKY 2270, 75501, VSETÍN · protokol CZ-3819-23-11-0142
  10. Nový vlastník a provozovatel AUTOREA AUTO s.r.o. (IČO 27817016)
    Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
  11. Konec vyřazení z provozu VSETÍN
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 9. 2026 · stanice: BOBRKY 2270, 75501, VSETÍN · protokol CZ-3819-24-09-1082
    Vyřazení z provozu Zánik pojištění
    Konec vyřazení z provozu VSETÍN
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (dovoz)

Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.

Jak číst tento údaj (vyřazení)

Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 3. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (66)

Identifikace

Tovární značka
VOLVO
Obchodní označení
V70
Typ
/ SW7202
Typ kód
SW7202
VIN
YV1SW7202Y1017623
PČV
13283869
Druh vozidla
OSOBNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
AC KOMBI
Kategorie vozidla
M1
Výrobce vozidla
VOLVO CC, GÖTEBORG, ŠVÉDSKO
Datum 1. registrace
1. 1. 2000
Datum 1. registrace v ČR
20. 11. 2014
Druh (typ)
KOMBISAMONOSNÁ
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
VOLKSWAGEN, AG, WOLFSBURG, SRN
Typ motoru
D5252T
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
103 / 4000
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
2461
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ -1 PŘEDNÍ
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
200

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 96/69
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 2
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
1.4
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
/ / 172
Spotřeba předpis
EU 93/116
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
8.8 / 5.1 / 6.5
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
84/ 3000
Za jízdy
74

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
4710/ 1804/ 1464
Rozvor [mm]
2755
Rozchod [mm]
/ / /
Provozní hmotnost
1628
Hmotnosti zatížení SZ
85
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
2150/ 2150
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1110/ 1110
1120/ 1120
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
1800/ 1800
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
500/ 500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
3950/ 3950
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
100
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
195/65 R 15 88 H / 6.5J X 15 ET 43
195/65 R 15 88 H / 6.5J X 15 ET 43
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
VOLVO CAR CORPORATION, AB, GÖTEBORG, ŠVÉDSKO
Barva
ŠEDÁ-PASTEL
Počet míst celkem / k sezení / k stání
5 / 5 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA A50-X
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
4229-001-00
ES/EU
E4*98/14*0040*00
Číslo ORV
UBI649979
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Doplňkový text na TP
VYŘAZENO VE SŘ: MUVS-S 21321/2024/607/OSA-VA
Další záznamy
JE-LI VOZIDLO VYBAVENO INTEGROVANÝM PODÉLNÝM STŘEŠNÍM NOSIČEM
ZAVAZADEL, ZMĚNÍ SE CELKOVÁ VÝŠKA NA 1 488 MM.
ALTERNATIVNĚ LZE POUŽÍT PNEUMATIK O ROZMĚRU:
205/55 R 16 90 W NA RÁFCÍCH 6.5J X 16 ET 43 NEBO 7.0J X 16 ET 49,
215/55 R 16 90 W NA RÁFCÍCH 6.5J X 16 ET 43 NEBO 7.0J X 16 ET 49,
225/45 R 17 90 W NA RÁFCÍCH 7.5J X 17 ET 49,
A NEBO ZIMNÍCH PNEUMATIK O ROZMĚRU:
195/65 R 15 88 Q NA RÁFCÍCH 6.5J X 15 ET 43,
205/55 R 16 88 Q NA RÁFCÍCH 6.5J X 16 ET 43 NEBO 7.0J X 16 ET 43.
RÁFKY MOHOU BÝT Z LEHKÉ SLITINY.
VOZIDLO MŮŽE BÝT VYBAVENO REZERVNÍM KOLEM, PRO NOUZOVÉ DOJETÍ, O
ROZMĚRU: T 125/80 R 17 NA RÁFKU 4B X 17 ET 43.
VOZIDLO JE VYBAVENO INTEGROVANÝM STŘEDNÍM BRZDOVÝM SVĚTLEM DLE
HOMOLOGACE S3-E1 02976.
DÁLE MŮŽE BÝT VOZIDLO VYBAVENO DOPLŇKOVOU VÝBAVOU (NAPŘ. KLIMATIZACÍ,
STŘEŠNÍM OKNEM, APOD.), PAK SE ZVÝŠÍ POHOTOVOSTNÍ A SNÍŽÍ UŽITEČNÁ
HMOTNOST AŽ O 115 KG.
SVISLÉ ZATÍŽENÍ NA ČEP TAŽNÉHO ZAŘÍZENÍ ISO 50 MŮŽE BÝT AŽ 75 KG.
(ZADNÍ NOUZOVÁ SEDADLA JSOU HOMOLOGOVÁNA POUZE PRO PŘEPRAVU DĚTÍ O
HMOTNOSTI MAX. 40 KG A VÝŠCE MAX. 150 CM.)
VOZIDLO PLNÍ USTANOVENÍ VYHLÁŠKY MD Č. 102/95 SB. VE ZNĚNÍ POZDĚJŠÍCH
ZMĚN A DOPLŇKŮ S VÝJIMKAMI (§/ODST.):
33/3 - NĚKTERÉ OVLADAČE NEJSOU OZNAČENY PŘEDEPSANÝMI SYMBOLY A NĚKTERÉ
NEJSOU PROSVĚTLENY,
63/4 - ZADNÍ SVÍTILNA SE SVĚTLEM DO MLHY SE SAMOČINNĚ VYPNE AŽ PŘI
UVEDENÍ MOTORU VOZIDLA DO KLIDU.
TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ VYHOVUJE STANOVENÝM PODMÍNKÁM SCHVÁLENÉHO DLE PŘEDPISU EHK /OSN 55
KE DNI VYSTAVENÍ TECHNICKÉHO PROTOKOLU 13.11.2014 MÁ VOZIDLO NAJETO 194 575KM.
DOVOZ ITÁLIE 20.11.2014
ORIGINÁL TP ITÁLIE ODEBRÁN NA MĚÚ VSETÍN
ROK VÝROBY NEURČEN DATUM PRVNÍ REGISTRACE DLE TP ITÁLIE 01.01.2000
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB. VE ZNĚNÍ PLATNÝCH PŘEDPISŮ.
**********************************************************************************************************************

Další ověření (externí odkazy)