VOLVO FH 12-16

  • 2004
  • ČERVENÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 12124 cm³
  • 338 kW ≈ 460 k

VINYV2A4DBC02A538823

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 15:04 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YV2A4DBC02A538823

Semafor rizik

červená

Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.

  • Červenáz registru Vozidlo je vyřazeno z provozuVozidlo je v registru vedeno jako vyřazené z provozu a nesmí jezdit po silnicích. Důvod v registru: Na žádost vlastníka.
  • Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Spolková republika Německo), datum dovozu 19. 10. 2016. U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2004. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
VOLVO
Model
FH 12-16
Typ
/ c
Datum 1. registrace
22. 7. 2004
Datum 1. registrace v ČR
19. 10. 2016
Barva
ČERVENÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
12124 cm³
Výkon
338 kW
Kategorie
N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
vyřazené z provozu

Aktuálně v registru

Stav tachometru
473 503 km
při prohlídce 12. 11. 2021
1
Vlastníků v registru
Marcel Ondra
od 19. 10. 2016

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
22. 7. 2004 První registrace Registr silničních vozidel
19. 10. 2016 Dovoz do ČR Registr silničních vozidel
19. 10. 2016 Nový vlastník a provozovatel Marcel Ondra (IČO 75812622) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

300 000350 000400 000450 000500 000 20172018201920202021 18. 10. 2016: 332 319 km13. 11. 2017: 363 312 km5. 11. 2018: 394 114 km5. 11. 2018: 394 170 km13. 11. 2019: 422 030 km16. 11. 2020: 460 061 km16. 11. 2020: 460 062 km12. 11. 2021: 473 502 km12. 11. 2021: 473 503 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
12. 11. 2021 Pravidelná STK Slavkov u Brna (č. 3725) 473 503 km způsobilé
2 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
12. 11. 2022
12. 11. 2021 Měření emisí Slavkov u Brna (č. 470318) 473 502 km způsobilé bez závad 12. 11. 2022
16. 11. 2020 Pravidelná STK Slavkov u Brna (č. 3725) 460 062 km způsobilé
3 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 4.5.1.1.1 Nesvítí některý přední mlhový světlomet nebo zadní mlhová svítilna na straně přivrácené ke kraji vozovky. lehká
16. 11. 2021
16. 11. 2020 Měření emisí Slavkov u Brna (č. 571206) 460 061 km způsobilé bez závad 16. 11. 2021
13. 11. 2019 Pravidelná STK + měření emisí Slavkov u Brna (č. 3725) 422 030 km způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 4.1.2.1.3 Natočení obrazu rozhraní potkávacího světlometu chybné, ale nezpůsobuje oslnění. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
13. 11. 2020
5. 11. 2018 Pravidelná STK Slavkov u Brna (č. 3725) 394 170 km způsobilé
3 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
5. 11. 2019
5. 11. 2018 Měření emisí Slavkov u Brna (č. 571206) 394 114 km způsobilé bez závad 5. 11. 2019
13. 11. 2017 Pravidelná STK Slavkov u Brna (č. 3725) 363 312 km způsobilé
3 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 0.2.2.1.5 Údaje na výrobním štítku, kromě výrobního čísla, neodpovídají údajům uvedeným v dokumentaci vozidla, nebo chybí. lehká
13. 11. 2018
18. 10. 2016 Před registrací Jihomoravský kraj (č. 3725) 332 319 km způsobilé
2 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 0.2.2.1.5 Údaje na výrobním štítku, kromě výrobního čísla, neodpovídají údajům uvedeným v dokumentaci vozidla, nebo chybí. lehká
18. 10. 2016

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace ve světě
  2. Prohlídka před registrací výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 10. 2016 · stanice: ČESKOSLOVENSKÉ ARMÁDY 217, 68401, SLAVKOV U BRNA
  3. První registrace v ČR
    Dovoz ze zahraničí Spolková republika Německo
    Nový vlastník a provozovatel Marcel Ondra (IČO 75812622)
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 10. 2017 · stanice: ČESKOSLOVENSKÉ ARMÁDY 217, 68401, SLAVKOV U BRNA
    Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
  4. Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
  5. Konec vyřazení z provozu SLAVKOV U BRNA
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 11. 2018 · stanice: ČESKOSLOVENSKÉ ARMÁDY 217, 68401, SLAVKOV U BRNA · protokol CZ-3725-17-11-0561
  7. Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
  8. Konec vyřazení z provozu SLAVKOV U BRNA
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 11. 2019 · stanice: ČESKOSLOVENSKÉ ARMÁDY 217, 68401, SLAVKOV U BRNA · protokol CZ-3725-18-11-0146
  10. Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
  11. Konec vyřazení z provozu SLAVKOV U BRNA
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 11. 2020 · stanice: ČESKOSLOVENSKÉ ARMÁDY 217, 68401, SLAVKOV U BRNA · protokol CZ-3725-19-11-0604
  13. Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
  14. Konec vyřazení z provozu SLAVKOV U BRNA
  15. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 11. 2021 · stanice: ČESKOSLOVENSKÉ ARMÁDY 217, 68401, SLAVKOV U BRNA · protokol CZ-3725-20-11-0667
  16. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 11. 2022 · stanice: ČESKOSLOVENSKÉ ARMÁDY 217, 68401, SLAVKOV U BRNA · protokol CZ-3725-21-11-0747
  17. Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
  18. Konec vyřazení z provozu SLAVKOV U BRNA
  19. Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (dovoz)

Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.

Jak číst tento údaj (vyřazení)

Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.

Zprávy z registru

  • Alt.pneu PN, ZN1, ZN2.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (66)

Identifikace

Tovární značka
VOLVO
Obchodní označení
FH 12-16
Typ
/ c
Varianta
6X2 PUSHER
Typ kód
c
VIN
YV2A4DBC02A538823
PČV
14274173
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BC TAHAČ NÁVĚSŮ
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
VOLVO TRUCK CORP., GÖTEBORG, ŠVÉDSKO
Datum 1. registrace
22. 7. 2004
Datum 1. registrace v ČR
19. 10. 2016
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
VOLVO POWERTRAIN CORPORATION
Typ motoru
D12C460EMEC99
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
338 / 1800
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
12124
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
3/ - 1 ZADNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90
Nejvyšší rychlost omezení
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2001/27
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO IV
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.61
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
/ /
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
0 / 0 / 0
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
90/ 1350
Za jízdy
80

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
6300/ 2500/ 4000
Rozvor [mm]
2750+1390
Rozchod [mm]
/ / /
Provozní hmotnost
8500
Hmotnosti zatížení SZ
12000
Hmotnosti zatížení SZ typ
T
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
26000/ 26000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
8000/ 8000
7100/ 7100
11500/ 11500
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
24000/ 24000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
48000/ 48000
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
315/80R22.5-156 K [2] / 22.5X9.00
315/80R22.5-156 K [2] / 22.5X9.00
315/80R22.5/145K [2] / 22.5X9.00
/

Karoserie a výbava

Barva
ČERVENÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
3 / 3 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA G50-X
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ne
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ne
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
VYŘAZENO Z PROVOZU
ZTP
10174-116-00
Číslo ORV
UBI667899
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Doplňkový text na TP
07.03. 2024 RZ + ORV uloženy v depozitzu
Další záznamy
19.10.2016PRVNÍ REG. DLE TP (A) 22.07.2004.
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 301/2001 SB. VE ZNĚNÍ POZDĚJŠÍCH ZMĚN A DOPLŇKŮ.
ALTERNATIVNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
1. NÁPRAVA: 385/65 R 22.5 156 K NA RÁFKU 22.5 X 11.75
2. NÁPRAVA: 295/80 R 22.5 152 K NA RÁFKU 22.5 X 9.00
3. NÁPRAVA: 295/80 R 22.5 -/145 K NA RÁFKU 22.5 X 9.00 (2)
ALTERNATIVNĚ LZE NA ZÁKLADĚ VYJÁDŘENÍ AKRED. ZÁST.: N.3 - 22.5 X 9.00, 315/80 R 22.5 154-L.

Další ověření (externí odkazy)