VOLVO FH13 460 42T
- 2012
- BÍLÁ
- motorová nafta (NM)
- 12777 cm³
- 345 kW ≈ 469 k
VINYV2AG20AXCB633060
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 23:01 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YV2AG20AXCB633060
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- VOLVO
- Model
- FH13 460 42T
- Typ
- / FH 42T B
- Datum 1. registrace
- 24. 7. 2012
- Datum 1. registrace v ČR
- 24. 7. 2012
- Barva
- BÍLÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 12777 cm³
- Výkon
- 345 kW
- Kategorie
- N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: LS TRANS s.r.o. (IČO 28125819) od 6. 3. 2019
- Provozovatel: LS TRANS s.r.o. (IČO 28125819) od 6. 3. 2019
Obvyklé u modelu ve stáří 13 let: 875–1 285 tis. km (medián 1 130 604 km, 41 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 24. 7. 2012 | První registrace | SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. (IČO 61061344) | Registr silničních vozidel |
| 24. 7. 2012 | Nový provozovatel | ELTSEN a.s. (IČO 62957104) | Registr silničních vozidel |
| 3. 3. 2017 | Nový vlastník | ELTSEN a.s. (IČO 62957104) | Registr silničních vozidel |
| 6. 3. 2019 | Nový vlastník a provozovatel | LS TRANS s.r.o. (IČO 28125819) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 28. 11. 2025 | Pravidelná STK + měření emisí | Písek (č. 3318) | 1 165 733 km | způsobilé | 3 lehké
| 28. 11. 2026 |
| 4. 12. 2024 | Pravidelná STK | Písek (č. 3318) | 1 111 303 km | způsobilé | 3 lehké
| 4. 12. 2025 |
| 14. 11. 2024 | Měření emisí | Vodňany (č. 530713) | 1 108 451 km | způsobilé | bez závad | 14. 11. 2025 |
| 13. 12. 2023 | Pravidelná STK | Písek (č. 3318) | 1 065 882 km | způsobilé | 6 lehkých
| 13. 12. 2024 |
| 13. 12. 2023 | Měření emisí | Vodňany (č. 530713) | 1 065 860 km | způsobilé | bez závad | 13. 12. 2024 |
| 19. 12. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Písek (č. 3318) | 1 022 730 km | způsobilé | 5 lehkých
| 19. 12. 2023 |
| 8. 12. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Písek (č. 3318) | 969 141 km | způsobilé | 6 lehkých
| 8. 12. 2022 |
| 24. 6. 2020 | Pravidelná STK | Písek (č. 3318) | 892 235 km | způsobilé | 5 lehkých
| 24. 6. 2021 |
| 24. 6. 2020 | Měření emisí | Písek (č. 430519) | 892 234 km | způsobilé | bez závad | 24. 6. 2021 |
| 3. 7. 2019 | Opakovaná STK | Písek (č. 3318) | 846 986 km | způsobilé | 3 lehké
| 26. 6. 2020 |
| 26. 6. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Písek (č. 3318) | 845 743 km | dočasně způsobilé | 3 lehké, 1 vážná
| 26. 6. 2020 |
| 4. 3. 2019 | Evidenční kontrola | Benešov (č. 3223) | 830 843 km | způsobilé | bez závad | |
| 26. 6. 2018 | Pravidelná STK + měření emisí | Benešov (č. 3223) | 784 422 km | způsobilé | 2 lehké
| 26. 6. 2019 |
| 28. 6. 2017 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3223) | 665 302 km | způsobilé | bez závad | 28. 6. 2018 |
| 27. 2. 2017 | Evidenční kontrola | Středočeský kraj (č. 3223) | 619 285 km | způsobilé | bez závad | |
| 8. 7. 2016 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3223) | 545 635 km | způsobilé | 4 lehké
| 8. 7. 2017 |
| 8. 7. 2015 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3223) | 416 494 km | způsobilé | bez závad | 8. 7. 2016 |
| 18. 7. 2014 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3223) | 287 824 km | způsobilé | bez závad | 18. 7. 2015 |
| 22. 7. 2013 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3107) | 145 173 km | způsobilé | bez závad | 22. 7. 2014 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. (IČO 61061344)Nový provozovatel ELTSEN a.s. (IČO 62957104)Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 7. 2013 · stanice: FIKTIVNÍ, 99999, OBECNÍ ÚŘADYVybavení zapsané v registru: ABSVybavení zapsané v registru: OMEZ. RYCHLOSTIVybavení zapsané v registru: ZÁVĚS
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 7. 2014 · stanice: DOBRONICKÁ 635, 14800, PRAHA 4Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 7. 2014 · stanice: DOBRONICKÁ 635, 14800, PRAHA 4 · protokol CZ-3107-13-07-0268
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 7. 2015 · stanice: DLOUHÉ POLE 31, 25601, BENEŠOV · protokol CZ-3223-14-07-1145Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 7. 2015 · stanice: DLOUHÉ POLE 31, 25601, BENEŠOV
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 7. 2016 · stanice: DLOUHÉ POLE 31, 25601, BENEŠOV · protokol CZ-3223-15-07-0497Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 7. 2016 · stanice: DLOUHÉ POLE 31, 25601, BENEŠOV
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 7. 2017 · stanice: DLOUHÉ POLE 31, 25601, BENEŠOV · protokol CZ-3223-16-07-0355Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 7. 2017 · stanice: DLOUHÉ POLE 31, 25601, BENEŠOV
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: DLOUHÉ POLE 31, 25601, BENEŠOV · protokol CZ-3223-17-02-1336
-
Nový vlastník ELTSEN a.s. (IČO 62957104)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 6. 2018 · stanice: DLOUHÉ POLE 31, 25601, BENEŠOV · protokol CZ-3223-17-06-2003
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 6. 2019 · stanice: DLOUHÉ POLE 31, 25601, BENEŠOV · protokol CZ-3223-18-06-1798
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: DLOUHÉ POLE 31, 25601, BENEŠOV · protokol CZ-3223-19-03-0122
-
Nový vlastník a provozovatel LS TRANS s.r.o. (IČO 28125819)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 26. 7. 2019 · stanice: U HŘEBČINCE 2534, 397 01, PÍSEK · protokol CZ-3318-19-06-0299
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 6. 2020 · stanice: U HŘEBČINCE 2534, 397 01, PÍSEK · protokol CZ-3318-19-07-0020
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 6. 2021 · stanice: U HŘEBČINCE 2534, 397 01, PÍSEK · protokol CZ-3318-20-06-0308
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 12. 2022 · stanice: U HŘEBČINCE 2534, 397 01, PÍSEK · protokol CZ-3318-21-12-0051
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 12. 2023 · stanice: U HŘEBČINCE 2534, 397 01, PÍSEK · protokol CZ-3318-22-12-0141
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 12. 2024 · stanice: U HŘEBČINCE 2534, 397 01, PÍSEK · protokol CZ-3318-23-12-0097
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 12. 2025 · stanice: U HŘEBČINCE 2534, 397 01, PÍSEK · protokol CZ-3318-24-12-0025
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 11. 2026 · stanice: U HŘEBČINCE 2534, 397 01, PÍSEK · protokol CZ-3318-25-11-0268
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 3. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- ABS
- OMEZ. RYCHLOSTI
- ZÁVĚS
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (63)
Identifikace
- Tovární značka
- VOLVO
- Obchodní označení
- FH13 460 42T
- Typ
- / FH 42T B
- Verze
- HC1
- Typ kód
- FH 42T B
- VIN
- YV2AG20AXCB633060
- PČV
- 12329931
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- BC TAHAČ NÁVĚSŮ
- Kategorie vozidla
- N3
- Výrobce vozidla
- VOLVO TRUCK CORP., GÖTEBORG, ŠVÉDSKO
- Datum 1. registrace
- 24. 7. 2012
- Datum 1. registrace v ČR
- 24. 7. 2012
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- VOLVO PT CORPORATION, GÖTEBORG, ŠVÉDSKO
- Typ motoru
- D13C460
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 345 / 1900
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 12777
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 1 ZADNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
- Nejvyšší rychlost omezení
- 90
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 2008/74K
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.56
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Spotřeba při rychlosti [l.100 km⁻¹]
- 0 /
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 85/ 1425
- Za jízdy
- 79
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 5985/ 2495/ 4000
- Rozvor [mm]
- 3800
- Provozní hmotnost
- 7825
- Hmotnosti provozní Do
- 8250
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 20000/ 18000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 7500/ 7500
13000/ 11500
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 44000/ 44000
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 385/65 R 22.5 158 L/ 22.5 X 11.75
315/70 R 22.5 154/150 L [2] / 22.5 X 9.00
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- BÍLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA G50-X
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ano
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 6. 2. 5084
- Číslo TP
- UM833080
- Číslo ORV
- UAX352649
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Další záznamy
- VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
#20: 22.5 X 11.75; 385/55 R 22.5 158 L, 22.5 X 9.00; 315/70 R 22.5 154/150 L
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: YV2AG20AXCB633060
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.