VOLVO FH13 460 64R
- 2010
- MODRÁ
- motorová nafta (NM)
- 12777 cm³
- 345 kW ≈ 469 k
VINYV2AG20D2AB556188
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 6:36 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YV2AG20D2AB556188
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Vozidlo je vyřazeno z provozuVozidlo je v registru vedeno jako vyřazené z provozu a nesmí jezdit po silnicích. Důvod v registru: Na žádost vlastníka.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2010. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- VOLVO
- Model
- FH13 460 64R
- Typ
- VOLVO FH13 460 64R FH 64R B / FH 64R B
- Rok výroby
- 2010
- Datum 1. registrace
- 1. 4. 2010
- Datum 1. registrace v ČR
- 1. 4. 2010
- Barva
- MODRÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 12777 cm³
- Výkon
- 345 kW
- Kategorie
- T1b – TRAKTOR KOLOVÝ
- Stav v registru
- vyřazené z provozu
Aktuálně v registru
- Vlastník: Jiří Dostál (IČO 64261140) od 1. 4. 2010
- Provozovatel: Jiří Dostál (IČO 64261140) od 1. 4. 2010
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 1. 4. 2010 | První registrace | VFS FINANCIAL SERVISES CR S.R.O. | Registr silničních vozidel |
| 1. 4. 2010 | Nový vlastník a provozovatel | Jiří Dostál (IČO 64261140) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 9. 7. 2026 | Pravidelná STK | Olomouc (č. 3818) | 888 377 km | způsobilé | 3 lehké | 9. 7. 2028 |
| 9. 7. 2026 | Měření emisí | Olomouc (č. 180502) | 888 375 km | způsobilé | bez závad | 9. 7. 2030 |
| 6. 6. 2024 | Pravidelná STK | Olomouc (č. 3818) | 881 083 km | způsobilé | 2 lehké | 6. 6. 2026 |
| 6. 6. 2024 | Měření emisí | Olomouc (č. 480557) | 881 081 km | způsobilé | bez závad | 6. 6. 2028 |
| 30. 6. 2022 | Pravidelná STK | Olomouc (č. 3818) | 853 463 km | způsobilé | 4 lehké | 30. 6. 2024 |
| 30. 6. 2022 | Měření emisí | Olomouc (č. 480557) | 853 460 km | způsobilé | bez závad | 30. 6. 2026 |
| 21. 7. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Olomouc (č. 6813) | 807 465 km | způsobilé | 5 lehké | 21. 7. 2024 |
| 13. 8. 2019 | Pravidelná STK | Olomouc (č. 3818) | 763 912 km | způsobilé | 4 lehké | 13. 8. 2020 |
| 13. 8. 2019 | Měření emisí | Olomouc (č. 480557) | 763 910 km | způsobilé | bez závad | 13. 8. 2020 |
| 27. 4. 2018 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3818) | 693 668 km | způsobilé | 3 lehké | 27. 4. 2019 |
| 26. 4. 2018 | Měření emisí | Olomouc (č. 480557) | 693 666 km | – | bez závad | 26. 4. 2019 |
| 3. 4. 2017 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3818) | 632 858 km | způsobilé | 2 lehké | 3. 4. 2018 |
| 5. 4. 2016 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3723) | 542 807 km | způsobilé | 2 lehké | 5. 4. 2017 |
| 2. 4. 2015 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3818) | 466 915 km | způsobilé | bez závad | 2. 4. 2016 |
| 3. 4. 2014 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3818) | 367 509 km | způsobilé | bez závad | 3. 4. 2015 |
| 2. 4. 2013 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3723) | 279 967 km | způsobilé | bez závad | 2. 4. 2014 |
| 3. 4. 2012 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3723) | 174 926 km | způsobilé | bez závad | 3. 4. 2013 |
| 1. 4. 2011 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3723) | 68 948 km | způsobilé | bez závad | 1. 4. 2012 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník VFS FINANCIAL SERVISES CR S.R.O.Nový vlastník a provozovatel Jiří Dostál (IČO 64261140)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 4. 2012 · stanice: ZA OLOMOUCKOU, 79601, PROSTĚJOV · protokol CZ-3723-11-04-0002
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 4. 2013 · stanice: ZA OLOMOUCKOU, 79601, PROSTĚJOVPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 4. 2013 · stanice: ZA OLOMOUCKOU, 79601, PROSTĚJOV · protokol CZ-3723-12-04-0014
-
Konec: vlastník VFS FINANCIAL SERVISES CR S.R.O.
-
Vyřazení z provozu KONICE
-
Konec vyřazení z provozu KONICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 4. 2014 · stanice: ZA OLOMOUCKOU, 79601, PROSTĚJOV · protokol CZ-3723-13-04-0002
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 4. 2015 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC · protokol CZ-3818-14-04-0083Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 4. 2015 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 4. 2016 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC · protokol CZ-3818-15-04-0080Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 4. 2016 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Konec vyřazení z provozu KONICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 4. 2017 · stanice: ZA OLOMOUCKOU, 79601, PROSTĚJOV · protokol CZ-3723-16-04-0034Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 4. 2017 · stanice: ZA OLOMOUCKOU, 79601, PROSTĚJOV
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 4. 2018 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC · protokol CZ-3818-17-04-0015Konec vyřazení z provozu KONICE
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 4. 2019 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC · protokol CZ-3818-18-04-0857
-
Konec vyřazení z provozu KONICE
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 8. 2020 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC · protokol CZ-3818-19-08-0289
-
Konec vyřazení z provozu KONICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 7. 2024 · stanice: PODE MLÝNEM 763/11, 77900, OLOMOUC - HOLICE · protokol CZ-6813-20-57-9043
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Konec vyřazení z provozu KONICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 6. 2024 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC · protokol CZ-3818-22-06-0889
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 6. 2026 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC · protokol CZ-3818-24-06-0136
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 7. 2028 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC · protokol CZ-3818-26-07-0218
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (vyřazení)
Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (54)
Identifikace
- Tovární značka
- VOLVO
- Obchodní označení
- FH13 460 64R
- Typ
- VOLVO FH13 460 64R FH 64R B / FH 64R B
- Typ kód
- FH 64R B
- VIN
- YV2AG20D2AB556188
- PČV
- 8437620
- Druh vozidla
- TRAKTOR KOLOVÝ
- Kategorie vozidla
- T1b
- Výrobce vozidla
- VOLVO TRUCK CORP., GÖTEBORG, ŠVÉDSKO
- Rok výroby
- 2010
- Datum 1. registrace
- 1. 4. 2010
- Datum 1. registrace v ČR
- 1. 4. 2010
- Druh (typ)
- (99)NOSIČ VÝMĚNNÝCH ADAPTÉRŮ
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- VOLVO PT CORPORATION, GÖTEBORG, ŠVÉDSKO
- Typ motoru
- D13C460
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 345 / 1900
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 12777
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 3/ -2 DRUHÁ A TŘETÍ
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 2006/51G
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.69
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- / /
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 85/ 1425
- Za jízdy
- 79
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 7930/ 2550/ 3230
- Rozvor [mm]
- 3900+1370
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 10837
- Hmotnosti zatížení SZ
- 1000
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 29000/ 26000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 8000/ 8000
10500/ 9500
10500/ 9500
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 32000/ 24000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 60000/ 48000
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 385/65 R 22.5 158 L/ 22.5 X 11.75
315/80 R 22.5 156/150 L [2]/ 22.5 X 9.00
315/80 R 22.5 156/150 L [2]/ 22.5 X 9.00
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- RAMAT SERVIS , S.R.O.., ZLIV, ČR
- Barva
- MODRÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA C50-X
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- VYŘAZENO Z PROVOZU
- Číslo ORV
- UBL139297
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Doplňkový text na TP
- dne 08.07.2020 provedena přestavba vozidla-změna kategorie.
- Další záznamy
- *39: 26 000 / 24 000 – PRO PŘÍVĚS S NÁPRAVAMI UPROSTŘED
*41: 55 000 / 48 000 – MAX. SOUPRAVY PRO PŘÍVĚS S NÁPRAVAMI UPROSTŘED
VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
*44: 22.5 X 9.00; 315/80 R 22.5 156/150 L
VOZIDLO JE VYBAVENO OCHRANNOU KONSTRUKCÍ PROTI PŘEVRÁCENÍ (RÁM TYPU 8ROPS1) V.Č. 201057.
VOZIDLO JE VYBAVENO DOPLŇKOVÝM ŠTÍTKEM, KTERÝ JE UMÍSTĚN V BLÍZKOSTI VÝROBNÍHO ŠTÍTKU VOZIDLA.
VOZIDLO PO PŘESTAVBĚ PLNÍ POŽADAVKY STANOVENÉ ZÁK. 56/2001 SB. A SPLŇUJE SEZNAM VŠECH
REGULAČNÍCH AKTŮ PODLE SMĚRNICE 2003/37/ES.
DOPORUČENÝ ROZMĚR TABULKY REGISTRAČNÍ ZNAČKY 520X110 MM.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: YV2AG20D2AB556188
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.