VOLVO FH13 500 42T

  • 2011
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 12777 cm³
  • 375 kW ≈ 510 k

VINYV2AG30A2BA717156

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 8:40 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YV2AG30A2BA717156

Semafor rizik

červená

Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.

  • Červenáz registru Vozidlo je vyřazeno z provozuVozidlo je v registru vedeno jako vyřazené z provozu a nesmí jezdit po silnicích. Důvod v registru: Na žádost vlastníka.
  • Oranžováz registru Vozidlo mělo 4 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 3,7 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
  • Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 176 dnů (24. 8. 2011 až 16. 2. 2012). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2011. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
VOLVO
Model
FH13 500 42T
Typ
VOLVO FH13 500 42T FH 42T B / FH 42T B
Rok výroby
2011
Datum 1. registrace
24. 8. 2011
Datum 1. registrace v ČR
24. 8. 2011
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
12777 cm³
Výkon
375 kW
Kategorie
N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
vyřazené z provozu

Aktuálně v registru

Stav tachometru
9 055 266 km
při prohlídce 16. 6. 2026

Obvyklé u modelu ve stáří 15 let (všechny roky výroby): 1 173–1 368 tis. km (medián 1 272 086 km, 34 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.

4
Vlastníci v registru
LUTWA s.r.o.
od 17. 6. 2026

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
24. 8. 2011 První registrace VFS Financial Services Czech Republic s.r.o. (IČO 27116867) Registr silničních vozidel
24. 8. 2011 Nový provozovatel Volvo Group Czech Republic, s.r.o. (IČO 61055239) Registr silničních vozidel
16. 2. 2012 Nový provozovatel PUMR & RYBA, TRANSPORT-SPEDITION spol. s r.o. (IČO 25290200) Registr silničních vozidel
20. 2. 2012 Nový vlastník a provozovatel PUMR & RYBA, TRANSPORT - SPEDITION, spol. s r. o. (IČO 25292200) Registr silničních vozidel
19. 4. 2024 Nový vlastník a provozovatel C.S.CARGO a.s. (IČO 64259374) Registr silničních vozidel
17. 6. 2026 Nový vlastník a provozovatel LUTWA s.r.o. (IČO 22799648) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

05 000 00010 000 000 2013201520172019202120232025 20. 2. 2012: 77 995 km30. 7. 2012: 112 670 km31. 7. 2013: 232 967 km21. 7. 2014: 338 834 km11. 9. 2015: 349 722 km18. 8. 2016: 423 817 km16. 8. 2017: 519 999 km16. 8. 2018: 612 823 km16. 8. 2018: 612 831 km18. 7. 2019: 728 249 km11. 12. 2020: 759 117 km11. 12. 2020: 759 124 km16. 11. 2021: 773 657 km23. 9. 2022: 831 782 km19. 4. 2024: 834 700 km16. 4. 2025: 889 851 km15. 5. 2025: 892 434 km16. 6. 2026: 9 055 266 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
16. 6. 2026 Evidenční kontrola Jičín (č. 3615) 9 055 266 km způsobilé bez závad
15. 5. 2025 Opakovaná STK Kopřivnice (č. 3816) 892 434 km způsobilé
2 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 3.4.3.1 Hřídel stěrače není opatřena ochranným pouzdrem (nebezpečné vnější výčnělky). lehká
16. 4. 2026
16. 4. 2025 Pravidelná STK + měření emisí Kopřivnice (č. 3816) 889 851 km dočasně způsobilé
2 lehké, 1 vážná
  • 0.2.1.2 Identifikační číslo / výrobní číslo je neúplné nebo nečitelné nebo vyrezlé nebo jinak poškozené. vážná
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 3.4.3.1 Hřídel stěrače není opatřena ochranným pouzdrem (nebezpečné vnější výčnělky). lehká
16. 4. 2026
19. 4. 2024 Pravidelná STK + měření emisí Jičín (č. 3615) 834 700 km způsobilé
3 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
19. 4. 2025
23. 9. 2022 Pravidelná STK + měření emisí Jičín (č. 3615) 831 782 km způsobilé
10 lehkých
  • 0.1.2.1 Uchycení tabulky registrační značky je uvolněné, ale nehrozí bezprostředně její upadnutí nebo zhoršení podmínek její čitelnosti. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 3.3.4.1 Poškození zařízení pro nepřímý výhled, které však umožňuje plnit jeho funkci nebo poškození konstrukce (ochranné pouzdro) zařízení pro nepřímý výhled, které je umístěno 2 m nad vozovkou. lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
  • 6.2.8.1.1 Stupátko nebo schůdky u vozidla poškozeny, avšak tato závada nemá vliv na spolehlivost nebo bezpečnost. lehká
23. 9. 2023
16. 11. 2021 Pravidelná STK + měření emisí Jičín (č. 3615) 773 657 km způsobilé
6 lehkých
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 3.3.4.1 Poškození zařízení pro nepřímý výhled, které však umožňuje plnit jeho funkci nebo poškození konstrukce (ochranné pouzdro) zařízení pro nepřímý výhled, které je umístěno 2 m nad vozovkou. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
16. 11. 2022
11. 12. 2020 Pravidelná STK Jičín (č. 3615) 759 124 km způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 3.3.4.1 Poškození zařízení pro nepřímý výhled, které však umožňuje plnit jeho funkci nebo poškození konstrukce (ochranné pouzdro) zařízení pro nepřímý výhled, které je umístěno 2 m nad vozovkou. lehká
  • 5.3.5.2.1 Některá část systému pneumatického / hydropneumatického odpružení je opotřebovaná (např. měchy, vlnovce) nebo zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla nebo spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
11. 12. 2021
11. 12. 2020 Měření emisí Jičín (č. 560401) 759 117 km způsobilé bez závad 11. 12. 2021
18. 7. 2019 Pravidelná STK + měření emisí Jičín (č. 3615) 728 249 km způsobilé
4 lehké
  • 0.1.2.1 Uchycení tabulky registrační značky je uvolněné, ale nehrozí bezprostředně její upadnutí nebo zhoršení podmínek její čitelnosti. lehká
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
18. 7. 2020
16. 8. 2018 Pravidelná STK Jičín (č. 3615) 612 831 km způsobilé
4 lehké
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) – poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
  • 7.13.2.1 Označení nebo nápisy na vozidle jsou částečně poškozené, avšak jsou čitelné a plní svoji funkci. lehká
16. 8. 2019
16. 8. 2018 Měření emisí Jičín (č. 560401) 612 823 km – bez závad 16. 8. 2019
16. 8. 2017 Pravidelná STK Královéhradecký kraj (č. 3615) 519 999 km způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) – poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
  • 7.13.2.1 Označení nebo nápisy na vozidle jsou částečně poškozené, avšak jsou čitelné a plní svoji funkci. lehká
16. 8. 2018
18. 8. 2016 Pravidelná STK Královéhradecký kraj (č. 3615) 423 817 km způsobilé
3 lehké
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) – poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 7.13.2.1 Označení nebo nápisy na vozidle jsou částečně poškozené, avšak jsou čitelné a plní svoji funkci. lehká
18. 8. 2017
11. 9. 2015 Pravidelná STK Královéhradecký kraj (č. 3615) 349 722 km způsobilé
3 lehké
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) – poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
11. 9. 2016
21. 7. 2014 Pravidelná STK Královéhradecký kraj (č. 3615) 338 834 km způsobilé
3 lehké
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
21. 7. 2015
31. 7. 2013 Pravidelná STK Královéhradecký kraj (č. 3615) 232 967 km způsobilé
1 lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
31. 7. 2014
30. 7. 2012 Pravidelná STK Královéhradecký kraj (č. 3615) 112 670 km způsobilé
2 lehké
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
30. 7. 2013
20. 2. 2012 Evidenční kontrola Královéhradecký kraj (č. 3615) 77 995 km způsobilé bez závad 20. 2. 2012

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník VFS Financial Services Czech Republic s.r.o. (IČO 27116867)
    Nový provozovatel Volvo Group Czech Republic, s.r.o. (IČO 61055239)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: výsledek nezjištěn · platnost do 24. 8. 2012
  2. Nový provozovatel PUMR & RYBA, TRANSPORT-SPEDITION spol. s r.o. (IČO 25290200)
    Konec: vlastník VFS Financial Services Czech Republic s.r.o. (IČO 27116867)
  3. Nový vlastník a provozovatel PUMR & RYBA, TRANSPORT - SPEDITION, spol. s r. o. (IČO 25292200)
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1256, 50601, JIČÍN · protokol CZ-3615-12-02-0123
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1256, 50601, JIČÍN
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 7. 2013 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1256, 50601, JIČÍN
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 7. 2013 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1256, 50601, JIČÍN · protokol CZ-3615-12-07-0286
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 7. 2014 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1256, 50601, JIČÍN
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 7. 2014 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1256, 50601, JIČÍN · protokol CZ-3615-13-07-0371
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 7. 2015 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1256, 50601, JIČÍN
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 7. 2015 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1256, 50601, JIČÍN · protokol CZ-3615-14-07-0238
  7. Vyřazení z provozu JIČÍN
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 9. 2016 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1256, 50601, JIČÍN · protokol CZ-3615-15-09-0197
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 9. 2016 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1256, 50601, JIČÍN
  9. Konec vyřazení z provozu JIČÍN
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 8. 2017 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1256, 50601, JIČÍN · protokol CZ-3615-16-08-0198
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 8. 2017 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1256, 50601, JIČÍN
  11. Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
  12. Konec vyřazení z provozu JIČÍN
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 8. 2018 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1256, 50601, JIČÍN · protokol CZ-3615-17-08-0139
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 8. 2019 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1256, 50601, JIČÍN · protokol CZ-3615-18-08-0162
  15. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 7. 2020 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1256, 50601, JIČÍN · protokol CZ-3615-19-07-0243
  16. Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
  17. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 12. 2021 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1256, 50601, JIČÍN · protokol CZ-3615-20-12-0137
  18. Konec vyřazení z provozu JIČÍN
  19. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 11. 2022 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1256, 50601, JIČÍN · protokol CZ-3615-21-11-0201
  20. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 9. 2023 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1256, 50601, JIČÍN · protokol CZ-3615-22-09-0303
  21. Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
  22. Konec vyřazení z provozu JIČÍN
  23. Nový vlastník a provozovatel C.S.CARGO a.s. (IČO 64259374)
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 4. 2025 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1256, 50601, JIČÍN · protokol CZ-3615-24-04-0333
  24. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 16. 5. 2025 · stanice: Dělnická 831, 742 21, Kopřivnice · protokol CZ-3816-25-04-0100
  25. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 4. 2026 · stanice: Dělnická 831, 742 21, Kopřivnice · protokol CZ-3816-25-05-0081
  26. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1256, 50601, JIČÍN · protokol CZ-3615-26-06-0227
  27. Nový vlastník a provozovatel LUTWA s.r.o. (IČO 22799648)
  28. Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (vyřazení)

Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 4 (VOLVO FH13 500 42T 2011 v ČR obvykle 3,7, medián 3)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0,8 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 99,6 %

Srovnáváme s 252 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu VOLVO FH13 500 42T

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • ABS
  • OMEZ. RYCHLOSTI
  • TOČNICE

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (64)

Identifikace

Tovární značka
VOLVO
Obchodní označení
FH13 500 42T
Typ
VOLVO FH13 500 42T FH 42T B / FH 42T B
Varianta
HC1
Typ kód
FH 42T B
VIN
YV2AG30A2BA717156
PČV
6477368
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
TAHAČ NÁVĚSŮ
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
VOLVO TRUCK CORP., GÖTEBORG, ŠVÉDSKO
Rok výroby
2011
Datum 1. registrace
24. 8. 2011
Datum 1. registrace v ČR
24. 8. 2011
Druh (typ)
SKLÁPĚČKOVÁ KORBA
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
VOLVO PT CORPORATION, GÖTEBORG, ŠVÉDSKO
Typ motoru
D13C500
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
375 / 1900
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
12777
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 ZADNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2008/74K
Stupeň plnění emisní úrovně
Neuvedeno
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.56
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
0 / 0 / 0
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
85/ 1425
Za jízdy
79

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
5985/ 2495/ 4000
Rozvor [mm]
3800
Provozní hmotnost
7625
Hmotnosti provozní Do
7990
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
20000/ 18000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
7500/ 7500
13000/ 11500
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
45000/ 45000
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
385/55 R 22.5 158 L/ 22.5 X 11.75
315/70 R 22.5 154/150 L [2]/ 22.5 X 9.00
/
/

Karoserie a výbava

Výrobní číslo karoserie
YV2AG30A2BA717156
Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA G50-X
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ano
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
VYŘAZENO Z PROVOZU
ZTP
5084-003-06
Číslo ORV
UBM491635
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Doplňkový text na TP
DOČ.Č.911/2014, DOČ.VYŘ.122/2017,328/2020, doč.vyř.587/B/2022
Další záznamy
VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
#20: 22.5 X 11.75; 385/65 R 22.5 158 L // 22.5 X 9.00, 315/70 R 22.5 154/150 L.
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.

Další ověření (externí odkazy)