VOLVO FH

  • 2014
  • MODRÁ-ZÁKLADNÍ
  • motorová nafta (NM)
  • 12777 cm³
  • 375 kW ≈ 510 k

VINYV2AG30A2EB683119

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 6:02 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YV2AG30A2EB683119

Semafor rizik

červená

Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.

  • Červenáz registru Vozidlo zaniklo (vyřazeno z registru)Stav „zánik“ znamená, že bylo trvale vyřazeno z evidence, například po ekologické likvidaci, zničení nebo odcizení.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
VOLVO
Model
FH
Typ
/ FHA3C
Datum 1. registrace
6. 1. 2014
Datum 1. registrace v ČR
6. 1. 2014
Barva
MODRÁ-ZÁKLADNÍ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
12777 cm³
Výkon
375 kW
Kategorie
N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
zaniklé (vyřazeno z registru)

Aktuálně v registru

Stav tachometru
648 269 km
při prohlídce 5. 1. 2022

Obvyklé u modelu ve stáří 8 let: 739–982 tis. km (medián 861 314 km, 894 vozidel). Toto vozidlo: nižší nájezd než u 3/4 vozidel.

2
Vlastníci v registru
Roman Vodica
od 4. 1. 2019

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
6. 1. 2014 První registrace ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980) Registr silničních vozidel
6. 1. 2014 Nový provozovatel Roman Vodica (IČO 61696676) Registr silničních vozidel
4. 1. 2019 Nový vlastník Roman Vodica (IČO 61696676) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0200 000400 000600 000800 000 2016201720182019202020212022 5. 1. 2015: 114 934 km4. 1. 2016: 227 724 km2. 1. 2017: 325 172 km2. 1. 2018: 423 403 km2. 1. 2018: 423 404 km2. 1. 2019: 522 905 km9. 1. 2020: 556 133 km4. 1. 2021: 600 578 km5. 1. 2022: 648 250 km5. 1. 2022: 648 269 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
5. 1. 2022 Pravidelná STK Kroměříž (č. 3729) 648 269 km způsobilé
1 lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
5. 1. 2023
5. 1. 2022 Měření emisí Přerov (č. 580802) 648 250 km způsobilé bez závad 5. 1. 2023
24. 11. 2021 Technická silniční kontrola Zlín (č. 7715) – způsobilé bez závad
4. 1. 2021 Pravidelná STK + měření emisí Kroměříž (č. 3729) 600 578 km způsobilé
2 lehké
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
4. 1. 2022
9. 1. 2020 Pravidelná STK + měření emisí Kroměříž (č. 3729) 556 133 km způsobilé
1 lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
9. 1. 2021
2. 1. 2019 Pravidelná STK + měření emisí Kroměříž (č. 3729) 522 905 km způsobilé bez závad 2. 1. 2020
2. 1. 2018 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3729) 423 404 km způsobilé bez závad 2. 1. 2019
2. 1. 2018 Měření emisí Kroměříž (č. 470813) 423 403 km – bez závad 2. 1. 2019
2. 1. 2017 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3729) 325 172 km způsobilé bez závad 2. 1. 2018
4. 1. 2016 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3729) 227 724 km způsobilé bez závad 4. 1. 2017
5. 1. 2015 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3729) 114 934 km způsobilé bez závad 5. 1. 2016

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980)
    Nový provozovatel Roman Vodica (IČO 61696676)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 1. 2015
    Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 1. 2016 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-15-01-0024
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 1. 2017 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-16-51-0006
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 1. 2017 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 1. 2018 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-17-01-0009
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 1. 2019 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-18-01-0008
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 1. 2020 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-19-01-0004
  7. Nový vlastník Roman Vodica (IČO 61696676)
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 1. 2021 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-20-01-0064
  9. Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
  10. Konec vyřazení z provozu KROMĚŘÍŽ
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 1. 2022 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-21-01-0014
  12. Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: J.A. Bati 5637, 76001, Zlín · protokol CZ-7715-21-11-0093
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 1. 2023 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-22-01-0032
  14. Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (vyřazení)

Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Toto vozidlo je v registru zaniklé. Zaniklé vozidlo se do provozu nevrací, hlídání u něj nemá smysl.

Výbava zapsaná v registru

  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (62)

Identifikace

Tovární značka
VOLVO
Obchodní označení
FH
Typ
/ FHA3C
Varianta
C3XA4F
Verze
N5HL3JE75
Typ kód
FHA3C
VIN
YV2AG30A2EB683119
PČV
12908097
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BC TAHAČ NÁVĚSŮ
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
VOLVO TRUCK CORP., GÖTEBORG, ŠVÉDSKO
Datum 1. registrace
6. 1. 2014
Datum 1. registrace v ČR
6. 1. 2014
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
VOLVO POWERTRAIN
Typ motoru
D13C500 EEV
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
375 / 1800
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
12777
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 ZADNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2008/74K
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
0 / 0 / 0
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
85/ 1425
Za jízdy
79

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
5885/ 2518/ 0
Rozvor [mm]
3700
Provozní hmotnost
7877
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
20000/ 18000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
7500/ 7500
11500/ 11500
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
50000/ 45000
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
315/70R22.5 156 L / 22.5X9.00
315/70R22.5 150 L [2] / 22.5X9.00
/
/

Karoserie a výbava

Barva
MODRÁ-ZÁKLADNÍ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA G50-X
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
ZÁNIK
ZTP
8553-145-09
ES/EU
e11*2007/46*0001*09
Číslo TP
UF602343
Číslo ORV
UAV373344
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
RM zániku
ŘÍČANY
Doplňkový text na TP
6.1.2014 LS č.2306704. 27.3.2020 V-130/2020
Další záznamy
[Alternativní provedení vozidla:
*35: dle provedení]
* Číslo homologace typu ES e11*2007/46*0001*09
*23: 2
*36: 20 000/18 000
*37: 7 500/7 500; 13 000/11 500
*41: 50 000/45 000
*57: AUT
#D.2: FHA3C; C3xA4F; N5HL3JE7513xxD4KUUC
#V.9: 2008/74K; EEV
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.

Další ověření (externí odkazy)