VOLVO FH13 500 42T
- 2012
- BÍLÁ
- motorová nafta (NM)
- 12777 cm³
- 375 kW ≈ 510 k
VINYV2AG30A4CB620892
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 21:00 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YV2AG30A4CB620892
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru jednou nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 5 vlastníkůPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 3,8 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 9 dnů (27. 5. 2014 až 5. 6. 2014). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
- Informacez registru V minulosti bylo vyřazeno z provozuV historii je záznam o dočasném vyřazení vozidla z provozu. Podrobnosti najdete na časové ose.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- VOLVO
- Model
- FH13 500 42T
- Typ
- VOLVO FH13 500 42T FH 42T B / FH 42T B
- Rok výroby
- 2012
- Datum 1. registrace
- 29. 3. 2012
- Datum 1. registrace v ČR
- 29. 3. 2012
- Barva
- BÍLÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 12777 cm³
- Výkon
- 375 kW
- Kategorie
- N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Provozovatel: JS - TRANS s.r.o. (IČO 27494951) od 5. 6. 2014
- Vlastník: JS - TRANS s.r.o. (IČO 27494951) od 7. 6. 2017
Obvyklé u modelu ve stáří 14 let: 991–1 290 tis. km (medián 1 164 074 km, 59 vozidel). Toto vozidlo: nižší nájezd než u 3/4 vozidel.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 29. 3. 2012 | První registrace | SG GROUP, s.r.o. (IČO 27125025) | Registr silničních vozidel |
| 27. 5. 2014 | Nový vlastník a provozovatel | Volvo Group Czech Republic, s.r.o. (IČO 61055239) | Registr silničních vozidel |
| 27. 5. 2014 | Nový vlastník | SG GROUP, s.r.o. (IČO 27125025) | Registr silničních vozidel |
| 5. 6. 2014 | Nový vlastník | ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980) | Registr silničních vozidel |
| 5. 6. 2014 | Nový provozovatel | JS - TRANS s.r.o. (IČO 27494951) | Registr silničních vozidel |
| 7. 6. 2017 | Nový vlastník | JS - TRANS s.r.o. (IČO 27494951) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 8. 9. 2026 | Technická silniční kontrola | Pardubice (č. 7717) | 709 271 km | způsobilé | bez závad | |
| 21. 4. 2026 | Pravidelná STK | Pardubice (č. 3622) | 686 663 km | způsobilé | 3 lehké
| 21. 4. 2027 |
| 17. 4. 2026 | Měření emisí | Chrudim (č. 460319) | 686 540 km | způsobilé | bez závad | 17. 4. 2027 |
| 9. 4. 2025 | Pravidelná STK | Pardubice (č. 3622) | 650 602 km | způsobilé | 4 lehké
| 9. 4. 2026 |
| 7. 4. 2025 | Měření emisí | Chrudim (č. 460319) | 650 375 km | způsobilé | bez závad | 7. 4. 2026 |
| 10. 4. 2024 | Pravidelná STK | Pardubice (č. 3622) | 618 877 km | způsobilé | 3 lehké
| 10. 4. 2025 |
| 9. 4. 2024 | Měření emisí | Chrudim (č. 460319) | 618 809 km | způsobilé | bez závad | 9. 4. 2025 |
| 29. 3. 2023 | Pravidelná STK | Pardubice (č. 3622) | 588 255 km nižší než dříve | způsobilé | 4 lehké
| 29. 3. 2024 |
| 27. 3. 2023 | Měření emisí | Chrudim (č. 460319) | 588 288 km | způsobilé | bez závad | 27. 3. 2024 |
| 29. 3. 2022 | Pravidelná STK | Pardubice (č. 3622) | 562 991 km | způsobilé | 3 lehké
| 29. 3. 2023 |
| 28. 3. 2022 | Měření emisí | Chrudim (č. 460319) | 562 965 km | způsobilé | bez závad | 28. 3. 2023 |
| 1. 6. 2020 | Pravidelná STK | Pardubice (č. 3622) | 522 541 km | způsobilé | 4 lehké
| 1. 6. 2021 |
| 29. 5. 2020 | Měření emisí | Chrudim (č. 460319) | 522 486 km | způsobilé | bez závad | 29. 5. 2021 |
| 28. 5. 2019 | Pravidelná STK | Pardubice (č. 3622) | 504 888 km | způsobilé | 5 lehkých
| 28. 5. 2020 |
| 27. 5. 2019 | Měření emisí | Pardubice (č. 460634) | 504 855 km | způsobilé | bez závad | 27. 5. 2020 |
| 24. 5. 2018 | Pravidelná STK + měření emisí | Pardubický kraj (č. 3622) | 483 261 km | způsobilé | 5 lehkých
| 24. 5. 2019 |
| 1. 6. 2017 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3622) | 417 949 km | způsobilé | 4 lehké
| 1. 6. 2018 |
| 30. 5. 2016 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3622) | 349 514 km | způsobilé | 2 lehké
| 30. 5. 2017 |
| 28. 5. 2015 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3622) | 265 600 km | způsobilé | 4 lehké
| 28. 5. 2016 |
| 28. 5. 2014 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3106) | 190 029 km | způsobilé | bez závad | 28. 5. 2015 |
| 8. 4. 2013 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3107) | 115 847 km | způsobilé | bez závad | 8. 4. 2014 |
| 11. 4. 2012 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3107) | 288 km | způsobilé | bez závad | 11. 4. 2013 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový provozovatel SG GROUP, s.r.o. (IČO 27125025)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 4. 2013 · stanice: DOBRONICKÁ 635, 14800, PRAHA 4Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 4. 2013 · stanice: DOBRONICKÁ 635, 14800, PRAHA 4 · protokol CZ-3107-12-04-0134
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 4. 2014 · stanice: DOBRONICKÁ 635, 14800, PRAHA 4 · protokol CZ-3107-13-04-0097Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 4. 2014 · stanice: DOBRONICKÁ 635, 14800, PRAHA 4
-
Nový vlastník a provozovatel Volvo Group Czech Republic, s.r.o. (IČO 61055239)Nový vlastník SG GROUP, s.r.o. (IČO 27125025)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 5. 2015 · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 15500, PRAHA 5, ŘEPORYJEPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 5. 2015 · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 15500, PRAHA 5, ŘEPORYJE · protokol CZ-3106-14-05-2589
-
Nový vlastník ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980)Nový provozovatel JS - TRANS s.r.o. (IČO 27494951)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 5. 2016 · stanice: SEMTÍN 100, 53354, PARDUBICE · protokol CZ-3622-15-05-2138Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 5. 2016 · stanice: SEMTÍN 100, 53354, PARDUBICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 5. 2017 · stanice: SEMTÍN 100, 53354, PARDUBICE · protokol CZ-3622-16-05-2374Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 5. 2017 · stanice: SEMTÍN 100, 53354, PARDUBICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 6. 2018 · stanice: SEMTÍN 100, 53354, PARDUBICE · protokol CZ-3622-17-06-0006
-
Nový vlastník JS - TRANS s.r.o. (IČO 27494951)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 5. 2019 · stanice: SEMTÍN 100, 53354, PARDUBICE · protokol CZ-3622-18-05-1972
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Konec vyřazení z provozu PARDUBICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 5. 2020 · stanice: SEMTÍN 100, 53354, PARDUBICE · protokol CZ-3622-19-05-1971
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Konec vyřazení z provozu PARDUBICE
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Konec vyřazení z provozu PARDUBICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 6. 2021 · stanice: SEMTÍN 100, 53354, PARDUBICE · protokol CZ-3622-20-06-0082
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Konec vyřazení z provozu PARDUBICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 3. 2023 · stanice: SEMTÍN 100, 53354, PARDUBICE · protokol CZ-3622-22-03-1829
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 3. 2024 · stanice: SEMTÍN 100, 53354, PARDUBICE · protokol CZ-3622-23-03-1509
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Konec vyřazení z provozu PARDUBICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 4. 2025 · stanice: SEMTÍN 100, 53354, PARDUBICE · protokol CZ-3622-24-04-0692
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 4. 2026 · stanice: SEMTÍN 100, 53354, PARDUBICE · protokol CZ-3622-25-04-0512
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 4. 2027 · stanice: SEMTÍN 100, 53354, PARDUBICE · protokol CZ-3622-26-04-1229
-
Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Na Spravedlnosti 2516, 53048, Pardubice · protokol CZ-7717-26-09-0028
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (vyřazení)
Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.
Záznamy bez uvedeného data
- Nový vlastník – VFS Financial Services Czech Republic s.r.o.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 5 (VOLVO FH13 500 42T 2012 v ČR obvykle 3,8, medián 3)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0,8 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 100 %
Srovnáváme s 261 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu VOLVO FH13 500 42T
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- ABS
- OMEZ. RYCHLOSTI
- ZÁVĚS
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (65)
Identifikace
- Tovární značka
- VOLVO
- Obchodní označení
- FH13 500 42T
- Typ
- VOLVO FH13 500 42T FH 42T B / FH 42T B
- Verze
- HC1
- Typ kód
- FH 42T B
- VIN
- YV2AG30A4CB620892
- PČV
- 8023391
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- TAHAČ NÁVĚSŮ
- Kategorie vozidla
- N3
- Výrobce vozidla
- VOLVO TRUCK CORP., GÖTEBORG, ŠVÉDSKO
- Rok výroby
- 2012
- Datum 1. registrace
- 29. 3. 2012
- Datum 1. registrace v ČR
- 29. 3. 2012
- Druh (typ)
- SKLÁPĚČKOVÁ KORBA
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- VOLVO PT CORPORATION, GÖTEBORG, ŠVÉDSKO
- Typ motoru
- D13C500
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 375 / 1900
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 12777
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 1 ZADNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
- Nejvyšší rychlost omezení
- 90
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 2008/74K
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.69
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 85/ 1425
- Za jízdy
- 79
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 5985/ 2495/ 4000
- Rozvor [mm]
- 3800
- Provozní hmotnost
- 7625
- Hmotnosti provozní Do
- 8130
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 20000/ 18000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 7500/ 7500
13000/ 11500
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 44000/ 44000
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 315/70 R 22.5 154/150 L/ 22.5 X 9.00
315/70 R 22.5 154/150 L [2]/ 22.5 X 9.00
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobní číslo karoserie
- YV2AG30A4CB620892
- Barva
- BÍLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA G50-X
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ano
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 5084-003-06
- Číslo ORV
- UBI724237
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Doplňkový text na TP
- ČPP 3084483167
- Další záznamy
- VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
#20: 22.5 X 11.75; 385/55 R 22.5 158 L A 385/65 R 22.5 158 L
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: YV2AG30A4CB620892
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.