VOLVO FH13 500 42T
- 2012
- BÍLÁ
- motorová nafta (NM)
- 12777 cm³
- 375 kW ≈ 510 k
VINYV2AG30A4DB640237
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 11:46 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YV2AG30A4DB640237
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Vozidlo je vyřazeno z provozuVozidlo je v registru vedeno jako vyřazené z provozu a nesmí jezdit po silnicích. Důvod v registru: Na žádost vlastníka.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 4 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- VOLVO
- Model
- FH13 500 42T
- Typ
- / FH 42T B
- Datum 1. registrace
- 27. 11. 2012
- Datum 1. registrace v ČR
- 27. 11. 2012
- Barva
- BÍLÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 12777 cm³
- Výkon
- 375 kW
- Kategorie
- N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- vyřazené z provozu
Aktuálně v registru
- Vlastník: Marcel Ondra (IČO 75812622) od 13. 9. 2021
- Provozovatel: Marcel Ondra (IČO 75812622) od 13. 9. 2021
Obvyklé u modelu ve stáří 13 let: 955–1 272 tis. km (medián 1 132 688 km, 90 vozidel). Toto vozidlo: nižší nájezd než u 3/4 vozidel.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 27. 11. 2012 | První registrace | UniCredit Leasing CZ, a.s. (IČO 15886492) | Registr silničních vozidel |
| 27. 11. 2012 | Nový provozovatel | HANSON BROS s.r.o. (IČO 27603628) | Registr silničních vozidel |
| 21. 10. 2015 | Nový vlastník | MONETA Leasing, s.r.o. (IČO 60751606) | Registr silničních vozidel |
| 21. 10. 2015 | Nový provozovatel | Antwell Group s.r.o. (IČO 27178099) | Registr silničních vozidel |
| 8. 11. 2018 | Nový vlastník | Antwell Group s.r.o. (IČO 27178099) | Registr silničních vozidel |
| 13. 9. 2021 | Nový vlastník a provozovatel | Marcel Ondra (IČO 75812622) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 7. 4. 2025 | Pravidelná STK + měření emisí | Slavkov u Brna (č. 3725) | 935 850 km | způsobilé | 2 lehké
| 7. 4. 2026 |
| 16. 4. 2024 | Pravidelná STK | Hustopeče (č. 3721) | 885 419 km | způsobilé | bez závad | 16. 4. 2025 |
| 16. 4. 2024 | Měření emisí | Hustopeče (č. 570403) | 885 417 km | způsobilé | bez závad | 16. 4. 2026 |
| 1. 3. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | Slavkov u Brna (č. 3725) | 828 606 km | způsobilé | 3 lehké
| 1. 3. 2024 |
| 13. 1. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Slavkov u Brna (č. 3725) | 750 351 km | způsobilé | 3 lehké
| 13. 1. 2023 |
| 10. 9. 2021 | Evidenční kontrola | Kralupy nad Vltavou (č. 3215) | 737 397 km | způsobilé | bez závad | |
| 6. 1. 2021 | Pravidelná STK | Kralupy nad Vltavou (č. 3215) | 680 898 km | způsobilé | 3 lehké
| 6. 1. 2022 |
| 6. 1. 2021 | Měření emisí | Kralupy nad Vltavou (č. 420622) | 680 897 km | způsobilé | bez závad | 6. 1. 2022 |
| 11. 11. 2019 | Pravidelná STK | Kralupy nad Vltavou (č. 3215) | 672 967 km | způsobilé | 1 lehká
| 11. 11. 2020 |
| 11. 11. 2019 | Měření emisí | Kralupy nad Vltavou (č. 420622) | 672 960 km | způsobilé | bez závad | 11. 11. 2020 |
| 3. 1. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Kralupy nad Vltavou (č. 3215) | 625 207 km | způsobilé | bez závad | 3. 1. 2020 |
| 7. 11. 2018 | Evidenční kontrola | Kralupy nad Vltavou (č. 3215) | 616 915 km | způsobilé | bez závad | |
| 5. 1. 2018 | Pravidelná STK | Kralupy nad Vltavou (č. 3215) | 559 324 km | způsobilé | bez závad | 5. 1. 2019 |
| 5. 1. 2018 | Měření emisí | Kralupy nad Vltavou (č. 420622) | 559 342 km | – | bez závad | 5. 1. 2019 |
| 5. 1. 2017 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3215) | 503 926 km | způsobilé | 3 lehké
| 5. 1. 2018 |
| 7. 1. 2016 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3215) | 392 037 km | způsobilé | bez závad | 7. 1. 2017 |
| 20. 10. 2015 | Evidenční kontrola | Hlavní město Praha (č. 3112) | 368 472 km | způsobilé | bez závad | |
| 9. 1. 2015 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3215) | 282 063 km | způsobilé | bez závad | 9. 1. 2016 |
| 27. 12. 2013 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3215) | 145 815 km | způsobilé | bez závad | 27. 12. 2014 |
| 4. 12. 2012 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3215) | 180 km | způsobilé | bez závad | 4. 12. 2013 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník UniCredit Leasing CZ, a.s. (IČO 15886492)Nový provozovatel HANSON BROS s.r.o. (IČO 27603628)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 11. 2013Vybavení zapsané v registru: ABSVybavení zapsané v registru: OMEZ. RYCHLOSTIVybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 12. 2013 · stanice: PŘEMYSLOVA 431, 27801, KRALUPY NAD VLTAVOU, MIKOVICE · protokol CZ-3215-12-12-0078Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 12. 2013 · stanice: PŘEMYSLOVA 431, 27801, KRALUPY NAD VLTAVOU, MIKOVICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 12. 2014 · stanice: PŘEMYSLOVA 431, 27801, KRALUPY NAD VLTAVOU, MIKOVICEPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 12. 2014 · stanice: PŘEMYSLOVA 431, 27801, KRALUPY NAD VLTAVOU, MIKOVICE · protokol CZ-3215-13-12-0744
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 1. 2016 · stanice: PŘEMYSLOVA 431, 27801, KRALUPY NAD VLTAVOU, MIKOVICEPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 1. 2016 · stanice: PŘEMYSLOVA 431, 27801, KRALUPY NAD VLTAVOU, MIKOVICE · protokol CZ-3215-15-01-0241
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: K MĚCHOLUPŮM 3, 10900, PRAHA 10 · protokol CZ-3112-15-10-1841Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: K MĚCHOLUPŮM 3, 10900, PRAHA 10Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: K MĚCHOLUPŮM 3, 10900, PRAHA 10
-
Nový vlastník MONETA Leasing, s.r.o. (IČO 60751606)Nový provozovatel Antwell Group s.r.o. (IČO 27178099)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 1. 2017 · stanice: PŘEMYSLOVA 431, 27801, KRALUPY NAD VLTAVOU, MIKOVICE · protokol CZ-3215-16-01-0089Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 1. 2017 · stanice: PŘEMYSLOVA 431, 27801, KRALUPY NAD VLTAVOU, MIKOVICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 1. 2018 · stanice: PŘEMYSLOVA 431, 27801, KRALUPY NAD VLTAVOU, MIKOVICE · protokol CZ-3215-17-01-0129
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 1. 2019 · stanice: PŘEMYSLOVA 431, 27801, KRALUPY NAD VLTAVOU, MIKOVICE · protokol CZ-3215-18-01-0132
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PŘEMYSLOVA 431, 27801, KRALUPY NAD VLTAVOU, MIKOVICE · protokol CZ-3215-18-11-0229
-
Nový vlastník Antwell Group s.r.o. (IČO 27178099)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 1. 2020 · stanice: PŘEMYSLOVA 431, 27801, KRALUPY NAD VLTAVOU, MIKOVICE · protokol CZ-3215-19-01-0102
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 11. 2020 · stanice: PŘEMYSLOVA 431, 27801, KRALUPY NAD VLTAVOU, MIKOVICE · protokol CZ-3215-19-11-0407
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 1. 2022 · stanice: PŘEMYSLOVA 431, 27801, KRALUPY NAD VLTAVOU, MIKOVICE · protokol CZ-3215-21-01-0130
-
Konec vyřazení z provozu KRALUPY NAD VLTAVOU
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PŘEMYSLOVA 431, 27801, KRALUPY NAD VLTAVOU, MIKOVICE · protokol CZ-3215-21-09-0579
-
Nový vlastník a provozovatel Marcel Ondra (IČO 75812622)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 1. 2023 · stanice: ČESKOSLOVENSKÉ ARMÁDY 217, 68401, SLAVKOV U BRNA · protokol CZ-3725-22-01-0614
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 3. 2024 · stanice: ČESKOSLOVENSKÉ ARMÁDY 217, 68401, SLAVKOV U BRNA · protokol CZ-3725-23-03-0021
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 4. 2025 · stanice: HYBEŠOVA 14, 69301, HUSTOPEČE · protokol CZ-3721-24-04-0874
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 4. 2026 · stanice: ČESKOSLOVENSKÉ ARMÁDY 217, 68401, SLAVKOV U BRNA · protokol CZ-3725-25-04-0263
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (vyřazení)
Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.
Zprávy z registru
- Změna hmotnosti jízdní soupravy, výr.štítek
- Alt. pneu ZN
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 4. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- ABS
- OMEZ. RYCHLOSTI
- TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (55)
Identifikace
- Tovární značka
- VOLVO
- Obchodní označení
- FH13 500 42T
- Typ
- / FH 42T B
- Varianta
- HC1
- Typ kód
- FH 42T B
- VIN
- YV2AG30A4DB640237
- PČV
- 12477037
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- TAHAČ NÁVĚSŮ
- Kategorie vozidla
- N3
- Výrobce vozidla
- VOLVO TRUCK CORP., GÖTEBORG, ŠVÉDSKO
- Datum 1. registrace
- 27. 11. 2012
- Datum 1. registrace v ČR
- 27. 11. 2012
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- VOLVO PT CORPORATION, GÖTEBORG, ŠVÉDSKO
- Typ motoru
- D13C500
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 375 / 1900
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 12777
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 1 ZADNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
- Nejvyšší rychlost omezení
- 90
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 2008/74G
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO V
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.69
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 85/ 1425
- Za jízdy
- 79
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 5985/ 2495/ 4000
- Rozvor [mm]
- 3800
- Provozní hmotnost
- 8225
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 20000/ 18000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 7500/ 7500
13000/ 11500
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 45000/ 45000
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 385/65 R 22.5 158 L / 22.5 x 11.75
315/70 R 22.5 154/150 L [2] / 22.5 X 9.00
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- BÍLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA G50-X
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ano
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- VYŘAZENO Z PROVOZU
- ZTP
- 6. 3. 5084
- Číslo ORV
- UBK539454
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Další záznamy
- DNE 17.5.2023 PROVEDENA OPRAVA POLOŽKY V TP Č. 18/F.3.
VORIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
*20: 22.5 X 11.75; 385/55 R 22.5 158 L
22.5 X 9.00; 315/70 R 22.5 154/150 L
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
22.01.2025 ZÁPIS ALTERNATIVNÍCH KOL - ALTERNATIVNĚ LZE POUŽÍT NA ZADNÍ HNACÍ NÁPRAVĚ VOZIDLA PNEU A RÁFKY: N.2 (2.): 22.5 Y 9.00; 315/80 R22.5 150-L [2].
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: YV2AG30A4DB640237
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.