VOLVO FH13 500 42T

  • 2012
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 12777 cm³
  • 375 kW ≈ 510 k

VINYV2AG30A6CB632543

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 15:11 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YV2AG30A6CB632543

Semafor rizik

červená

Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.

  • Červenáz registru Vozidlo je vyřazeno z provozuVozidlo je v registru vedeno jako vyřazené z provozu a nesmí jezdit po silnicích. Důvod v registru: Na žádost vlastníka.
  • Oranžováz registru Vozidlo mělo 6 vlastníkůPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
VOLVO
Model
FH13 500 42T
Typ
/ FH 42T B
Datum 1. registrace
27. 7. 2012
Datum 1. registrace v ČR
27. 7. 2012
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
12777 cm³
Výkon
375 kW
Kategorie
N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
vyřazené z provozu

Aktuálně v registru

Stav tachometru
1 131 809 km
při prohlídce 6. 11. 2023

Obvyklé u modelu ve stáří 11 let: 885–1 182 tis. km (medián 1 043 662 km, 147 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.

6
Vlastníků v registru
CAMPA TRANSPORT s.r.o.
od 22. 12. 2021

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
27. 7. 2012 První registrace VFS Financial Services Czech Republic s.r.o. (IČO 27116867) Registr silničních vozidel
27. 7. 2012 Nový provozovatel OTTMAR 1918 a.s. (IČO 28139241) Registr silničních vozidel
15. 10. 2015 Nový vlastník OTTMAR 1918 a.s. (IČO 28139241) Registr silničních vozidel
15. 10. 2015 Nový vlastník MONETA Leasing, s.r.o. (IČO 60751606) Registr silničních vozidel
23. 4. 2018 Nový vlastník OTTMAR 1918 a.s. (IČO 28139241) Registr silničních vozidel
23. 4. 2018 Nový vlastník NL-Leasing s.r.o. (IČO 25191241) Registr silničních vozidel
23. 4. 2018 Nový provozovatel OTTMAR EUROPE GROUP SE (IČO 29145597) Registr silničních vozidel
22. 12. 2021 Nový vlastník a provozovatel CAMPA TRANSPORT s.r.o. (IČO 06547010) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

05 000 00010 000 00015 000 000 2016201820202022 13. 4. 2015: 65 085 km29. 9. 2015: 105 490 km14. 10. 2015: 106 428 km13. 4. 2016: 193 584 km5. 4. 2017: 333 116 km9. 4. 2018: 500 702 km25. 4. 2018: 500 804 km25. 4. 2019: 642 804 km25. 4. 2019: 642 508 km4. 6. 2020: 776 225 km4. 6. 2020: 776 229 km2. 7. 2020: 787 882 km15. 6. 2021: 924 900 km15. 6. 2021: 924 905 km8. 12. 2021: 997 387 km3. 11. 2022: 1 065 320 km4. 11. 2022: 1 065 691 km6. 11. 2023: 11 318 050 km6. 11. 2023: 1 131 809 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
6. 11. 2023 Pravidelná STK Jihlava (č. 3709) 1 131 809 km způsobilé
6 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
6. 11. 2024
6. 11. 2023 Měření emisí Jihlava (č. 570710) 11 318 050 km způsobilé bez závad 6. 11. 2024
4. 11. 2022 Pravidelná STK Jihlava (č. 3709) 1 065 691 km způsobilé
8 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.4.1.1 Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
4. 11. 2023
3. 11. 2022 Měření emisí Jihlava (č. 570710) 1 065 320 km způsobilé bez závad 3. 11. 2023
8. 12. 2021 Evidenční kontrola Jihlava (č. 3709) 997 387 km způsobilé bez závad
15. 6. 2021 Pravidelná STK Jihlava (č. 3709) 924 905 km způsobilé
8 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 4.1.1.1.4 U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.4.1.1 Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
15. 6. 2022
15. 6. 2021 Měření emisí Jihlava (č. 570710) 924 900 km způsobilé bez závad 15. 6. 2022
2. 7. 2020 Technická silniční kontrola Ústí nad Labem (č. 7704) 787 882 km způsobilé bez závad
4. 6. 2020 Pravidelná STK Jihlava (č. 3709) 776 229 km způsobilé
6 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 4.1.1.1.1 Nesvítí některý nepovinný (volitelný) světlomet. lehká
  • 4.2.1.1.1 Nesvítí některá nepovinná (volitelná) obrysová svítilna. lehká
  • 4.6.1.1.1 Nesvítí některý zpětný světlomet. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
4. 6. 2021
4. 6. 2020 Měření emisí Jihlava (č. 570710) 776 225 km způsobilé bez závad 4. 6. 2021
25. 4. 2019 Pravidelná STK Lysá nad Labem (č. 3240) 642 508 km způsobilé
3 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
25. 4. 2020
25. 4. 2019 Měření emisí Lysá nad Labem (č. 420821) 642 804 km způsobilé bez závad 25. 4. 2020
25. 4. 2018 Pravidelná STK + měření emisí Kraj Vysočina (č. 3709) 500 804 km způsobilé
1 lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
25. 4. 2019
9. 4. 2018 Evidenční kontrola Jihomoravský kraj (č. 3716) 500 702 km způsobilé bez závad
5. 4. 2017 Pravidelná STK Kraj Vysočina (č. 3709) 333 116 km způsobilé
2 lehké
  • 1.1.6.2.1 Opotřebení v převodu ovladače parkovací brzdy nebo západkového mechanismu, které však nemá vliv na spolehlivost nebo funkci ovládání parkovací brzdy. lehká
  • 6.1.7.7.1 Prachovka na převodovém ústrojí je prasklá, avšak nedochází k úniku maziva. lehká
5. 4. 2018
13. 4. 2016 Pravidelná STK Kraj Vysočina (č. 3709) 193 584 km způsobilé
3 lehké
  • 4.2.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém obrysové svítilny poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její funkci ani fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla) ani nedochází ke změně barvy vyzařovaného světla. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
  • 7.13.2.1 Označení nebo nápisy na vozidle jsou částečně poškozené, avšak jsou čitelné a plní svoji funkci. lehká
13. 4. 2017
14. 10. 2015 Evidenční kontrola Kraj Vysočina (č. 3709) 106 428 km způsobilé bez závad
29. 9. 2015 Evidenční kontrola Kraj Vysočina (č. 3709) 105 490 km způsobilé bez závad
13. 4. 2015 Pravidelná STK Kraj Vysočina (č. 3714) 65 085 km způsobilé bez závad 13. 4. 2016

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník VFS Financial Services Czech Republic s.r.o. (IČO 27116867)
    Nový provozovatel OTTMAR 1918 a.s. (IČO 28139241)
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: výsledek nezjištěn · platnost do 27. 7. 2013 · stanice: FIKTIVNÍ, 99999, OBECNÍ ÚŘADY
    Vybavení zapsané v registru: ABS
    Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
  2. Vyřazení z provozu BRNO
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 4. 2016 · stanice: BRTNICKÁ 23, 58601, JIHLAVA
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 4. 2016 · stanice: BRTNICKÁ 23, 58601, JIHLAVA · protokol CZ-3714-15-04-0109
  4. Konec vyřazení z provozu BRNO
  5. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: ZNOJEMSKÁ 2380/82, 58601, JIHLAVA
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: ZNOJEMSKÁ 2380/82, 58601, JIHLAVA · protokol CZ-3709-15-09-0851
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: ZNOJEMSKÁ 2380/82, 58601, JIHLAVA
  6. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: ZNOJEMSKÁ 2380/82, 58601, JIHLAVA · protokol CZ-3709-15-10-0447
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: ZNOJEMSKÁ 2380/82, 58601, JIHLAVA
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: ZNOJEMSKÁ 2380/82, 58601, JIHLAVA
  7. Nový vlastník OTTMAR 1918 a.s. (IČO 28139241)
    Nový vlastník MONETA Leasing, s.r.o. (IČO 60751606)
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 4. 2017 · stanice: ZNOJEMSKÁ 2380/82, 58601, JIHLAVA · protokol CZ-3709-16-04-0488
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 4. 2017 · stanice: ZNOJEMSKÁ 2380/82, 58601, JIHLAVA
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 4. 2018 · stanice: ZNOJEMSKÁ 2380/82, 58601, JIHLAVA · protokol CZ-3709-17-04-0112
  10. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HÁJECKÁ 1068/14, 61800, BRNO, ČERNOVICE · protokol CZ-3716-18-04-0093
  11. Nový vlastník OTTMAR 1918 a.s. (IČO 28139241)
    Nový vlastník NL-Leasing s.r.o. (IČO 25191241)
    Nový provozovatel OTTMAR EUROPE GROUP SE (IČO 29145597)
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 4. 2019 · stanice: ZNOJEMSKÁ 2380/82, 58601, JIHLAVA · protokol CZ-3709-18-04-0953
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 4. 2020 · stanice: K Milovicům 1921, 28922, Lysá nad Labem · protokol CZ-3240-19-04-1589
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 6. 2021 · stanice: ZNOJEMSKÁ 2380/82, 58601, JIHLAVA · protokol CZ-3709-20-06-0232
  15. Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Lidické náměstí 9, 40179, Ústí nad Labem · protokol CZ-7704-20-07-0064
  16. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 6. 2022 · stanice: ZNOJEMSKÁ 2380/82, 58601, JIHLAVA · protokol CZ-3709-21-06-0607
  17. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: ZNOJEMSKÁ 2380/82, 58601, JIHLAVA · protokol CZ-3709-21-12-0280
  18. Nový vlastník a provozovatel CAMPA TRANSPORT s.r.o. (IČO 06547010)
  19. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 11. 2023 · stanice: ZNOJEMSKÁ 2380/82, 58601, JIHLAVA · protokol CZ-3709-22-11-0188
  20. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 11. 2024 · stanice: ZNOJEMSKÁ 2380/82, 58601, JIHLAVA · protokol CZ-3709-23-11-0161
  21. Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (vyřazení)

Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 6. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • ABS
  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (62)

Identifikace

Tovární značka
VOLVO
Obchodní označení
FH13 500 42T
Typ
/ FH 42T B
Verze
HC1
Typ kód
FH 42T B
VIN
YV2AG30A6CB632543
PČV
12336855
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
VOLVO TRUCK CORP., GÖTEBORG, ŠVÉDSKO
Datum 1. registrace
27. 7. 2012
Datum 1. registrace v ČR
27. 7. 2012
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
VOLVO PT CORPORATION, GÖTEBORG, ŠVÉDSKO
Typ motoru
D13C500
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
375 / 1900
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
12777
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 ZADNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90
Nejvyšší rychlost omezení
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2008/74G
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.56
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
0 / 0 / 0
Spotřeba při rychlosti [l.100 km⁻¹]
0 /
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
85/ 1425
Za jízdy
79

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
5985/ 2495/ 4000
Rozvor [mm]
3800
Provozní hmotnost
7825
Hmotnosti provozní Do
8250
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
20000/ 18000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
7500/ 7500
13000/ 11500
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
44000/ 44000
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
315/70 R 22.5 154/150 L / 22.5 X 9.00
315/70 R 22.5 154/150 L [2] / 22.5 X 9.00
/
/

Karoserie a výbava

Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA G50-X
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
VYŘAZENO Z PROVOZU
ZTP
5084-003-06
Číslo TP
UI592717
Číslo ORV
UBB942295
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Doplňkový text na TP
18.11.2014 EXEKUCE ČJ: 103 EX 47055/14, ZALOŽENO DLE ČJ: ODSČ/RSV/H-2291/14 LS Č.203842; 2 ZN, ČPP 3085210679 23.07.2014 MMB-ODSČ 70002-36377/2014. ČP 0001/5248403614 , Allianz 748443080 DNE 09.08.2024 - VOZIDLO VYŘAZENO Z PROVOZU NA RM VELKÉ MEZIŘÍČÍ. ZADRŽENÉ ORV ZŮSTÁVÁ NA RM BRNO.
Další záznamy
VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
#20: 22.5 X 11.75; 385/55 R 22.5 158 L A 385/65 R 22.5 158 L
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.

Další ověření (externí odkazy)