VOLVO FH12

  • 2006
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 12130 cm³
  • 338 kW ≈ 460 k

VINYV2AP40A26B417476

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 21:35 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YV2AP40A26B417476

Semafor rizik

červená

Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.

  • Červenáz registru Vozidlo je vyřazeno z provozuVozidlo je v registru vedeno jako vyřazené z provozu a nesmí jezdit po silnicích. Důvod v registru: PŘEŠTICE.
  • Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Německá demokratická republika). U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2006. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
VOLVO
Model
FH12
Typ
VOLVO FH12 42 T / FM/FH-4X2T
Rok výroby
2006
Datum 1. registrace
2. 1. 2006
Datum 1. registrace v ČR
27. 7. 2009
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
12130 cm³
Výkon
338 kW
Kategorie
N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
vyřazené z provozu

Aktuálně v registru

Stav tachometru
1 085 055 km
při prohlídce 17. 2. 2026

Obvyklé u modelu ve stáří 20 let (všechny roky výroby): 179–856 tis. km (medián 543 638 km, 100 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.

1
Vlastník v registru
Prokop mlýn Borovy s.r.o.
od 27. 7. 2009

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
2. 1. 2006 První registrace Registr silničních vozidel
27. 7. 2009 Dovoz do ČR (podle 1. registrace v ČR) Registr silničních vozidel
27. 7. 2009 Nový vlastník a provozovatel Prokop mlýn Borovy s.r.o. (IČO 45355053) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

250 000500 000750 0001 000 0001 250 000 201020132016201920222025 13. 7. 2009: 458 000 km16. 7. 2009: 458 000 km24. 3. 2010: 498 225 km28. 3. 2011: 554 503 km23. 3. 2012: 587 638 km22. 3. 2013: 617 592 km28. 3. 2014: 658 446 km19. 3. 2015: 701 511 km21. 3. 2016: 745 747 km24. 3. 2017: 788 505 km20. 4. 2017: 791 886 km22. 3. 2018: 827 545 km22. 3. 2018: 827 550 km14. 3. 2019: 861 603 km14. 3. 2019: 861 607 km3. 3. 2020: 896 156 km3. 3. 2020: 896 157 km3. 3. 2021: 929 641 km3. 3. 2021: 929 645 km2. 3. 2022: 968 189 km2. 3. 2022: 968 194 km3. 3. 2023: 1 007 411 km3. 3. 2023: 1 007 416 km29. 2. 2024: 1 040 095 km27. 2. 2025: 1 068 859 km27. 2. 2025: 1 068 863 km17. 2. 2026: 1 085 055 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
17. 2. 2026 Pravidelná STK + měření emisí Domažlice (č. 3419) 1 085 055 km způsobilé
3 lehké
  • 1.1.7.2.1 Brzdový ventil (vyfukovací část) je nadměrně znečištěný olejem z kompresoru. lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 2.1.1.5.1 Netěsnost převodky řízení. lehká
17. 2. 2028
27. 2. 2025 Pravidelná STK Klatovy (č. 3412) 1 068 863 km způsobilé
3 lehké
  • 1.1.7.2.1 Brzdový ventil (vyfukovací část) je nadměrně znečištěný olejem z kompresoru. lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
27. 2. 2026
27. 2. 2025 Měření emisí Klatovy (č. 440416) 1 068 859 km způsobilé bez závad 27. 2. 2026
29. 2. 2024 Pravidelná STK + měření emisí Klatovy (č. 3412) 1 040 095 km způsobilé
3 lehké
  • 1.1.7.2.1 Brzdový ventil (vyfukovací část) je nadměrně znečištěný olejem z kompresoru. lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
28. 2. 2025
3. 3. 2023 Pravidelná STK Klatovy (č. 3412) 1 007 416 km způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.7.2.1 Brzdový ventil (vyfukovací část) je nadměrně znečištěný olejem z kompresoru. lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
3. 3. 2024
3. 3. 2023 Měření emisí Klatovy (č. 440416) 1 007 411 km způsobilé bez závad 3. 3. 2024
2. 3. 2022 Pravidelná STK Klatovy (č. 3412) 968 194 km způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.7.2.1 Brzdový ventil (vyfukovací část) je nadměrně znečištěný olejem z kompresoru. lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 2.1.5.1.1 Netěsnost posilovače řízení. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
2. 3. 2023
2. 3. 2022 Měření emisí Klatovy (č. 440416) 968 189 km způsobilé bez závad 2. 3. 2024
3. 3. 2021 Pravidelná STK Klatovy (č. 3412) 929 645 km způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
3. 3. 2022
3. 3. 2021 Měření emisí Klatovy (č. 440416) 929 641 km způsobilé bez závad 3. 3. 2022
3. 3. 2020 Pravidelná STK Klatovy (č. 3412) 896 157 km způsobilé
4 lehké
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
  • 7.90.2.1 Označení některých údajů na vozidle je částečně poškozené, avšak je čitelné a plní svoji funkci. lehká
3. 3. 2021
3. 3. 2020 Měření emisí Klatovy (č. 440415) 896 156 km způsobilé bez závad 3. 3. 2021
14. 3. 2019 Pravidelná STK Klatovy (č. 3412) 861 607 km způsobilé
2 lehké
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
14. 3. 2020
14. 3. 2019 Měření emisí Klatovy (č. 440416) 861 603 km způsobilé bez závad 14. 3. 2020
22. 3. 2018 Pravidelná STK Plzeňský kraj (č. 3412) 827 550 km způsobilé
9 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 4.5.1.1.3 U předního mlhového světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 5.3.5.2.1 Některá část systému pneumatického / hydropneumatického odpružení je opotřebovaná (např. měchy, vlnovce) nebo zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla nebo spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.5.1.1 Sedadlo řidiče má poškozený nebo opotřebený povrch sedadla. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
22. 3. 2019
22. 3. 2018 Měření emisí Klatovy (č. 440416) 827 545 km – bez závad 22. 3. 2019
20. 4. 2017 Opakovaná STK Plzeňský kraj (č. 3412) 791 886 km způsobilé
5 lehkých
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 5.3.5.2.1 Některá část systému pneumatického / hydropneumatického odpružení je opotřebovaná (např. měchy, vlnovce) nebo zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla nebo spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
24. 3. 2018
24. 3. 2017 Pravidelná STK Plzeňský kraj (č. 3412) 788 505 km dočasně způsobilé
5 lehkých, 1 vážná
  • 2.1.3.1.1 V pohyblivém spoji mechanismu řízení (např. kulový čep, kloub, pouzdro) je větší vůle než montážní. vážná
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 5.3.5.2.1 Některá část systému pneumatického / hydropneumatického odpružení je opotřebovaná (např. měchy, vlnovce) nebo zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla nebo spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
23. 4. 2017
21. 3. 2016 Pravidelná STK Plzeňský kraj (č. 3412) 745 747 km způsobilé
2 lehké
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
21. 3. 2017
19. 3. 2015 Pravidelná STK Plzeňský kraj (č. 3412) 701 511 km způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) – poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 4.5.1.1.3 U předního mlhového světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
19. 3. 2016
28. 3. 2014 Pravidelná STK Plzeňský kraj (č. 3412) 658 446 km způsobilé
5 lehkých
  • 5.3.5.2.1 Některá část systému pneumatického / hydropneumatického odpružení je opotřebovaná (např. měchy, vlnovce) nebo zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla nebo spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
  • 6.2.10.1.1 Zástěrka nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je uvolněné nebo poškozené, ale tato závada neovlivňuje spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
28. 3. 2015
22. 3. 2013 Pravidelná STK Plzeňský kraj (č. 3419) 617 592 km způsobilé
2 lehké
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
22. 3. 2014
23. 3. 2012 Pravidelná STK Plzeňský kraj (č. 3419) 587 638 km způsobilé
3 lehké
  • 3071 V kloubech, pákách a tyčích jsou mírně větší vůle (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 4021 Některé pohyblivé uložení má nedostatečnou vůli (následkem zadření apod.) nebo vůli mírně zvětšenou (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5031 Některé nosné díly rámu (nosné konstrukce) jsou mírně narušeny korozí (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
23. 3. 2013
28. 3. 2011 Pravidelná STK Plzeňský kraj (č. 3419) 554 503 km způsobilé
3 lehké
  • 3071 V kloubech, pákách a tyčích jsou mírně větší vůle (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5031 Některé nosné díly rámu (nosné konstrukce) jsou mírně narušeny korozí (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
28. 3. 2012
24. 3. 2010 Pravidelná STK Plzeňský kraj (č. 3412) 498 225 km způsobilé
4 lehké
  • 4074 Pneumatika dře o jiné části vozidla (poškození pneumatiky). (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5031 Některé nosné díly rámu (nosné konstrukce) jsou mírně narušeny korozí (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 6102 Svítilna světla je poškozena, ale světlo svítí, světlo nemá předepsanou barvu (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
24. 3. 2011
16. 7. 2009 Evidenční kontrola Olomoucký kraj (č. 3839) 458 000 km způsobilé bez závad 16. 7. 2009
13. 7. 2009 Před schvál. tech. způsob. vozidla Olomoucký kraj (č. 3839) 458 000 km způsobilé bez závad 13. 7. 2009

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace ve světě
  2. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: LESNICKÁ 2179/2A, 78913, ZÁBŘEH
  3. První registrace v ČR
    Nový vlastník a provozovatel Prokop mlýn Borovy s.r.o. (IČO 45355053)
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 3. 2013 · stanice: CHRASTAVICE 111, 34401, DOMAŽLICE
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 3. 2014 · stanice: CHRASTAVICE 111, 34401, DOMAŽLICE
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 3. 2015 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 33901, KLATOVY
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 3. 2016 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 33901, KLATOVY
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 3. 2017 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 33901, KLATOVY
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 23. 4. 2017 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 33901, KLATOVY · protokol CZ-3412-17-03-0301
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 3. 2018 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 33901, KLATOVY · protokol CZ-3412-17-04-0197
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 3. 2019 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 33901, KLATOVY · protokol CZ-3412-18-03-0243
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 3. 2020 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 33901, KLATOVY · protokol CZ-3412-19-03-0132
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 3. 2021 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 33901, KLATOVY · protokol CZ-3412-20-03-0029
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 3. 2022 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 33901, KLATOVY · protokol CZ-3412-21-03-0047
  15. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 3. 2023 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 33901, KLATOVY · protokol CZ-3412-22-03-0026
  16. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 3. 2024 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 33901, KLATOVY · protokol CZ-3412-23-03-0053
  17. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 2. 2025 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 33901, KLATOVY · protokol CZ-3412-24-02-0436
  18. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 2. 2026 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 33901, KLATOVY · protokol CZ-3412-25-02-0317
  19. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 2. 2027 · stanice: CHRASTAVICE 111, 34401, DOMAŽLICE · protokol CZ-3419-26-02-0733
  20. Vyřazení z provozu PŘEŠTICE
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (dovoz)

Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.

Jak číst tento údaj (vyřazení)

Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.

Záznamy bez uvedeného data

  • Dovoz ze zahraničí – Německá demokratická republika (datum dovozu není v registru uvedeno)

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • ABS
  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (54)

Identifikace

Tovární značka
VOLVO
Obchodní označení
FH12
Typ
VOLVO FH12 42 T / FM/FH-4X2T
Typ kód
FM/FH-4X2T
VIN
YV2AP40A26B417476
PČV
10536096
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BC TAHAČ NÁVĚSŮ
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
VOLVO TRUCK CORPORATION, GÖTEBORG, ŠVÉDSKO
Rok výroby
2006
Datum 1. registrace
2. 1. 2006
Datum 1. registrace v ČR
27. 7. 2009
Zařazení vozidla
RSV

Motor a pohon

Výrobce motoru
VOLVO TRUCK CORPORATION, GÖTEBORG, ŠVÉDSKO
Typ motoru
D12D460
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
338 / 1800
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
12130
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ -1 ZADNÍ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90
Nejvyšší rychlost omezení
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 1999/96A
Stupeň plnění emisní úrovně
Neuvedeno
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.79
Spotřeba předpis
ZM
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
89/ 1350
Za jízdy
80

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
5885/ 2550/ 3726
Rozvor [mm]
3700
Provozní hmotnost
7967
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
20000/ 18000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
8000/ 8000
13000/ 11500
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
44000/ 40000
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
385/55 R22,5 156G/ 9.00 X 22.5
315/70 R 22.5 145G (2)/ 9.00 X 22.5
/
/

Karoserie a výbava

Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 / 0
Spojovací zařízení - druh
G50-X
ABS
ano
ASR
ano
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ano
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
VYŘAZENO Z PROVOZU
Číslo ORV
UBM481834
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Další záznamy
*14: 3 726-4 000
*20: 22,5 X 11,75 ET120; 385/55 R22,5 156G
Vozidlo plní požadavky z.č. 56/2001 Sb.

Další ověření (externí odkazy)