VOLVO FH13 440 42T
- 2008
- ČERNÁ
- motorová nafta (NM)
- 12777 cm³
- 324 kW ≈ 441 k
VINYV2AS02A98B500474
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 3. listopadu 2026 v 22:28 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YV2AS02A98B500474
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Vozidlo je vyřazeno z provozuVozidlo je v registru vedeno jako vyřazené z provozu a nesmí jezdit po silnicích. Důvod v registru: MORAVSKÝ KRUMLOV.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 7 vlastníkůPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 3,8 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 2 dny (29. 1. 2014 až 31. 1. 2014). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2008. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, stav tachometru, pojištění ani jména fyzických osob. Tyto údaje registr neobsahuje; nehledejte je zde.
Základní údaje
- Značka
- VOLVO
- Model
- FH13 440 42T
- Typ
- VOLVO FH13 440 42T FH 42T B / FH 42T B
- Rok výroby
- 2008
- Datum 1. registrace
- 2. 1. 2008
- Datum 1. registrace v ČR
- 2. 1. 2008
- Barva
- ČERNÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 12777 cm³
- Výkon
- 324 kW
- Kategorie
- N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- vyřazené z provozu
Aktuálně v registru
- Vlastník: TZS Tesař s.r.o. (IČO 04765192) od 29. 8. 2018
- Provozovatel: TZS Tesař s.r.o. (IČO 04765192) od 29. 8. 2018
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 2. 1. 2008 | První registrace | VFS Financial Services Czech Republic s.r.o. (IČO 27116867) | Registr silničních vozidel |
| 2. 1. 2008 | Nový vlastník a provozovatel | CHERIS Trading v.o.s. v likvidaci (IČO 47783664) | Registr silničních vozidel |
| 29. 1. 2014 | Nový vlastník a provozovatel | LOSL s.r.o. (IČO 25103245) | Registr silničních vozidel |
| 31. 1. 2014 | Nový vlastník a provozovatel | LOSL s.r.o. (IČO 25103245) | Registr silničních vozidel |
| 8. 9. 2014 | Nový vlastník a provozovatel | CZECH FINANCE, a.s. (IČO 27423425) | Registr silničních vozidel |
| 8. 9. 2014 | Nový vlastník a provozovatel | CZECH FINANCE, A.S. | Registr silničních vozidel |
| 29. 8. 2018 | Nový vlastník a provozovatel | TZS Tesař s.r.o. (IČO 04765192) | Registr silničních vozidel |
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník VFS Financial Services Czech Republic s.r.o. (IČO 27116867)Nový vlastník a provozovatel CHERIS Trading v.o.s. v likvidaci (IČO 47783664)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 2. 2010 · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 41301, ROUDNICE NAD LABEM · protokol CZ-3513-09-02-0160
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 12. 2010 · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 41301, ROUDNICE NAD LABEM · protokol CZ-3513-09-12-1266
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 12. 2011 · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 41301, ROUDNICE NAD LABEM · protokol CZ-3513-10-12-1068
-
Konec: vlastník VFS Financial Services Czech Republic s.r.o. (IČO 27116867)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 12. 2012 · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 41301, ROUDNICE NAD LABEMPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 12. 2012 · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 41301, ROUDNICE NAD LABEM · protokol CZ-3513-11-12-1009
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 12. 2013 · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 41301, ROUDNICE NAD LABEMPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 12. 2013 · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 41301, ROUDNICE NAD LABEM · protokol CZ-3513-12-12-0607
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 12. 1. 2014 · stanice: PŘEMYSLOVA 431, 27801, KRALUPY NAD VLTAVOU, MIKOVICEPravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 12. 1. 2014 · stanice: PŘEMYSLOVA 431, 27801, KRALUPY NAD VLTAVOU, MIKOVICE · protokol CZ-3215-13-12-0438
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 12. 2014 · stanice: PŘEMYSLOVA 431, 27801, KRALUPY NAD VLTAVOU, MIKOVICE · protokol CZ-3215-14-01-0253Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 12. 2014 · stanice: PŘEMYSLOVA 431, 27801, KRALUPY NAD VLTAVOU, MIKOVICE
-
Vyřazení z provozu LOUNY
-
Nový vlastník a provozovatel LOSL s.r.o. (IČO 25103245)
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 1. 2014 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1208, 27101, NOVÉ STRAŠECÍ · protokol CZ-3239-14-01-0962Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 1. 2014 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1208, 27101, NOVÉ STRAŠECÍEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 1. 2014 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1208, 27101, NOVÉ STRAŠECÍ
-
Nový vlastník a provozovatel LOSL s.r.o. (IČO 25103245)Konec vyřazení z provozu LOUNYVyřazení z provozu RAKOVNÍK
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 7. 2014 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1208, 27101, NOVÉ STRAŠECÍEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 7. 2014 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1208, 27101, NOVÉ STRAŠECÍ · protokol CZ-3239-14-07-0261Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 7. 2014 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1208, 27101, NOVÉ STRAŠECÍ
-
Nový vlastník a provozovatel CZECH FINANCE, a.s. (IČO 27423425)Nový vlastník a provozovatel CZECH FINANCE, A.S.Konec vyřazení z provozu RAKOVNÍK
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 9. 2015 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1208, 27101, NOVÉ STRAŠECÍPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 9. 2015 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1208, 27101, NOVÉ STRAŠECÍ · protokol CZ-3239-14-09-1203
-
Vyřazení z provozu RAKOVNÍK
-
Konec vyřazení z provozu RAKOVNÍK
-
Vyřazení z provozu RAKOVNÍK
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 11. 2016 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1208, 27101, NOVÉ STRAŠECÍ · protokol CZ-3239-15-11-0078Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 11. 2016 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1208, 27101, NOVÉ STRAŠECÍ
-
Konec vyřazení z provozu RAKOVNÍK
-
Vyřazení z provozu RAKOVNÍK
-
Konec vyřazení z provozu RAKOVNÍK
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 11. 3. 2017 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1208, 27101, NOVÉ STRAŠECÍ · protokol CZ-3239-17-02-0306
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 2. 2018 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1208, 27101, NOVÉ STRAŠECÍ · protokol CZ-3239-17-02-0371
-
Vyřazení z provozu RAKOVNÍK
-
Konec vyřazení z provozu RAKOVNÍK
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 3. 2019 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1208, 27101, NOVÉ STRAŠECÍ · protokol CZ-3239-18-03-0651
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 8. 2018 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1208, 27101, NOVÉ STRAŠECÍ · protokol CZ-3239-18-08-1150
-
Nový vlastník a provozovatel TZS Tesař s.r.o. (IČO 04765192)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 5. 2020 · stanice: DRUŽSTEVNÍ 3894/28, 66902, ZNOJMO · protokol CZ-3766-19-05-1437
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 6. 2021 · stanice: NÁDRAŽNÍ 389, 67167, HRUŠOVANY NAD JEVIŠOVKOU · protokol CZ-3717-20-06-0634
-
Vyřazení z provozu MORAVSKÝ KRUMLOV
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (vyřazení)
Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 7 (VOLVO FH13 440 42T 2008 v ČR obvykle 3,8, medián 3)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 3,1 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 94,5 %
Srovnáváme s 421 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu VOLVO FH13 440 42T
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- AIRBAG
- KLIMATIZACE
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (66)
Identifikace
- Tovární značka
- VOLVO
- Obchodní označení
- FH13 440 42T
- Typ
- VOLVO FH13 440 42T FH 42T B / FH 42T B
- Verze
- HCM
- Typ kód
- FH 42T B
- VIN
- YV2AS02A98B500474
- PČV
- 1021849
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Kategorie vozidla
- N3
- Výrobce vozidla
- VOLVO TRUCK CORPORATION, ŠVÉDSKO
- Rok výroby
- 2008
- Datum 1. registrace
- 2. 1. 2008
- Datum 1. registrace v ČR
- 2. 1. 2008
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- VOLVO PT CORPORATION, GÖTEBORG, ŠVÉDSKO
- Typ motoru
- D13A440
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 324 / 1800
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 12777
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 1 ZADNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
- Nejvyšší rychlost omezení
- 90
- Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
- 0
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 2006/51E
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.57
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 88/ 1350
- Za jízdy
- 80
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 5885/ 2495/ 4000
- Rozvor [mm]
- 3700
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 7825
- Hmotnosti provozní Do
- 8180
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 20000/ 18000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 7100/ 7100
13000/ 11500
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 44000/ 44000
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 385/65 R22,5 158L/ 22.5 X 11.75
315/70 R 22.5 154/150 L [2]/ 22.5 X 9.00
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- .
- Výrobní číslo karoserie
- YV2AS02A98B500474
- Barva
- ČERNÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA G50-X
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ano
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- VYŘAZENO Z PROVOZU
- ZTP
- 5084-002-04
- Číslo TP
- UH772232
- Číslo ORV
- UAU859051
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Doplňkový text na TP
- dv-22/2014/os-ln-dv; VYŘAZENÍ VOZIDLA - 175/2015 D.V. 181/2014 VOZIDLO VYŘAZENO Č. 1582/2015 VYŘAZENÍ Č. 75/2016 VYŘAZENO Č. 225/2017
- Další záznamy
- Variabilní provedení vozidla:
*44: 22.5 x 11.75; 385/55 R 22.5 158 L a 385/65 R 22.5 158 L
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – web si VIN nenechá předvyplnit: YV2AS02A98B500474
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.