VOLVO FH13 440 62R
- 2007
- STŘÍBRNÁ-METAL
- motorová nafta (NM)
- 12777 cm³
- 324 kW ≈ 441 k
VINYV2AS02C37B476320
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 12:55 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YV2AS02C37B476320
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Vozidlo je vyřazeno z provozuVozidlo je v registru vedeno jako vyřazené z provozu a nesmí jezdit po silnicích. Důvod v registru: TRUTNOV.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2007. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- VOLVO
- Model
- FH13 440 62R
- Typ
- / FH 62R B
- Datum 1. registrace
- 31. 8. 2007
- Datum 1. registrace v ČR
- 19. 11. 2012
- Barva
- STŘÍBRNÁ-METAL
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 12777 cm³
- Výkon
- 324 kW
- Kategorie
- N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- vyřazené z provozu
Aktuálně v registru
- Vlastník: Truck Rent, s.r.o. (IČO 27477932) od 19. 11. 2012
- Provozovatel: Truck Rent, s.r.o. (IČO 27477932) od 19. 11. 2012
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 31. 8. 2007 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 19. 11. 2012 | První registrace v ČR | Registr silničních vozidel | |
| 19. 11. 2012 | Nový vlastník a provozovatel | Truck Rent, s.r.o. (IČO 27477932) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 17. 10. 2025 | Pravidelná STK | Rychnov nad Kněžnou (č. 3611) | 1 569 992 km | způsobilé | 5 lehké | 17. 10. 2026 |
| 17. 10. 2025 | Měření emisí | Rychnov nad Kněžnou (č. 560701) | 1 568 992 km | způsobilé | bez závad | 17. 10. 2026 |
| 5. 11. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Nymburk (č. 3220) | 1 478 942 km | způsobilé | 4 lehké | 5. 11. 2025 |
| 12. 3. 2024 | Technická silniční kontrola | Praha (č. 7700) | – | způsobilé | bez závad | |
| 4. 12. 2023 | Opakovaná STK | Trutnov (č. 3601) | 1 390 609 km | způsobilé | 9 lehké | 7. 11. 2024 |
| 7. 11. 2023 | Pravidelná STK | Trutnov (č. 3601) | 1 386 571 km | dočasně způsobilé | 9 lehké, 4 vážné | 7. 12. 2023 |
| 7. 11. 2023 | Měření emisí | Trutnov (č. 561008) | 138 652 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 7. 11. 2024 |
| 6. 12. 2022 | Opakovaná STK | Skuteč (č. 3634) | 1 319 793 km | způsobilé | 5 lehké | 9. 11. 2023 |
| 9. 11. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Skuteč (č. 3634) | 1 312 722 km | dočasně způsobilé | 5 lehké, 1 vážná | 9. 11. 2023 |
| 11. 4. 2022 | Technická silniční kontrola | Ústí nad Labem (č. 7704) | 1 244 921 km | způsobilé | bez závad | |
| 10. 12. 2021 | Opakovaná STK | Skuteč (č. 3634) | 1 210 692 km | způsobilé | 8 lehké | 10. 12. 2022 |
| 10. 11. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Skuteč (č. 3634) | 1 203 007 km | dočasně způsobilé | 8 lehké, 2 vážné | 10. 11. 2022 |
| 11. 11. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Nymburk (č. 3220) | 1 134 065 km | způsobilé | 3 lehké | 11. 11. 2021 |
| 2. 12. 2019 | Opakovaná STK | Česká Skalice (č. 3614) | 1 041 511 km | způsobilé | 6 lehké | 15. 11. 2020 |
| 15. 11. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Česká Skalice (č. 3614) | 1 037 463 km | dočasně způsobilé | 6 lehké, 4 vážné | 15. 11. 2020 |
| 15. 10. 2019 | Pravidelná STK | Česká Skalice (č. 3614) | 1 030 446 km | dočasně způsobilé | 7 lehké, 4 vážné | 14. 11. 2019 |
| 15. 10. 2019 | Měření emisí | Česká Skalice (č. 460513) | 1 030 445 km | způsobilé | bez závad | 15. 10. 2020 |
| 12. 11. 2018 | Opakovaná STK | Trutnov (č. 3601) | 944 455 km | způsobilé | 5 lehké | 23. 10. 2019 |
| 23. 10. 2018 | Pravidelná STK | Trutnov (č. 3601) | 938 242 km | dočasně způsobilé | 5 lehké, 1 vážná | 22. 11. 2018 |
| 23. 10. 2018 | Měření emisí | Hradec Králové (č. 460243) | 938 188 km | způsobilé | bez závad | 23. 10. 2019 |
| 25. 10. 2017 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3618) | 845 799 km | způsobilé | 5 lehké | 25. 10. 2018 |
| 26. 10. 2016 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3614) | 756 286 km | způsobilé | 2 lehké | 26. 10. 2017 |
| 4. 11. 2015 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3614) | 686 770 km | způsobilé | 3 lehké | 4. 11. 2016 |
| 5. 11. 2014 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3614) | 605 185 km | způsobilé | bez závad | 5. 11. 2015 |
| 12. 11. 2013 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3601) | 518 576 km | způsobilé | 2 lehké | 12. 11. 2014 |
| 16. 11. 2012 | Evidenční kontrola | Královéhradecký kraj (č. 3601) | 437 690 km | způsobilé | bez závad | |
| 14. 11. 2012 | Před schvál. tech. způsob. vozidla | Královéhradecký kraj (č. 3601) | 437 680 km | způsobilé | bez závad | 14. 11. 2012 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví.
Časová osa vozidla
-
První registrace ve světě
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 11. 2014 · stanice: MLADOBUCKÁ 483, 54102, TRUTNOV
-
Evidenční kontrola platnost do 16. 11. 2012 · stanice: MLADOBUCKÁ 483, 54102, TRUTNOV
-
První registrace v ČRNový vlastník a provozovatel Truck Rent, s.r.o. (IČO 27477932)Vybavení zapsané v registru: ABS
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 11. 2014 · stanice: MLADOBUCKÁ 483, 54102, TRUTNOV
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 11. 2015 · stanice: BEZRUČOVA 905, 55203, ČESKÁ SKALICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 11. 2016 · stanice: BEZRUČOVA 905, 55203, ČESKÁ SKALICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 10. 2017 · stanice: BEZRUČOVA 905, 55203, ČESKÁ SKALICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 10. 2018 · stanice: BRATŘÍ ŠTEFANŮ 492, 50003, HRADEC KRÁLOVÉ · protokol CZ-3618-17-10-1850
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 22. 11. 2018 · stanice: MLADOBUCKÁ 483, 54102, TRUTNOV · protokol CZ-3601-18-10-0811
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 10. 2019 · stanice: MLADOBUCKÁ 483, 54102, TRUTNOV · protokol CZ-3601-18-11-0323
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 14. 11. 2019 · stanice: BEZRUČOVA 905, 55203, ČESKÁ SKALICE · protokol CZ-3614-19-10-0705
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 15. 12. 2019 · stanice: BEZRUČOVA 905, 55203, ČESKÁ SKALICE · protokol CZ-3614-19-11-0650
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 11. 2020 · stanice: BEZRUČOVA 905, 55203, ČESKÁ SKALICE · protokol CZ-3614-19-12-0070
-
Vybavení zapsané v registru: NESTANDARD. PNEU
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 11. 2021 · stanice: Draho u Budiměřic 14, 28802, Nymburk · protokol CZ-3220-20-11-0139
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 10. 12. 2021 · stanice: VÍTĚZSLAVA NOVÁKA 621, 53973, SKUTEČ · protokol CZ-3634-21-11-0548
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 12. 2022 · stanice: VÍTĚZSLAVA NOVÁKA 621, 53973, SKUTEČ · protokol CZ-3634-21-12-0361
-
Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Lidické náměstí 9, 40179, Ústí nad Labem · protokol CZ-7704-22-04-0166
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 9. 12. 2022 · stanice: VÍTĚZSLAVA NOVÁKA 621, 53973, SKUTEČ · protokol CZ-3634-22-11-0355
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 11. 2023 · stanice: VÍTĚZSLAVA NOVÁKA 621, 53973, SKUTEČ · protokol CZ-3634-22-12-0167
-
Vyřazení z provozu TRUTNOV
-
Konec vyřazení z provozu TRUTNOV
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 7. 12. 2023 · stanice: MLADOBUCKÁ 483, 54102, TRUTNOV · protokol CZ-3601-23-11-0211
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 11. 2024 · stanice: MLADOBUCKÁ 483, 54102, TRUTNOV · protokol CZ-3601-23-12-0022
-
Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Kongresová 1666/2, 14000, Praha 4 · protokol CZ-7700-24-03-0030
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 11. 2025 · stanice: Draho u Budiměřic 14, 28802, Nymburk · protokol CZ-3220-24-11-0053
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 10. 2026 · stanice: Ekologická 348, 516 01, Rychnov nad Kněžnou · protokol CZ-3611-25-10-0156
-
Vyřazení z provozu TRUTNOV
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (vyřazení)
Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.
Zprávy z registru
- Zprávu zapsal: Stránský Michal Ing.,Typ vozu: VOL
- Alternativní pneu PN, ZN1, ZN2.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- ABS
- NESTANDARD. PNEU
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (67)
Identifikace
- Tovární značka
- VOLVO
- Obchodní označení
- FH13 440 62R
- Typ
- / FH 62R B
- Varianta
- LH
- Typ kód
- FH 62R B
- VIN
- YV2AS02C37B476320
- PČV
- 12465718
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- BA
- Kategorie vozidla
- N3
- Výrobce vozidla
- VOLVO, TRUCK CORPORATION, GÖTEBORG, ŠVÉDSKO
- Datum 1. registrace
- 31. 8. 2007
- Datum 1. registrace v ČR
- 19. 11. 2012
- Druh (typ)
- 02 BOČNICE
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- VOLVO, PT CORPORATION, GOTEBORG, SVÉDSKO
- Typ motoru
- D13A440
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 324 / 1800
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 12777
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 3/ - 1 STŘEDNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 2005/78D
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.57
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- / /
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 88/ 1350
- Za jízdy
- 80
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 9560/ 2495/ 4000
- Rozvor [mm]
- 4900 + 1370
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 11200
- Hmotnosti zatížení SZ
- 1000
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 27000/ 26000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 8000/ 8000
11500/ 11500
7500/ 7500
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 14545/ 14545
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 44000/ 44000
- Ložná délka
- 7240
- Ložná šířka
- 2470
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 315/60 R 22.5 152/148 L / 22.5 X 9.00
295/60 R 22.5 150/147 K [2] / 22.5 X 9.00
295/60 R 22.5 150/147 K [2] / 22.5 X 9.00
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- LANZ+MARTI, SURSEE, ŠVÝCARSKO
- Výrobní číslo karoserie
- 150226
- Barva
- STŘÍBRNÁ-METAL
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA C50-X
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ano
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- VYŘAZENO Z PROVOZU
- ZTP
- 5084-018-03
- Číslo ORV
- UAV018409
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Doplňkový text na TP
- Obnoveno původní VIN.
- Další záznamy
- VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
*N.1: 22.5 X 9.00; 315/70 R 22.5 154/150 L
22.5 X 11.75; 385/55 R 22.5 158 L
*N.1: 22.5 X 9.00; 315/70 R22.5 156L
*N.2: 22.5 X 9.00; 315/70 R22.5 150L [2]
*N.3: 22.5 X 9.00; 315/70 R22.5 154L
IDV ŠVÝCARSKO.
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: YV2AS02C37B476320
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.